Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Введення

З моменту свого створення Університет Небрія зберіг диференційні цінності своєї освітньої моделі, заснованої на якісному викладанні та дослідженні як створенні знань, із комплексним навчанням навичкам, компетенціям і здібностям усіх своїх студентів. Це ключові принципи для досягнення розвитку індивідуальних талантів і найкращих можливостей для професійної інтеграції.

Наша філософія полягає в тому, щоб вчитися на практиці, що стає унікальним досвідом університету. Це життєво важливий досвід у трансформації студента до глобальних знань, щоб стати зіркою та керувати змінами, у які він/вона занурений. Студент "Nebrija" зосереджується на побудові знань для важливих життєвих викликів.

Крім того, існує тверда прихильність між Університетом і компаніями щодо розвитку навчання професійним навичкам, що гарантує якісне стажування для студента, щоб досягти його/її амбіцій зростати в житті та інтелектуально під час етапу університету.

Опікунська рада Університету Небрія та вчені ради, що складаються з відповідних особистостей, пов’язують свої знання та престиж із навчальними та дослідницькими програмами. Студенти університету Небрія знають, як повністю сформулювати свої знання та навички в національному та міжнародному суспільстві, в якому вони будуть виконувати свої професійні навички.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" <span translate= "no">Університет Небрії " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/ element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Університет Небрії" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Що відрізняє університет Небрія?

 • Працездатність та орієнтація на професію, стажування на підприємствах та установах для 100% студентів.
 • Академічна досконалість із персоналізованим викладанням у малих групах, близькістю між викладачами та студентами та зустрічами відповідних людей з академічного та професійного світу.
 • Інтернаціоналізація з двомовністю іноземних студентів у Мадриді та з програмами за кордоном, один із важливих досвідів перед закінченням навчання.
 • Педагогічні інновації з простором знань і працевлаштування, щоб бути творчим, підприємливим і взаємодіяти в університеті з усіма секторами, такими як автомобіль, виконавське мистецтво, міжнародні відносини, комунікація тощо.

Ким був Антоніо де Небрія

Еліо Антоніо Небрія народився в Лебрія (Севілья) - звідси його псевдонім - в 1441 році. Він вивчав гуманітарні науки в університеті Саламанки та продовжив свої філологічні студії в Болоньї, де він спілкувався з італійським гуманізмом. Його викладання розпочалося в університеті Саламанки, якому він присвятив значну частину свого життя. Викликаний кардиналом Сіснеросом, він відправився в Університет Алькали, щоб взяти участь у виданні Біблії «Поліглот», проект, який він покинув через розбіжності з групою перекладачів. Останні роки свого життя провів, викладаючи в університеті Алькали, де він і помер у 1522 році.

Видатний гуманіст протягом усього життя намагався відновити культурну латинь, якою говорили Цицерон і Квінтіліан, і яка втрачалася на користь вульгарної мови. Для цього він взяв за основу природний метод, який починався з доброго знання романської мови — мови народу — як найкращого засобу уникнути втрати цієї культурної латини.

Серед його праць виділяються: Introductiones latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492), Gramática castellana (1492) і Reglas de orthographia en la lingua castellana (1517). З усіх них найважливішою, з огляду на резонанс, який вона мала в іспанській філології, є граматика кастильської мови, яка є першою кодифікацією сучасної мови, пролог якої присвячено королеві Ізабеллі Католицькій.

Внутрішня система забезпечення якості

Внутрішня система забезпечення якості - це набір задокументованих процесів, необхідних для управління та контролю за належним розвитком щоденної діяльності університету Антоніо де Небрія. За допомогою IQAS аналізуються потреби, визначаються процеси та здійснюється подальший контроль, забезпечуючи постійне вдосконалення.

Це робить Внутрішню систему забезпечення якості живим документом, який необхідно переглядати та адаптувати в міру зміни організації або її діяльності.

Це унікальна система, яка охоплює всі центри та школи, з яких вона складається, а також їхні відповідні процеси. Він був підготовлений Технічним відділом якості (TUQ) при Ректораті університету у співпраці з усіма департаментами, як академічними, так і адміністративними, з яких він складається. Для цього TUQ взяв до уваги рекомендації, запропоновані ANECA через програму AUDIT, яка спрямована на те, щоб керувати університетами в розробці систем внутрішнього забезпечення якості.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135771_135754_DSC07192.jpg" alt="Університет Небрії" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Нагороди / Рейтинги

Прихильність Університету Небрії академічній досконалості, навчанню в провідних компаніях, інноваціям у мультидисциплінарних програмах і міжнародній освіті, місце Університет Небрія на верхніх позиціях найважливіших рейтингів університетів.

Університет Небрія є безпечним вибором, і дані це підтверджують.

Рейтинги визнають, що університет Небрія має високу результативність університету, що є наслідком наших відмінних елементів:

 • Академічна відмінність
 • Можливість працевлаштування
 • Міжнародна орієнтація

Рейтинги

 • U-рейтинг 2018 Фонду BBVA та Інституту економічних досліджень (IVIE).
 • Міжнародний рейтинг QS Stars - QS World University Rankings 2019.
 • Рейтинг прозорості університетів 2018 року від Commitment and Transparency Foundation.
 • Визнання Секретаріату вищої освіти, науки, технологій та інновацій Еквадору (SENESCYT).
 • Global Ranking CEO Magazine - Програма MBA бізнес-школи Небрії.
 • Глобальний ТОП 100 кращих магістрів у сфері підприємництва.
 • Відзнака Міністерства освіти КНР.
 • Madri+d Foundation - DOCENTIA – NEBRIJA Модель.
 • Рейтинг 250 магістерських програм від El Mundo. У класифікації виділяються два дипломи університету Небрія.
 • Рейтинг CYD - від Fundación de Conocimiento y Desarrollo (Фонд знань і розвитку).

<img class="inserted-image image-element img-responsive" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135778_135758_IMG_6922.jpg" alt="Університет Небрії" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Розташування

 • Madrid

  Calle de Santa Cruz de Marcenado,27, 28015, Madrid

 • Berzosa

  Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain, 42351, Berzosa

  • Madrid

   Calle de Santa Cruz de Marcenado, 27, 28015, Madrid

   Запитання