We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of California Los Angeles Anderson School of Management

University of California Los Angeles Anderson School of Management

University of California Los Angeles Anderson School of Management

Введення

У Каліфорнійському університеті Лос-Анджелеса (UCLA) Андерсонівської школи менеджменту ми не задоволені тим, як справи; натомість ми дивимось у майбутнє, щоб виявити і скласти схему того, що буде. UCLA Anderson пропонує як ступінь, так і ступінь, щоб задовольнити різноманітні освітні потреби та професійні цілі студентів. Суворі програми UCLA Anderson пропонують виняткову академічну підготовку, кооперативну та споріднену студентську культуру, доступ до процвітаючого ділового співтовариства, а також послуги з підтримки шкільного та кар'єрного розвитку.

Коли ви співпрацюєте задля перемоги, ви ділитесь успіхом. Ця етика лежить в основі нашого характеру. У UCLA Anderson успіх - це колективна перемога, спрямована на співпрацю, наставництво та щедрість. Наші суворі програми пропонують спільну та споріднену студентську культуру, наш факультет пропонує безцінне керівництво, а наші випускники забезпечують доступ до процвітаючого ділового співтовариства, а також послуги з підтримки шкільного та кар'єрного розвитку.

Розташування

  • Los Angeles

    Westwood Plaza,110, 90095, Los Angeles

    Запитання