We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Cape Town Graduate School of Business

University of Cape Town Graduate School of Business

University of Cape Town Graduate School of Business

Введення

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) є всесвітньо відомим як одна з небагатьох ділових шкіл в Африці з престижною акредитацією з потрійною короною з підтримкою EQUIS (Європейський фонд розвитку менеджменту), AACSB (Асоціація Advance Collegiate Schools of Business) та AMBA (Асоціація МВА).

Будучи найкращою школою з більш ніж п'ятирічним досвідом роботи на ринку, що розвивається, GSB несе відповідальність за взаємодію з його соціально-політичним та економічним контекстом. Його викладання, навчання та дослідження спрямовані на створення більш економічно процвітаючого, більш справедливого та більш інтегрованого континенту. Школа постійно інвестує в якісні стипендії та міцне партнерство для підтримки цих цілей через такі ініціативи, як Центр Аллана Грея для лідерства, заснованого на цінностях, Центр соціальних інновацій і підприємництва Берти, Академія розвитку підприємництва Реймонда Акермана та Простір рішень.

Наші провідні академічні програми структуровані для вдосконалення професійних знань, посилення лідерських здібностей та надання індивідуумам навичок і впевненості, необхідних для розробок інноваційних нових ідей у ​​фінансово здорових, довгострокових рішеннях з розробки.

Наше пропозиція включає в себе:

 • Аспірантський диплом з практики управління (PGDip)
 • Магістр менеджменту CEMS, що спеціалізується на міжнародному менеджменті (CEMS MIM)
 • Магістр ділового адміністрування (MBA)
 • Магістр ділового адміністрування, що спеціалізується на Executive Management (EMBA)
 • Магістр комерції в галузі фінансів розвитку (MCOM)
 • Диплом аспіранта з фінансування розвитку (PGDip)
 • Магістр філософії, що спеціалізується на інклюзивній інновації (MPHIL)
 • Доктор філософії, що спеціалізується на бізнес-адміністрування (PhD)

Приєднуйтесь до нас на одній із наших майбутніх віртуальних інформаційних сесій, щоб дізнатися більше про наші програми. Дізнайтеся більше тут.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Cape Town

  UCT Graduate School of Business Breakwater campus 9 Portswood Road V&A Waterfront, 8000, Cape Town

Запитання