Keystone logo
University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

Введення

Наш університет пропонує Вам сучасні навчальні програми, які засновані на узгодженості як теоретичних та практичних знань і повністю адаптовані до сучасних змін на ринку праці.

Наші професори, асистенти і партнери нашого університету допоможе вам під час навчання з їх знаннями, досвідом, ентузіазмом і беззастережну підтримку на придбання спеціальних знань, який допоможе вам повністю відповісти на виклики сучасності підприємницької діяльності.

З вашого вибору ви відкриваєте численні можливості, коли мова йде про вашу особисту залученості, не тільки в нашому університеті, але все Атлас Група, членом якої ми є. Таким чином, вам буде надана можливість поліпшити і зробити краще свої знання, навички та знання ви придбаєте під час навчання, а й внести свій внесок у подальший розвиток і процвітання всієї Групи.

Факультет бізнес-досліджень "Чорногорія школа бізнесу", Університет" Середземноморський "Підгірці, є молодий навчальний заклад у Чорногорії, яка поступово розширює свою навчальну програму для того, щоб задовольнити потребу в якісній і до сучасних освіти молоді. Факультет також прихильна інтернаціоналізації освіти, а також у розвиток навчальних програм англійською мовою. Після цього зобов'язання, факультет використовується можливість для співпраці із зарубіжними університетами в рамках програми Tempus дебютний проект-М.

Розташування

  • Podgorica

    Vaka Đurovića bb, 81000

    Запитання