Keystone logo
The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

Введення

The Університет Манчестера Близькосхідного центру був відкритий в Дубаї Парк знань в 2006 році і підтримується більше 2000 неповний робочий день студентів МВА. Це найбільший і найбільш динамічно розвивається центр в міжнародній мережі університету.

Бізнес-школа Університету Манчестера є одним з топових світових бізнес-шкіл і Університет Манчестера Близькосхідного центру в Дубаї є найбільшим і найбільш швидкозростаючим виконавчого центром міжнародної мережі університету, забезпечивши підтримку більш ніж 2000 Global неповного робочого дня студентів MBA по всьому регіону.

Бізнес-школа також має регіональне співтовариство близько 2500 випускників і активно працює, щоб створювати професійні мережеві можливості, щоб допомогти збагатити широкий бізнес-співтовариство.

На Близькому Сході, Університет Манчестера пропонує своїм світового класу неповний MBA для досвідчених фахівців, які працюють, на додаток до цілого ряду магістра і програм виконавчої освіти, а також науково-дослідних і консультаційних проектів під керівництвом викладачів університету.

Університет працює в діапазоні співпраці з професійними організаціями, такими як CIMA, ACCA, IMA і PMI, а також британськими організаціями, включаючи UKTI, British Business Group і британські центри для бізнесу. Крім того, Університет Манчестера підробив ряд партнерських організацій з державним і приватним сектором в рамках своєї програми стратегічного партнерства Talent.

Поряд з його науковими програмами, Університет Манчестера проводить майстер-класи, які охоплюють широке коло тем, пов'язані з бізнесом, в рамках своїх «запрошений оратор Series», на чолі з топом факультетом, вільним і відкритим для громадськості.

Бізнес-школа Університету Манчестера приступили до перших досліджень регіону в креативності та інновацій в ПКУ, щоб відзначити 10-річчя на Близькому Сході Центру в 2016 році.

Економічне зростання області

Дубай і область продовжує залишатися областю економічного зростання, з солідною бізнес-інфраструктурою, здоровим і розвитком бізнесу, напрямками розвитку навичок, які підтримуються урядом, і підприємство, які стикаються з проблемами підтримки економічного зростання через період економічних змін.

роберт-Бок-87041

Динамічний і яскравий місто

акцій Дубай багато спільного з Манчестером; як динамічні та яскраві міста, які трансформуються, щоб зробити великий вплив на світ. Манчестер був в центрі першої промислової революції і до сих пір є центром наукових досліджень, інновацій та навчання; і Дубай знаходиться на передньому краї нової хвилі 21-го століття, заснованої на знаннях економіки.

Виконавчі навчальні заклади

Близький Схід центр, заснований в блоці 2B в центрі знань, Дубай Парк знань, пропонує навчальну, бібліотечну та аудиторії для студентів і викладачів, запрошених з Університету Манчестера, а також має офісні приміщення для університету регіональної команди Манчестера, який координує і підтримує всі студентські заходи, в тому числі інтерактивних та інтенсивних семінарів, що проводяться відвідування викладачів з університету. Недавнє розширення в центрі також збільшив спектр послуг, доступних для студентів.

Наші випускники і випускники

Ми раді тому, що випускники МВА з регіону Близького Сходу. Так як наша перша партія закінчила в 2009 році вони запустили в Манчестерському університеті Асоціації випускників-Близького Сходу.

29 лютого: інформаційна сесія з питань освіти

На цій онлайн-сесії буде висвітлено майбутні курси для керівників у Манчестері, Великобританія, ми пояснимо, як зареєструватися на курси.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Dubai

    The University of Manchester Middle East Centre Office F116 , Block 2B, Dubai Knowledge Park, PO Box 502907, , Dubai

    Запитання