Keystone logo
The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Введення

Цей Executive MBA отримує заявки на вступ до осіннього 2022 року. Навчання в Ханої та HCMC, В'єтнам.

Університет Гаваїв, Шідлерський бізнес-коледж представляє першокласну програму Executive MBA, яка навчатиме, готує та готує провідних керівників В'єтнаму, які хочуть підвищити лідерські та управлінські навички. Він відомий як VEMBA ( Executive MBA В'єтнаму ). VEMBA Hanoi розпочав свою першу когорту в 2001 році і розширився до HCMC в 2007 році.

Веб-сайт: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

Ця 21-місячна програма виконавчого формату дозволяє учасникам, які живуть у Ханої або Хошимині, В'єтнаму, підтримувати штатні посади керівництва під час отримання ступеня. Студенти навчаться на основі інтегрованого, сучасного навчального плану, який включає в себе основні бізнес-дисципліни з найсучаснішими бізнес-практиками, включаючи: інновації та підприємництво, управління інформаційними технологіями та електронним бізнесом, управління ланцюгами постачання, управління багатством та брендинг. Всі заняття проводяться у В'єтнамі з додатковим літним навчанням у Гавайському університеті в Маноа в Гонолулу, Гаваї, США. Ключовою особливістю програми є проект Business Practicum, який дозволяє студентам брати участь у реальному консультуванні.

177777_Frame2.jpg

177776_Frame3.jpg

177775_Frame4.jpg

Програма МВА для керівників у В’єтнамі вже виявилася надзвичайно успішною в просуванні кар’єри багатьох випускників за останні 21 рік у В’єтнамі. Маючи понад 900 випускників, які займають ключові ділові посади в усіх секторах економіки у В’єтнамі та в усьому світі, MBA для керівників у В’єтнамі пропонує одну з найцінніших бізнес-мереж.

Таким чином, з їх ступенем з Університету Гаваїв, MBA для керівників у В'єтнамі випускники зможуть продемонструвати, що вони мають впевненість та навички, щоб конкурувати за вищі керівні посади, не тільки в В'єтнамі, але і в будь-якій точці світу.

Це єдиний акредитований AACSB програма, запропонована у В'єтнамі. AACSB був заснований в 1916 році в США для надання акредитації школам бізнесу. Його засновниками є Колумбійський університет, Корнельський університет, Гарвардський університет, Чиказький університет, Іллінойський університет, Університет Пенсільванії, Єльський університет та інші престижні університети США. Відомо, що менше 5% бізнес-шкіл по всьому світу проводять цю елітну акредитацію. Не всі члени асоціації акредитовані.

Два місце навчання у В'єтнамі - Ханой і Хошімін . Ви також можете вибрати для вивчення двох літніх курсів у Гонолулу , Гаваї, США.

Кампус Ханоя: Люкс 312, 3 поверх, Офісний центр, Вежа С, N04 - Комплекс UDIC, вулиця Хоанг Дао Туй, Ханой, В’єтнам

Тел: +84 24 7304 2688

Гаряча лінія: +84 947 552 688

Електронна пошта: [email protected]

Кампус HCMC: 2-й поверх, 235 Pasteur St., Dist.3, HCMC, В'єтнам

Тел: +84 28 3933 3033

Гаряча лінія: +84 918 515 301

Електронна адреса: [email protected]

Акредитації

Акредитація AACSB

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Hanoi

    Hanoi, Вієтнам

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City, Вієтнам

    Запитання