Keystone logo
© University for Continuing Education Krems
University for Continuing Education Krems – Danube University

University for Continuing Education Krems – Danube University

University for Continuing Education Krems – Danube University

Введення

Університет безперервної освіти Кремс – Дунайський університет є провідним державним університетом безперервної освіти в Європі. Завдяки своєму досвіду в навчанні та дослідженнях, він працює над подоланням суспільних проблем.

Як університет безперервної освіти, ми спеціалізуємося на підвищенні кваліфікації працюючих професіоналів. Сильна сторона Університету безперервної освіти Кремс полягає в тому, що він пропонує університетські курси, які йдуть в ногу з часом і орієнтовані на поточні та майбутні виклики суспільства. Приблизно 8000 студентів зараз навчаються в Університеті безперервної освіти Кремс, і більше 30 000 вже успішно закінчили навчання.

Дослідження в Університеті безперервної освіти Кремса зосереджені на сучасних і майбутніх викликах, з якими стикається суспільство. У міждисциплінарному контексті ми будуємо мости між фундаментальними дослідженнями та практичним застосуванням, між окремими дисциплінами та, зокрема, суспільством.

Університет безперервної освіти Кремс поєднує постійні інновації в дослідженнях і викладанні з найвищими стандартами та має знак якості Австрійського агентства із забезпечення якості та акредитації.

Розташування

  • Krems an der Donau

    Doktor-Karl-Dorrek-Straße,30, 3500, Krems an der Donau

Запитання