UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Введення

UCD Michael Smurfit Graduate Business School - це провідна бізнес-школа та дослідницький центр Ірландії. Ми пропонуємо широкий спектр ділових програм післядипломної освіти, які дозволяють студентам стати бізнес-лідерами майбутнього.

Наш успіх зводиться до непохитної прихильності до досконалості. Ми є однією з менш ніж 90 шкіл у всьому світі, що мають потрійну акредитацію від акредитаційних органів США, Європи та Великобританії.

Хто ми

Успіх UCD Smurfit School пояснюється незмінною прихильністю до досконалості. Ми маємо світовий рейтинг і маємо престижну потрійну акредитацію від акредитаційних органів США, Європи та Великобританії.

Одним із наріжних каменів нашої репутації однієї з провідних бізнес-шкіл світу є якість та досвід нашого факультету. У UCD Smurfit School ми наймаємо провідних науковців з усього світу, створюючи різноманітне та стимулююче навчальне та наукове середовище. У нас найкраще поєднання студентів, викладачів та професійних працівників, щоб надихнути вашу уяву та стимулювати вашу творчість найкращим чином.

Чому Smurfit?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School - це динамічне освітнє та наукове співтовариство, в якому беруть участь всесвітньо відомі науковці, співробітники та студенти з усього світу, які роблять внесок у жваву торгову столицю Ірландії в Дубліні. Від впливу на міжнародну ділову політику до створення інноваційних алгоритмів, щоб зробити повсякденне банківське обслуговування безпечнішим, наші викладачі та дослідники - на передовій бізнес-інновацій.

Одним із ключових факторів, який слід враховувати при дослідженні аспірантури, є якість. Якість підтверджується в Школі Смурфіт UCD через такі сфери, як наша акредитація, міжнародні рейтинги, працевлаштування випускників, викладачі, дослідження, випускники та наш студентський колектив. Ми набираємо найякісніших студентів з усього світу, які становлять ядро нашої спільноти та підтримують захоплюючу освітню подорож у школі UCD Smurfit.

Глобальний рейтинг

Наші програми постійно потрапляють у топ-100 світових рейтингів Financial Times та The Economist Intelligence Unit. Ці рейтингові рейтинги нас порівняють із світовими елітними бізнес-школами та сприяють визначній міжнародній репутації серед науковців, роботодавців та керівників підприємств.

Потрійна акредитація

Ми є єдиною бізнес-школою в Ірландії та однією з елітних груп шкіл у всьому світі, яка має потрійну корону акредитації від трьох центрів ділової та академічної майстерності - AACSB (США), AMBA (Великобританія) та EQUIS (Європа). Менше 1% бізнес-шкіл у всьому світі мають потрійну акредитацію. Наші акредитації є сигналом якості від незалежних незалежних колег та гарантують, що студенти отримають високоякісний міжнародний ступінь.

Академічна досконалість

Одним з наріжних каменів нашої репутації є якість та досвід нашого 100-сильного факультету, що складається з провідних викладачів з предметів, що охоплюють основні дисципліни бізнесу та управління, набраних з усього світу. Їх впливові голоси та досвід користуються попитом, і наш викладач регулярно вносить вклад у національні та міжнародні ЗМІ. Вони є міжнародними лідерами, оскільки 20% наших викладачів публікуються в журналах FT50 і 10% публікують 3x і більше в журналах FT50. Крім того, хоча 30% наших викладачів - жінки, вони відповідають за 65% усіх публікацій.

Наші люди

Маючи різноманітну когорту з понад 1100 студентів із понад 70 країн, ми пропонуємо нашим студентам можливість працювати та вчитися у найкращих та найяскравіших з усього світу. Наші спеціалісти надають підтримку та керівництво студентам, гарантуючи, що їхня освітня подорож є насиченою та насиченою.

Глобальна мережа випускників

Результатом зусиль є залучення однієї з провідних світових спільнот випускників бізнес-шкіл із понад 98 000 професіоналів по всьому світу, понад 40 міжнародних розділів, які активно беруть участь у роботі наших студентів та програм. Багато наших випускників є лідерами бізнесу не лише у своєму співтоваристві, а й у всьому світі у провідних компаніях світу. Наші випускники користуються різноманітними ресурсами та підтримкою нашої спеціальної команди випускників і мають можливість побудувати свою глобальну мережу з колегами-випускниками та широким діловим співтовариством.

