Keystone logo
Tongji University, School of Economics and Management Tongji-Case Western Reserve Подвійний диплом MBA/MSM-Finance
Tongji University, School of Economics and Management

Tongji-Case Western Reserve Подвійний диплом MBA/MSM-Finance

Shanghai, Китай

30 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance програма подвійного диплому

Program Highlights

Tongji-Case Western Reserve Програма подвійного диплому MBA/MSM-Finance була спільно запущена SEM університету Tongji та Weatherhead School of Management університету Case Western Reserve. Відповідно до News & World Report, Case Western Reserve University зайняв 37-е місце в 2017 році. Крім того, їх програма бакалаврату фінансового менеджменту посіла перше місце у світі за версією Business Week. У програмі подвійного диплому ви дізнаєтеся про глибину знань у сфері фінансів, а також про широкий загальний досвід управління та знання. Ступінь MBA від Університету Тунцзі, ступінь MSM-Finance від Case Western Reserve University буде надано після навчання. Вони підготують вас до керівних посад у фінансах як у Китаї, так і в усьому світі.

Program Features

  • Перший ступінь магістра з фінансів у провідному університеті США, запропонований у материковому Китаї;
  • Перша програма подвійного диплому MBA/MSM-Finance в Китаї;
  • Всесвітньо відомий факультет з великим академічним та галузевим досвідом;
  • Отримайте передові знання та навички з глобальною перспективою;
  • Спеціалізується на управлінні ризиками, ринках капіталу та корпоративних фінансах;
  • Скористайтеся можливостями гравців фінансового сектора в США. навчання в резидентурі в Клівленді, одному з фінансових центрів Сполучених Штатів і резиденції Федерального резервного банку Клівленда

Student Profile

53394_Skjermbilde_2017-06-30_kl._17.25.24.png

Curriculum

Загалом існує 26 курсів, у тому числі 12 основних курсів MBA та 14 фінансових курсів. Протягом літа другого навчального року студенти проходять 4-тижневе денне навчання в Клівленді та Нью-Йорку. Під час резиденції студенти пройдуть три курси «ЧСЧ-фінанси» від факультету Weatherhead, візьмуть участь у кількох корпоративних заходах і заходах для випускників, а також відвідають компанії Нью-Йорка. Корпорації, які ми відвідали в попередні роки, включають Goldman Sachs, Credit Suisse, Ernst & Young, Bloomberg, UBS, AW Jones і Brown Brothers Harriman.

53541_Skjermbilde_2017-07-05_kl._00.42.28.png
53396_Skjermbilde_2017-06-30_kl._17.27.22.png

Voice of Our Alumni

JIANG Xingda: Інвестиційний менеджер, CITIC Wings Asset Management Co. Ltd.

Я працював у фондовій компанії 5 років, коли вирішив розпочати навчання на MBA, спочатку відповідаючи за торгівлю акціями в США та менеджером з інвестицій. У професійному плані я склав усі три рівні іспитів CFA, тому багато людей думають, що я можу просто сидіти склавши руки та розслаблятися. Однак фінансова індустрія є типовою наукомісткою галуззю, яка потребує високого тиску, особливо для інвестиційних менеджерів, навіть незначна помилка може принести великі збитки компанії. Крім того, асиміляція та окостеніння дуже небезпечні, але неминучі, коли ви довго перебуваєте в галузі, що дуже небезпечно для людей, які займаються інвестиціями. Тому мені хотілося створити платформу для покращення структури моїх знань, знайомства з людьми з різним досвідом, збагачення та поглиблення розуміння інших галузей. Програма подвійного диплому MBA/MSM-Finance Tongji-Case Western Reserve якраз підходить для мене. У чисто англійському середовищі, через зіткнення культур, розширюється і кругозір, і мислення. Академічні досягнення та галузевий досвід першокласних професорів також приносять мені велику користь. Водночас спілкування з моїми однокласниками з різних галузей дуже допомагає моїй інвестиційній та дослідницькій роботі.

LIU Feng: старший менеджер проекту, Moody's Analytics

Стати членом фінансової галузі завжди було моєю мрією. Однак через брак фінансових знань і відповідного досвіду роботи всі мої попередні випробування провалилися. Ця програма подвійного диплому дає мені можливість вибити двері, що ведуть у сферу фінансів. Моя фінансова мрія здійснилася, коли я став старшим менеджером проектів у Moody's Analytics, дуже відомій американській компанії, що сталося лише через рік після того, як я приєднався до програми подвійних дипломів. Тут ідеально інтегровані знання з менеджменту та фінансів, що надає людям з інших галузей промисловості, таким як я, більше можливостей для розвитку кар’єри. Це найвигідніша інвестиція в моєму житті — приєднатися до програми подвійних дипломів.

Application

Вимоги до вступу: ступінь бакалавра з принаймні 3-річним досвідом роботи, добре володіння англійською мовою на слух, усне мовлення, читання та письмо.

Оцінка: перед остаточним зарахуванням необхідно пройти два раунди співбесід в обох університетах. Кандидатів оцінюють за загальною якістю, особливо в сферах навичок спілкування та здатності до навчання. Співбесіди проводяться з травня по грудень кожного року. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до приймальної комісії.

Форма навчання: заочна у неробочі дні.

Тривалість навчання: 2,5 роки, не більше 5 років

Сертифікат: Після успішного завершення програми студенти отримають ступінь магістра ділового адміністрування та диплом аспіранта в Університеті Тунцзі, а також ступінь з фінансів ЧСЧ в Університеті Кейс Вестерн Резерв.

Contact Us

Приймальна комісія MBA
Школа економіки та менеджменту Університету Тунцзі
7/F, Tongji Building A, 1500 Siping Road, Шанхай 200092

Про Школу

Запитання