The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

Введення

The Університет Манчестера Близькосхідного центру був відкритий в Дубаї Парк знань в 2006 році і підтримується більше 2000 неповний робочий день студентів МВА. Це найбільший і найбільш динамічно розвивається центр в міжнародній мережі університету.

Бізнес-школа Університету Манчестера є одним з топових світових бізнес-шкіл і Університет Манчестера Близькосхідного центру в Дубаї є найбільшим і найбільш швидкозростаючим виконавчого центром міжнародної мережі університету, забезпечивши підтримку більш ніж 2000 Global неповного робочого дня студентів MBA по всьому регіону.

Бізнес-школа також має регіональне співтовариство близько 2500 випускників і активно працює, щоб створювати професійні мережеві можливості, щоб допомогти збагатити широкий бізнес-співтовариство.

На Близькому Сході, Університет Манчестера пропонує своїм світового класу неповний MBA для досвідчених фахівців, які працюють, на додаток до цілого ряду магістра і програм виконавчої освіти, а також науково-дослідних і консультаційних проектів під керівництвом викладачів університету.

Університет працює в діапазоні співпраці з професійними організаціями, такими як CIMA, ACCA, IMA і PMI, а також британськими організаціями, включаючи UKTI, British Business Group і британські центри для бізнесу. Крім того, Університет Манчестера підробив ряд партнерських організацій з державним і приватним сектором в рамках своєї програми стратегічного партнерства Talent.

Поряд з його науковими програмами, Університет Манчестера проводить майстер-класи, які охоплюють широке коло тем, пов'язані з бізнесом, в рамках своїх «запрошений оратор Series», на чолі з топом факультетом, вільним і відкритим для громадськості.

Бізнес-школа Університету Манчестера приступили до перших досліджень регіону в креативності та інновацій в ПКУ, щоб відзначити 10-річчя на Близькому Сході Центру в 2016 році.

Економічне зростання області

Дубай і область продовжує залишатися областю економічного зростання, з солідною бізнес-інфраструктурою, здоровим і розвитком бізнесу, напрямками розвитку навичок, які підтримуються урядом, і підприємство, які стикаються з проблемами підтримки економічного зростання через період економічних змін.

роберт-Бок-87041

Динамічний і яскравий місто

акцій Дубай багато спільного з Манчестером; як динамічні та яскраві міста, які трансформуються, щоб зробити великий вплив на світ. Манчестер був в центрі першої промислової революції і до сих пір є центром наукових досліджень, інновацій та навчання; і Дубай знаходиться на передньому краї нової хвилі 21-го століття, заснованої на знаннях економіки.

Виконавчі навчальні заклади

Близький Схід центр, заснований в блоці 2B в центрі знань, Дубай Парк знань, пропонує навчальну, бібліотечну та аудиторії для студентів і викладачів, запрошених з Університету Манчестера, а також має офісні приміщення для університету регіональної команди Манчестера, який координує і підтримує всі студентські заходи, в тому числі інтерактивних та інтенсивних семінарів, що проводяться відвідування викладачів з університету. Недавнє розширення в центрі також збільшив спектр послуг, доступних для студентів.

Наші випускники і випускники

Ми раді тому, що випускники МВА з регіону Близького Сходу. Так як наша перша партія закінчила в 2009 році вони запустили в Манчестерському університеті Асоціації випускників-Близького Сходу.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Dubai

    The University of Manchester Middle East Centre Office F116 , Block 2B, Dubai Knowledge Park, PO Box 502907, , Dubai

    Запитання