Keystone logo
Tallinn University of Technology MBA з управління підприємницькою діяльністю
Tallinn University of Technology

MBA з управління підприємницькою діяльністю

Tallinn, Естонія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline *

Aug 2024

EUR 7 000 / per year **

На кампусі

* не громадяни ЄС; 1 червня - громадяни країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії

** 3500 євро за семестр - застосовується як для громадян ЄС/ЄЕЗ, так і для громадян країн, що не входять до ЄС

Введення

Програма MBA дозволяє учасникам розвинути свої підприємницькі управлінські компетенції, щоб стати успішними топ-менеджерами в міжнародних компаніях.

  • Програма MBA має акредитацію AMBA. Це виводить програму в 2% світових лідерів і є першою такою престижною акредитацією в Естонії та країнах Балтії.
  • Професійний розвиток учасників підтримується коучем, який буде працювати з учасником один на один протягом усього навчання на програмі MBA.
  • Програма забезпечує вдале поєднання теоретичних знань у поєднанні з практичним навчанням, орієнтованим на результат. До кінця навчання буде завершено проект з управління підприємницькою діяльністю
  • Програма проводиться найбільшою та найбільш міжнародною Школою бізнесу та управління в Естонії
  • Він надає численні можливості для стартапів, різноманітні конкурси бізнес-моделей та міжнародні літні школи. Факультативні курси також можна пройти онлайн в університетах EuroTeQ (наприклад, в Технічному університеті Данії та Технічному університеті Мюнхена).
  • Чудова можливість побудувати мережі, дружбу та зв'язки на все життя, які є життєво важливими для майбутніх бізнес-лідерів
  • Програма пропонує гнучкість: вона викладається на 3-денних очних сесіях та онлайн-сесіях, які проводяться раз на місяць, що дозволяє учасникам жити і працювати за межами Естонії.
  • Програма може бути завершена протягом 1,5 років
  • Після завершення навчання за програмою MBA ви отримаєте офіційний диплом магістра, який не видається в багатьох країнах.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання