UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

Введення

Керівники вищої галузі постійно надають в Merage School інформацію про те, як вони бачать зміни в їхніх галузях під впливом технологій. Наші перетворені навчальні програми відображають нові потреби бізнесу в сучасному світі, зосереджуючись на практичних ідеях та створюючи новий набір компетенцій, що відповідає цифровій ери. Навички прийняття рішень на основі досвіду інтегровані в навчальну програму, а прийняття рішень на основі даних на передньому плані. Компоненти навчання на основі досвіду продовжують забезпечувати реальну освіту, дозволяючи командам студентів зануритися в цінні проекти з місцевими компаніями.

Розташована в самому центрі технологічного узбережжя округу Ориндж, школа Merage оточена мережею передових підприємств у екосистемі технологічних компаній, що розвивається, включаючи Amazon, Google і Western Digital, а також фірм, які володіють цифровими знаннями, включаючи Capital Group, Disney, Experian, Hyundai, Pacific Life і Taco Bell. Саме в цьому середовищі школа Merage готує студентів до руйнівних технологічних сил, з якими вони зіткнуться як майбутні бізнес-лідери.

Стратегічний план

Спритність є ключем до виживання в нашій глобальній економіці, що швидко змінюється. Школа бізнесу Пола Меража розвиває та озброює лідерів важливими діловими та лідерськими навичками, необхідними для досягнення успіху за допомогою програм, які постійно адаптуються для вирішення постійно мінливих соціальних, технологічних та економічних можливостей та проблем у нашому цифровому світі. Ми пропонуємо три динамічні програми МВА: магістр професійного бухгалтерського обліку, магістр фінансів, магістр інновацій та підприємництва, магістр бізнес-аналітики, магістра з управління біотехнологіями, магістр інженерного менеджменту, доктор філософії та бакалавриат бізнес-ступенів, які зосереджені на креативності та критичності. навички мислення, прийняття стратегічних рішень, лідерство, інновації та співпраця завдяки досвіду в класі та на місці з реальними бізнес-проблемами. Хоча школа Merage відносно молода (заснована в 1965 році), вона швидко зросла до 5% найкращих програм, акредитованих AACSB, завдяки винятковому набору студентів, викладачам світового класу, потужній мережі випускників і тісним відносинам з обома. окремі керівники бізнесу та глобальні корпорації. Ми поєднуємо академічні переваги, різноманітність і найкращі традиції Каліфорнійського університету з передовим, підприємницьким духом округу Ориндж у серці технологічного узбережжя Південної Каліфорнії.

Бачення

Бути в авангарді освіти та досліджень серед провідних бізнес-шкіл у всьому світі.

Місія

Розвивайте глобально конкурентоспроможних лідерів у сфері трансформації в різноманітній спільноті, орієнтованої на студентів, де поєднуються академічний досвід та практичне застосування.

Наша стратегічна ідентичність

Ми є бізнес-школою, яка прагне обслуговувати наших студентів, випускників, ділових партнерів та академічних спільнот. Разом ми поділяємо ключову стратегічну ідентичність.

  • Хто ми: ми амбітні. Ми інтелектуально голодні. Ми маємо покликання забезпечувати освітню досконалість, цінуючи різноманітність, співпрацю, інклюзивність та повагу. Ми відзначаємо як академічні традиції Каліфорнійського університету, так і наш інноваційний дух як одного з його наймолодших кампусів.
  • Що ми робимо: ми забезпечуємо лідерство в думках і навчаємо професіоналів, щоб вони могли розвивати цінність на все життя – для майбутнього бізнесу та суспільства на місцевому, національному та глобальному рівні.
  • Де ми це робимо: ми є серцем бізнес-спільноти округу Ориндж, Каліфорнія; яскрава екосистема з глобальним охопленням. Таким чином, ми маємо унікальні можливості для залучення науковців, студентів та партнерів на внутрішньому та міжнародному рівні.
  • Як ми це робимо: ми сприяємо співпраці наших студентів, викладачів, університетів і громад. Ми досягаємо успіху, надаючи доступ до наших програм, викладачів і співробітників і зростання в них. Ми впроваджуємо інновації, щоб гарантувати, що ми залишаємось актуальними та економічно ефективними у світі, що швидко змінюється.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Irvine

    Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

    Запитання