© Domus Academy
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

Введення

Інша сторона туризму

UET - Європейський університет туризму був заснований у 1993 році з метою підготовки фахівців у сфері туризму.

Сектор туризму, швидше за все, раптові зміни, ніж будь-який інший сектор, потребує високоспеціалізованих фахівців, які звикли мати справу в міжнародному контексті.

117161_36872034_1907980502594386_8389518494412046336_o.jpg

Бачення

UET Italia є лідером, що пропонує глобальну зразку для наслідування в Італії, яка встановлює нові кордони у сфері туризму та освіти та навчання гостинності.

Місія

UET надає унікальний досвід навчання, навички та компетенції для студентів та організацій по всьому світу. Консультуючись з промисловістю, ми розробляємо навчальні та навчальні Pathways та програми, які реагують на динамічну природу індустрії туризму та гостинності та створюють можливості для працевлаштування та кар'єри, що задовольняють прагнення студентів, спосіб життя і якість життя. У партнерстві з промисловістю та урядом ми пропонуємо видатні можливості для стажування, проекти, встановлені на головній площі, можливості для роботи в мережі та глобальне навчання та професійний досвід для наших студентів та наших партнерів. Ми сприяємо розвитку культури інновацій, яка заохочує до прийняття ризику, підприємництва та гнучкості серед наших співробітників та студентів. Ми зобов'язуємося набирати та розвивати різноманітну команду, яка сприяє, відображає та підтримує наших різноманітних студентів та партнерів.

Цінності

UET зобов'язаний:

 • Найвищі стандарти досконалості та підзвітності
 • Студентський досвід і працездатність
 • Підтримуючи світові тенденції
 • Сприяння інноваціям і творчому мисленню
 • Командна робота, партнерство та синергія
 • Прозорість і чесність
 • Справедливість, справедливість і ставлення один до одного з повагою
 • Стимулююче, колегіальне, високопрофесійне та рецептивне середовище
117211_fotoTPSTI_Amadeus.jpg


Ключові теми для вдосконалення

Спільнота: Ми будемо підтримувати, підтримувати та створювати кілька спільнот, в межах яких наші студенти можуть навчатися та розвиватися.

Залучення: Ми забезпечимо, щоб наші студенти вступали в навчання з багатьма можливостями, наявними в межах та за межами UET через які вони можуть розвивати атрибути випускників і можливість працевлаштування.

Підтримка: ми запропонуємо Вам своєчасну та корисну підтримку, активно та реактивно для того, щоб вони могли реалізувати Ваш потенціал.

Зворотній зв'язок: ми надамо Вам оперативну та корисну інформацію

Визнання: Ми будемо підтримувати та визнавати хорошу педагогічну практику

Високий відсоток працевлаштування на курси та ступінь магістра з туризму

З курсами і магістерською ступенем студенти мають реальну можливість працювати після закінчення навчальної програми та стажування. UET повідомляє про дуже високе розміщення пост-курсів, яке в залежності від сектору становить від 75% до 82%. Працевлаштування наших студентів відбуваються як в Італії, так і за кордоном.

117215_UETweb-277.jpg

Акредитація

UET уповноважується Міністерством освіти відповідно до Указу Президента 389/1994 ОМ 13.01.99. Він також сертифікований відповідно до UNI ENI ISO 9001: 2008.

UET уклала угоди з національними та міжнародними університетами про наукове та освітнє співробітництво.

Розташування

 • Milan

  Via Privata della Torre, 18, 20127, Milan

Запитання