Кар'єрний вплив

Наші випускники користуються великим попитом, у середньому 84% наших студентів магістратури працюють протягом 6 місяців після закінчення навчання (джерело: Перший звіт про призначення), а 86% наших випускників, які навчаються на денній формі навчання, працюють протягом 3 місяців після закінчення навчання. (Джерело: FT Global MBA Ranking 2020). Випускники програми MBA побачили, що їх заробітна плата зросла в середньому на 68% протягом трьох років після закінчення MBA (Джерело: FT Global MBA Ranking 2020).

Наш прекрасний кампус

Розташована поруч з приморським селом Блекрок, школа Смурфіт UCD розташована менш ніж за 10 км на південь від центру Дубліна. Наш унікальний і красивий кампус пропонує першокласні зручності для наших студентів для навчання, відпочинку та спілкування в околицях чудового періоду.

Спектр програм

Будучи провідною бізнес-школою та дослідницьким центром Ірландії, ми пропонуємо світовий рейтинг MBA, широкий спектр магістрів-спеціалістів, провідну докторську програму та набір міжнародно визнаних програм розвитку розвитку. Ми постійно оцінюємо наші програми, щоб задовольнити потреби світу, що швидко змінюється.

Навчання та навчання

Ми прагнемо дати нашим студентам цілісну освіту, прищепивши їм бажання вчитися і творити, ставити під сумнів, міркувати, впроваджувати інновації та робити внесок у життя суспільства на всіх рівнях. Ми розвиваємо поінформованих, спритних, критичних та етичних мислителів та виконавців та створюємо можливості для навчання з різних точок зору в різноманітних умовах за допомогою багатої різноманітності програм, викладання та досліджень. Роблячи це, ми даємо можливість трансформаційному навчанню для наших студентів.

Глобальний фокус та міжнародна різноманітність

Член Глобальної мережі розширеного управління (GNAM) з 30 бізнес-шкіл, включаючи Єльський, INSEAD та LSE, UCD Smurfit School пропонує студентам унікальну глобальну перспективу. Приблизно 50% наших студентів є іноземними, вони представляють понад 70 країн світу, додаючи вітальний та важливий міжкультурний вимір життю та навчанню в Школі Смурфіт UCD.

Дублін, Ірландія

Ірландія - це глобально орієнтована, відкрита економіка. Наше англомовне, доброзичливе та освічене населення залучило світові компанії в галузі ІКТ, соціальних медіа, фармацевтики та фінансів, включаючи такі компанії, як Google, Facebook, Intel, Apple та Microsoft, які співпрацюють з нами та наймають наших випускників. Ми пишаємось тим, що маємо одну з найкращих систем освіти у світі та всесвітньо відому репутацію академічної якості.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Наша місія та бачення

Бачення UCD, яке активно залучається на місцевому, національному та міжнародному рівнях, має бути відомим у всьому світі як Глобальний університет Ірландії; з точки зору нашого широкого спектру дисциплін, охоплення та впливу наших досліджень та інновацій, нашого цілісного освітнього досвіду, різноманітності нашої спільноти та нашої взаємодії з усіма секторами суспільства та з усіма регіонами світу.

Наша місія: навчати, підтримувати та надихати

  • Підтримати розвиток ірландського та міжнародного суспільства, виховуючи майбутніх бізнес-лідерів на найвищих міжнародних стандартах.
  • Надихнути та полегшити студентам розкрити весь свій потенціал та максимізувати свій позитивний внесок у бізнес та суспільство, як в Ірландії, так і в усьому світі.
  • Допомагати бізнесу краще обслуговувати суспільство у всьому світі шляхом надання інноваційних та ефективних досліджень.

Наше бачення - майбутнє на світовій арені

  • Бути світовим лідером у галузі бізнес-освіти та досліджень, постійно забезпечуючи найвищі міжнародні стандарти якості та визнавшись однією з 50 найкращих шкіл бізнесу у світі.
  • Визначати та впроваджувати інновації із визначним міжнародним перевагою у таких глобально важливих сферах, як цифровий бізнес та майбутнє фінансових послуг.
  • Постійно переосмислювати, як викладають і вчать бізнесу, щоб надихнути наступне покоління лідерів у світі та для світу.

Рейтинги та акредитації

UCD Smurfit School - єдина бізнес-школа в Ірландії та одна з елітних груп шкіл у всьому світі, яка має "потрійну корону" акредитації від трьох центрів ділової та академічної досконалості EQU IS, AACSB та AMBA. Протягом останніх п’ятнадцяти років наші програми постійно класифікуються престижними світовими рейтингами Top 1. Financial Times та Economist.

Наші рейтинги та акредитація є свідченням якості та визначають нас серед найкращих бізнес-шкіл у світі.

Розташування

  • Blackrock

    Carysfort Avenue, , Blackrock

Програми

Запитання