Keystone logo
University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Введення

З 1911 року HEC Lausanne проводить навчання майбутніх керівників і бізнес-лідерів для того, щоб стати активними гравцями у світі бізнесу та економіки. HEC Lausanne також готує студентів, які бажають продовжити академічну кар'єру.

Визнані як одна з провідних шкіл менеджменту та економіки , HEC Lausanne відрізняє себе завдяки своїм вищим класам освіти та відмінним дослідженням. В основі своєї місії, ця синергія між викладанням і дослідженнями забезпечила успіх Школи протягом більше 100 років. HEC Lausanne використовує дослідження для підготовки компетентних і відповідальних керівників і підприємців, а також для надання консультацій організаціям, підприємствам і політикам.

Місце, яке школа та її програми займають у міжнародних рейтингах та публікаціях наукових журналів, свідчить про якість її підготовки та дослідження, а також акредитації, які вона отримала від престижних організацій EQUIS та AMBA.

Динамічна HEC Lausanne, що користується високою міжнародною репутацією , має намір продовжувати розвиватися як провідна державна установа з інтегрованого управління та економічної підготовки на європейському та глобальному рівнях.

HEC Лозанна коротко

. Досконалість у навчанні, яка забезпечує міцну основу для майбутньої кар'єри. Дослідження високого рівня з 350 дослідниками
. Сильний міжнародний вплив: щорічно більше 130 міжнародних академічних партнерств та 400 студентів з обміну
. Міцно закріплений у діловому світі через мережу 13'000 випускників та тісні зв'язки з компаніями, організаціями та державними органами у Швейцарії та за кордоном
. Більше п'ятнадцяти студентських асоціацій, всі з яких дуже активні на території університету
. Центр кар'єри, який служить точкою контакту між студентами та компаніями
. Платформа безперервної освіти з Executive MBA та Executive Education

Розташування

  • Lausanne

    Extranef Building - University of Lausanne

Програми

Запитання