Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Введення

ХТО МИ?

Цей заклад був побудований групою світових педагогів з досвідом у всьому світі. Опинившись постійними змінами, що стоять перед діловим світом і основною причиною традиційної освіти, ми вирішили діяти. Цей навчальний заклад був розроблений та очолюється пристрасними вихователями з досвідом провідних університетів у всьому світі, такими як Стенфордський університет та університет Pace в США, Ліверпульський університет та Лондонська школа бізнесу та фінансів у Великобританії, Університет міжнародного бізнесу та економіки та Пекінський університет. у Китаї, Вища школа бізнесу Гренобля у Франції, У21 Глобальний університет у Сінгапурі, Університет професійних досліджень в Гані, Університет Чулалонгкорн в Таїланді та багато інших провідних установ у відповідних регіонах.


Індивідуальне цілеспрямоване розвиток

TRANSCONTINENTAL ІНСТИТУТ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Ми інтегруємо ваші навчальні поїздки з індивідуальним планом розвитку . Це починається з первинного зарахування учня в нашому закладі і постійно розвивається через кожен модуль. Деякі з усвідомлених подій включають емоційний інтелект, впевненість та інноваційні можливості. Перш, ніж запустити модуль, ваші професори враховують ваші особисті потреби у розвитку в процесі навчання, перш ніж входити в перший клас. Ви ніколи не починаєтеся як невідома особа, яка є частиною списку студентів. Наша інтегрована система індивідуального цілісного розвитку прискорює темп вашого розвитку, коли ви просуваєтесь по кожному модулю.

В.С.

ІНШІ УНІВЕРСИТЕТИ

У більшості університетів не існує інтегрованого розвитку учнів, значно менш цілісного розвитку. Професори починають кожен модуль, розглядаючи студентів як "пустий шифер" , не усвідомлюючи будь-яких унікальних потреб або цілей кожного учня розвитку. Ваш розвиток зазвичай починається з "0" з кожним семестром.


Статті та публікації

Ефективно розвивайте правильні навички
Як ти можеш перевершити свій потенціал?
Три способи досягнення лояльності працівників та збереження найкращих виконавців

Розташування

  • Mosta

    Transcontinental Institution of Higher Education 145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta, , Mosta

Запитання