Keystone logo
TU-Campus EUREF Енергоменеджмент (MBA)
TU-Campus EUREF

Енергоменеджмент (MBA)

Berlin, Німеччина

3 Semesters

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 6 600 / per semester *

На кампусі

* - ціна за семестр

Введення

УПРАВЛІННЯ ЕНЕРГЕТИКОЮ (МВА)

Опис програми

Енергетичний ринок - одна з найшвидших, сьогодні рішучих та прибуткових галузей промисловості, що має вирішальне значення як для світової економіки, так і для навколишнього середовища та нашого майбутнього суспільства в цілому. Кліматичні та економічні зміни, думка громадськості, технічний прогрес та регулювання формують непередбачені виклики та можливості. Ця ситуація вимагає запровадження нових рішень висококваліфікованими та належним чином підготовленими експертами з всеохоплюючим оглядом, міжнародними перспективами та бажанням створити справжній вплив. Завдяки своїй економічній, підприємницькій та промисловій силі, а також успішній та прогресивній енергетичній політиці - «Енергієвенде» - Німеччина виділяється як лідер у глобальному енергетичному переході.

Магістерська програма « Менеджмент енергії » TU-Campus EUREF не лише передає найновіші знання з питань управління енергоспоживанням, але обговорює сучасні виклики та готує студентів до провідних ролей у формуванні галузі та суспільства на майбутнє. Викладається виключно англійською мовою .

Ця програма є штатним магістром Берлінського технічного університету, одного з найбільших технологічних університетів Німеччини. Одне з найважливіших завдань - навчити студентів відповідати на виклики світу, який все більше характеризується технологіями та прогресом. Рейтинг університетів свідчить про успіхи, постійно позначаючи ТУ Берлін серед провідних академічних установ світу.

Переваги та можливості

Програма розроблена у тісній співпраці з провідними підприємствами, консультаційними та регулюючими органами в енергетичному секторі. TU Campus EUREF створено з міським кварталом площею 5,5 га як символ енергетичної революції в Німеччині та служить базою для компаній, що працюють у сферах енергетики, сталого розвитку та мобільності. Будучи унікальною платформою тестування для розвитку енергоефективного модельного міста завтра, студенти -магістри беруть безпосередню участь у розробці, тестуванні та реалізації інноваційних концепцій у цій лабораторії.

Міждисциплінарний зміст програми, що охоплює політичні, економічні, технічні та правові аспекти енергетичних ринків, дає студентам та майбутнім працівникам видатний профіль та кваліфікує їх на керівні посади в енергетичному секторі. Навчання та навчання у невеликих групах (до 30 студентів) забезпечує індивідуальні та чудові умови навчання.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання