Keystone logo
Tongji University, School of Economics and Management Програма MBA з подвійним дипломом Tongji-Manchester
Tongji University, School of Economics and Management

Програма MBA з подвійним дипломом Tongji-Manchester

Shanghai, Китай

30 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма MBA з подвійним дипломом Tongji-Manchester

Programme Overview

Університет Тунцзі та Манчестерський університет є стратегічними партнерами. Програма подвійного диплому Tongji-Manchester MBA була запущена в 2009 році та поєднує курси MBA вищого рівня Manchester Business School та спеціалізовані курси Tongji University з управління проектами.

Після успішного завершення 2,5-річної програми неповного робочого дня студенти отримають подвійні ступені MBA відповідно від Університету Тонцзі та Університету Манчестера та сертифікат післядипломної освіти від Університету Тонцзі.

Partner

Манчестерський університет, заснований у 1824 році, є найбільшим університетом Великобританії. Університет Манчестера, отримавши найвищу оцінку своєї дослідницької діяльності в урядовій програмі оцінки досліджень Великобританії (RAE), і пишається історією академічних і наукових досягнень 25 лауреатів Нобелівської премії, входить до числа найкращих не лише в Європі, а й у світі. .

Після 50 років розвитку Manchester Business School (MBS) має 6 закордонних центрів, що робить її авторитетною та найкращою бізнес-школою в усьому світі. Оригінальний Манчестерський метод MBS користується такою ж репутацією, як і викладання на основі конкретних випадків Гарвардської бізнес-школи в галузі менеджменту.

Опитування Financial Times за 2017 рік посідає третє місце в рейтингу MBA у Великій Британії, 10 найкращих у Європі та 30 найкращих у світі. За даними FT, студенти MBA можуть розраховувати на підвищення зарплати на 108% через три роки після закінчення навчання.

Programme Features

 • Невеликий розмір класу (30-35 студентів у кожному класі), курси повністю проводяться англійською мовою .
 • TOP Глобальні курси MBA +Спеціалізовані курси з управління проектами . Курси також проводяться у формі бізнес-симуляції, проектів компанії та мобільних класів тощо.
 • Найкращі викладачі та експерти з обох університетів: факультет складається з престижних професорів та експертів з обох шкіл з високим академічним рівнем і багатим досвідом. Акцент робиться на розвитку навичок м’якого спілкування в глобальному контексті.
 • Гнучкі закордонні навчальні поїздки: студентам пропонується збагатити свій досвід , беручи участь у семінарах в одному з міжнародних центрів (Манчестер, Гонконг, Сінгапур, Дубай та Бразилія). Заявки можна подавати відповідно до їх розкладу без будь-якої додаткової плати за навчання, а субсидію на проживання запропонує MBS.
 • Чудові послуги з розвитку кар’єри: у нас є команда професіоналів, яка надає численні ресурси для розвитку кар’єри в обох школах (онлайн і офлайн), наприклад, індивідуальні тренінги та поради, семінари та глобальні онлайн-семінари та щомісячні вебінари.
 • Багаті ресурси для випускників: кожен студент може мати доступ до ресурсів для випускників та активів обох університетів-партнерів.

Curriculum

53392_Skjermbilde_2017-06-30_kl._17.03.11.png

Голос наших випускників

CHEN Jiao: Нагорода за видатного випускника

Програма MBA з подвійним дипломом Tongji-Manchester є найкращим зобов’язанням, яке ми зробили в нашому професійному житті. Він забезпечив мережі такими ж амбітними професіоналами. Практичний підхід забезпечив глибоке знання теорії бізнесу та можливість перевірити теорії на нашому робочому місці. Я лякався, коли наближалися семінари чи іспити, а я ніколи в житті не отримував стільки знань так швидко. Але зараз, наприкінці цієї подорожі, я виявив, що всі ці страхи зникли. У мене сильніша воля, і я більш дисциплінований, ніж очікувалося. Я вважаю, що це те, що називається «особистісним зростанням», болісний процес виходу зі своєї шкаралупи та ставання кращим.

Незважаючи на те, що ми не відпочивали від суспільства, тепер ми краще підготовлені до зустрічі з ним. Ми віримо, що ми вільні, щоб досягти успіху, але для досягнення успіху потрібні труднощі та мрія. Освіта – це подорож, яка триває все життя, і ми готові кинути виклик загальноприйнятим умовам, пропонувати нові ідеї та невпинно прагнути до вдосконалення. І ми завжди будемо пам’ятати, звідки ми прийшли, це Університет Тунцзі --- місце, яке допомогло сформувати нас.

Application Process

53540_Skjermbilde_2017-07-05_kl._00.33.28.png

Contact Us

Приймальна комісія MBA
Школа економіки та менеджменту Університету Тунцзі
7/F, Tongji Building A, Siping Road 1500, Шанхай 200092

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Лідерство та штучний інтелект EMBA
  • Valbonne, Франція
  • Belo Horizonte, Бразилія
  • + 6 Більше
 • International MBA
  • Barcelona, Іспанія
 • Лідерство та трансформація EMBA
  • Valbonne, Франція
  • Belo Horizonte, Бразилія
  • + 6 Більше