Keystone logo
Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Введення

TALTECH - ДЕ СТІЙКЕ ЦИФРОВЕ МАЙБУТНЄ!

Чому TalTech?

СОЛЬНА РЕПУТАЦІЯ ТА МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД НАВЧАННЯ

● Заснована в 1918 році компанія TalTech має прибл. 9000 студентів (10% — іноземні), що робить його найбільшим і одним із найбільш міжнародних університетів у столиці.

Входить до 3% найкращих університетів світу ( QS World University Rankings ) і 2% найкращих у певних сферах, як-от інженерія, технології та бізнес-адміністрування.

● Членство в мережі EuroTeQ дає нашим студентам доступ до курсів в інших вищих технологічних університетах Європи.

УНІКАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТА ПРАКТИЧНІ ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ

● Унікальні міжнародно визнані програми та сучасне навчальне середовище створюють навчальні плани, адаптовані до останніх вимог ринку праці . Ми активно залучаємо до процесу досвідчених практиків із приватного сектору.

● У TalTech ми впроваджуємо навчання на основі викликів , вирішуємо проблеми реального світу та розвиваємо навички, необхідні для сучасного динамічного світу.

Сучасні лабораторії та обладнання чекають студентів у нашому зеленому та розумному кампусі. Тут щодня тестуються та впроваджуються передові технології. Наш кампус також є домом для понад 50 високотехнологічних компаній.

ЯКВЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ ТА СПОРТИВНА СПІЛЬНОТА

● TalTech добре відомий своїм активним студентським життям, майже 40 різноманітних студентських організацій беруть участь у всьому, від будівництва супутника до організації великих заходів. Кожен студент має можливість відкрити свою пристрасть і отримати цінний досвід у навчанні керувати бізнесом або проектом.

Спортивні споруди світового рівня та активна спортивна спільнота сприяють збагаченню досвіду студентів.

● Наша широка та активна спільнота випускників із понад 70 000 випускниками по всьому світу покращує навчальний шлях, пропонує цінні зв’язки та відкриває багатообіцяючі майбутні перспективи для кожного студента TalTech.


ДОСЛІДЖЕННЯ В TALTECH:

TalTech пропонує 4 програми бакалавра та 12 магістерських програм (англійською мовою) у таких областях:

● Інформаційні технології (включно з кібербезпекою та електронним урядуванням)

● Бізнес і управління (включаючи MBA, право та управління технологіями)

● Інженерія

● Морські науки

Усі програми є міжнародно визнаними та забезпечують високоякісну освіту шляхом поєднання поглибленого навчання та творчих лабораторій. Таким чином, ви можете отримати найкращий практичний досвід для своєї освіти та кар’єри.

Навчання для громадян ЄС/ЄЕЗ є безкоштовним (за винятком Школи бізнесу та управління). Крім того, доступна низка стипендій . У 2024 році TalTech Development Fund виділив рекордну суму в півмільйона євро для підтримки навчання наших студентів.

Рейтинги

Заснований у 1918 році, TalTech входить до 3% найкращих університетів світу (QS World University Rankings). Це єдиний технологічний університет в Естонії, який вміщує близько 10 000 студентів, з яких 14% є іноземними студентами з понад 100 різних країн.

Прийом

Admission start and deadlines

 • 1 лютого 2024 року – відкриття прийому
 • 1 квітня 2024 року – Кінцевий термін подачі заявок для громадян, які не є громадянами ЄС
 • 1 травня 2024 року – кінцевий термін подачі заявок для громадян країн-членів ОЕСР, Грузії, України та країн-кандидатів, які не входять до ЄС, які проживають в Естонії на законних підставах.
 • 1 червня 2024 року – Кінцевий термін подання заявок для громадян з країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії
 • 1 серпня 2024 року – кінцевий термін подачі заявок для громадян Фінляндії, Латвії та Литви, які подають заявки на програми Школи бізнесу та управління

Особливості кампусу

Всього наші гуртожитки розраховані на близько 2200 місць. Більшість наших будівель розташовані в кампусі TalTech, неподалік від будівлі університету. Гуртожитки пропонують найкраще проживання під час навчання! Більшість наших гуртожитків розташовані біля університетських корпусів, лише за 5-7 хвилин ходьби.

  Стипендії та фінансування

  TalTech пропонує ряд стипендій для іноземних студентів з ЄС, ЄЕЗ та інших країн, які бажають навчатися за програмами бакалавра та магістра в Tallinn University of Technology . Громадяни ЄС/ЄЕЗ звільняються від плати за навчання, якщо їх прийнято на будь-яку інженерну, інформаційну чи наукову програму. Усі громадяни, які подають документи на програми бакалавра англійською мовою, мають право на низку звільнених від оплати навчання та стипендій за ефективність, а також на стипендію для переможців міжнародних предметних олімпіад. Абітурієнти, які вступають до магістерських програм, також мають право на низку стипендій для звільнення від оплати за навчання та стипендій за ефективність, а також на національну стипендію Естонії. Міністерство закордонних справ Естонії також пропонує стипендію абітурієнтам на певні магістерські програми англійською мовою.

  Щоб дізнатися більше про стипендії, відвідайте веб-сайт університету.

  Campus Life & Facilities

  TalTech надає послуги консультування студентів, щоб допомогти студентам досягти успіху в навчанні. Центр пропонує інформацію, консультації, тренінги, консультації та співпрацю, а також консультації щодо кар’єри та психологічне консультування з метою підтримки студентів, які відчувають труднощі, пов’язані з навчанням, та особистісні труднощі. Бібліотека TalTech розташована в центрі університетського містечка, що робить її зручним місцем для навчання та відпочинку між лекціями. Він пропонує п’ятсот різних місць для читання та навчання, а також комп’ютери для своїх користувачів на кожному поверсі. У кампусі ви також можете знайти послуги друку, копіювання та сканування, а також банківські банкомати, камери схову, пральні самообслуговування, кафетерії та їдальні.

  На кожному факультеті TalTech є своя студентська рада. Студентські ради відстоюють добробут студентів свого факультету, а також тримають їх у курсі, гарантуючи, що кожен рік буде незабутнім. Вони активно контактують з деканатами, організовують заходи для студентів. Студентам TalTech не потрібно їхати в центр міста в пошуках розваг. Натомість вони можуть знайти його в Студентському домі TalTech! Будинок студентів - гарне місце для проведення вільного часу з навчанням або оренди кімнат для різних випадків. Наші кімнати призначені для організації конференцій, семінарів, вечірок чи зборів, а також для навчання чи групової роботи. Серед деяких відомих студентських заходів: Міжнародна вечеря, Відкриття, Літні ігри тощо. Існує також ряд місцевих і міжнародних організацій, доступних для студентів. Серед них: ESN, AEGEE, BEST, Formula Student Team, Marketing Club, Robotics Club, Debate Society тощо.

  Вимоги до вступу на програму

  Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

  Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

  Розташування

  • Tallinn

   Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

  Запитання