© Eva Dang
The School of Management and Research

The School of Management and Research

The School of Management and Research

Введення

ПРО НАС

Школа управління та досліджень (TSMR) пишається своєю відданістю до досконалості. Це зобов'язання відображає місію TSMR з надання якісних програм для своїх учнів, надання виняткових послуг громадам та найсучасніших досліджень, які інформують про політику та практику. TSMR також зацікавлена ​​в налагодженні партнерських відносин з різними освітніми, службовими та бізнесовими структурами з метою просування дослідницьких та інноваційних практик у широкому спектрі професій і громадських організацій.

TSMR є унікальним у своєму поєднанні академічних і професійних програм, які готують людей для широкого кола ролей у галузі. TSMR не тільки готує висококваліфікованих студентів, а й професіоналів у сфері захоплення та високих потреб для управління. Ми закликаємо вас вивчити наші академічні програми, щоб виявити широкий спектр можливостей на пропозицію.

Наші програми ґрунтуються на концептуальній структурі TSMR, яка описує розвиток студентів як Inquirer-Professionals. Опитування-професіонали позитивно впливають на навчальний досвід учнів через їх розуміння та застосування професійних знань, навчальних процесів, навчальних контекстів, навчання студентів, навички міжособистісного спілкування та професійних стосунків. Ми вважаємо, що Inquirer-Professionals дуже готові відповісти на хвилюючі вимоги сьогоднішнього навчання та навчання на додаток до наших високоякісних академічних програм. TSMR також прагне залучити студентів, випускників та спільноти до різних заходів. Як студент, ви можете брати участь у низці професійних організацій, які забезпечують довгострокові дружні стосунки зі студентами, які поділяють ваші інтереси та професійну пристрасть.

Ми сподіваємося, що ви насолоджуєтесь навчанням на TSMR. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість поділитися з вами нашим зобов'язанням передового досвіду.

66458_image1.jpg

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Місія Лондонської школи менеджменту та досліджень полягає в тому, щоб запропонувати національно конкурентні та міжнародно визнані можливості для навчання та залучення різноманітних студентів у реальному світі. Лондонська школа менеджменту та досліджень, будучи джерелом знань для громадськості, будує партнерські відносини з іншими навчальними закладами, громадськими організаціями, державними установами та приватним сектором, щоб служити регіонам, яким вона служить та впливає на світ.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Лондонська школа досліджень менеджменту (TSMR) прагне бути академічним лідером, визнаним за інновації та якість у навчанні та навчанні, міжнародному становищі, а також зацікавленості в просуванні та наданні послуг громадам та суспільствам, яким він служить.

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ

TSMR оцінює наступне як центральне для його бачення:

  • Цілісність: ми підтримуємо високі стандарти якості та цілісності як основи, на яких створюється TSMR.
  • Досконалість. Ми досягаємо передового досвіду в спільноті TSMR завдяки можливостям досягнення успіху в навчанні, дослідженні, стипендії, творчій діяльності та службі.
  • Навчання-Центральність: ми розвиваємо інтелектуальну гнучкість, знання та навички, інтегруючи навчання, дослідження, оцінку та навчання, щоб сприяти постійному вдосконаленню нашої наукової спільноти.
  • Централізованість учнів: ми прагнемо до освіти, опитування та обслуговування, щоб відповідати потребам студентів. Ми підтримуємо безперервне навчання, громадянську та соціальну відповідальність, лідерство та індивідуальне та кар'єрне зростання.
  • Різноманітність: ми охоплюємо різноманіття у всіх його вимірах, усвідомлюючи, що взаємна повага до індивідуальності та включення всіх є життєво важливими для особистого та інституційного успіху.
  • Сервіс: Ми підтримуємо та визнаємо службу на всіх рівнях в TSMR. Ми прагнемо зробити внесок у користь TSMR та світу.

Розташування

  • Cardiff

    292 North Road, Cardiff, Wales, CF14 3BN, Cardiff

Запитання