We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Vicky Matthers for the University of Bradford
University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

Введення

Це для тих, хто виграє, вирішує проблеми та світових лідерів; ступінь магістра ділового адміністрування (MBA) в Університеті Бредфорда може стати наступним великим кроком у вашій кар’єрі. Розвивайте стратегічні, фінансові та лідерські навички, необхідні для роботи на найвищих рівнях організації. Досягніть успіху як менеджер, підприємець, власник бізнесу, науковець або консультант.

Створені для зайнятих професіоналів, наші програми МВА пропонують:

 • Основні модулі з управління бізнесом, маркетингу, фінансів та економіки
 • Різноманітне портфоліо додаткових факультативів, включаючи економіку замкнутого циклу, охорону здоров’я, підприємництво та консультування
 • Кілька дат початку (жовтень, січень, квітень і липень)
 • Варіант навчання вихідного дня
 • Можливість навчатися в нашому кампусі Дубая або з будь-якої точки світу за допомогою дистанційного навчання у зручний для вас час
 • Гнучкі варіанти фінансування

Основні модулі забезпечують міцну базу знань з менеджменту, фінансів і маркетингу з урахуванням майбутнього працевлаштування. Додаткові модулі дозволяють адаптувати аспекти вашого MBA, щоб створити індивідуальну навчальну подорож відповідно до ваших кар’єрних прагнень. Управлінський проект передбачає поглиблене вивчення обраної вами сфери діяльності.

Ви також можете спеціалізуватися в новій галузі кар’єри, що швидко розвивається, за допомогою нашої унікальної програми MBA з інновацій, підприємництва та циркулярної економіки. Ця нова економічна модель спрямована на більш ефективне використання ресурсів, повторне використання продуктів і матеріалів і збільшення прибутку.

Зміст курсу розроблено з урахуванням інформації галузевих консультантів, у тому числі високопоставлених осіб з NHS Foundation Trust, Prince Lionheart, Bank of America, WWF і Santander.

Наші програми МВА нещодавно отримали 10 кращих світових рейтингів від Financial Times за співвідношенням ціна-якість, підвищення зарплати для випускників МВА через три роки після закінчення навчання, різноманітність студентської демографії та міжнародна мобільність. Університет Бредфорда має потрійну акредитацію від AMBA, EQUIS та AACSB, яка надається менш ніж 1% бізнес-шкіл у всьому світі.

Чому варто вибрати Бредфордський МВА?

Спадщина

 • Школа менеджменту Університету Бредфорда є однією з найстаріших бізнес-шкіл Великобританії та має 60-річний досвід надання програм MBA.
 • Бізнес-школа була в авангарді інновацій у секторі бізнес-освіти
 • Це 25- й рік дистанційного навчання MBA Університету Бредфорда
 • Це один із найтриваліших глобальних онлайн-курсів MBA у світі

Акредитація

Наша школа менеджменту є частиною елітної групи, яка має "потрійну корону" акредитацій: AMBA, EQUIS та AACSB.

Наші курси MBA також схвалені Академією лідерства NHS.

Співвідношення ціни та якості

Наша дистанційна програма МВА займає перше місце у світі за співвідношенням ціни та якості.

Методологія Financial Times підрахувала, що середня зарплата наших випускників через три роки після закінчення навчання, поділена на вартість навчання на MBA, є найвищою у світі.

Гнучкість

Наші програми MBA пропонують вам можливість навчатися онлайн з будь-якої точки світу з вибором дат зарахування протягом року.

Ви можете організувати свій навчальний час відповідно до наявних робочих і домашніх зобов’язань.

З'єднання

Ви приєднаєтеся до розгалуженої мережі поточних студентів MBA, випускників і ділових контактів.

Наша мережа надає вам доступ до онлайн-навчання, кар’єри та послуг підтримки під час навчання та після закінчення навчання.

Спадщина

Школа менеджменту Університету Бредфорда святкує 60-річчя як бізнес-школи, яка є лідером інновацій у бізнес-освіті, і 25 років надання дистанційного навчання MBA. Це робить дистанційне навчання MBA одним із найтриваліших і найпоширеніших глобальних курсів MBA у світі.

Зробити позитивні зміни для суспільства

Бредфордський MBA вирішує важливі проблеми дня. Після пандемії відбулася культурна зміна у мисленні, коли відповідальні лідери стали більш усвідомлювати такі проблеми, як зміна клімату, стійкість, переробка та циркулярна економіка. Ми хочемо, щоб ви досліджували можливості, які це відкриває, оцінили свій особистий вплив на суспільство та те, як ви можете стати силою добра та позитивно змінити світ.

Рейтинги

Рейтинг Financial Times 2024

У онлайн-рейтингу MBA за 2024 рік від The Financial Times наша дистанційна програма MBA знову посіла перше місце у світі за співвідношенням ціни та якості, а також стала першою у світі за ESG та net zero викладання.

Згідно з останнім рейтингом FT, ми займаємо 1 місце у Великобританії та 4 місце у світі за загальним рівнем задоволення та 6 місце у світі за виконанням нашої програми.

Наша онлайн-магістерська програма MBA посідає 3 місце у світі за демографією студентів, причому 80 відсотків тих, хто навчається на курсі, класифікуються як іноземні студенти, і ми піднялися на 4 місце у світі за «Міжнародною мобільністю» , яка розглядає громадянство випускників і місце роботи. перед отриманням MBA, після закінчення навчання та через три роки після закінчення навчання.

Наші кар’єрні послуги для студентів MBA займають 6 місце у світі , а наші випускники посідають 8 місце у світі за кар’єрним зростанням через три роки після завершення онлайн MBA.

Наша дистанційна програма МВА також посідає 26 місце у світі в рейтингу Global Online MBA журналу CEO Magazine .

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Bradford

  Richmond Road, Bradford, West Yorkshire, United Kingdom, BD7 1DP, Bradford

 • Dubai

  Knowledge park, Dubai UAE, Block 2A, F164, Dubai

  • Toulouse

   1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810 TOULOUSE Cedex 7, France, 31068, Toulouse

   Запитання