We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

Введення

Лісабон

вітальне повідомлення Діна

Це з великою гордістю і ентузіазмом, що ми вітаємо вас в Лісабонський MBA.

Лісабонський MBA є спільним підприємством між Католицького-Лісабон і Nova SBE - два провідних бізнес-шкіл в Європі.

Це партнерство включає в себе два роки Виконавчий неповний MBA і Міжнародний повний робочий день MBA в партнерстві з престижної Sloan School Массачусетського технологічного інституту менеджменту.

За даними 2017 року Рейтингу Financial Times Top 100 Global MBA, Лісабонський MBA Міжнародний Full Time є двадцятим найкраща програма MBA в Європі. Ми також ознаки, як 1-й MBA в Європі в галузі міжнародного курсу Досвід, один з наших ключових пріоритетів.

Лісабон MBA Executive вважається 52-й кращим Executive MBA в Європі, за даними 2016 року Financial Times європейських бізнес-школі Рейтингу.

Лісабонський MBA надає платформу, де талановиті, амбіційні і честолюбні студенти з усього світу можуть зустрічатися і брати участь в активному навчанні, взаємодії з високопрофесійних викладачів.

Чому ви повинні розглянути платформу Lisbon MBA як ваш вибір для MBA:

  • Обидві програми має престижний корпус факультету, навчений в кращих школах світу, глибоко залучених в високоякісних наукових дослідженнях і в гармонії з останніми розробками в області теорії і практиці управління;
  • Обидві програми є високий рейтинг португальських МВА в Financial Times Ранжування MBA;
  • Обидві програми показують інноваційний навчальний план, стимулюючи ретельний аналіз, використання емоційних навичок розвідки, соціально відповідальна поведінка і практичне навчання. Навчальна програма, яка є сполучною ланкою між науковими колами та корпоративним світом, між теорією і практикою, між прибутком і людьми, між лівою і правою півкулями мозку і між географії світу.
  • Ми забезпечуємо міцні зв'язки з корпоративним світом, з великими компаніями тісно залученими в управлінні і спонсорів забезпечення мережі стажувань і з'єднань.
  • Обидві програми пропонуються в затишній і в той же космополітичний оточенні гарної і приємної Лісабон. Тут студенти можуть змішувати роботу і задоволення, як і в дуже небагатьох місцях в світі.

Деніел Трака - Дін Nova SBE і Франсіско Велозу - Дін Католицький-Лісабонбізнес

Перевага Лісабон MBA

Якщо ви плануєте робити МВА в Португалії, ви, ймовірно, були розглянуті основні бізнес-шкіл в країні, і ви не зрозуміли, що Católica і Nova більше не пропонують окремі програми МВА.

Давайте ділитися, як все починалося ... Проект почався в 2006 році, коли MIT Sloan School управління відвідав Португалію з метою встановлення партнерських відносин і почати міжнародний MBA. Лісабонський MBA народився в 2007 році як спільне підприємство між Католицьким-Лісабоном і Нова SBE, два верхніми-школами в Португалії. Обидва об'єднали свої зусилля, щоб конкурувати на світовому ринку, починаючи пропонуючи неповну програму на той же рік. Пізніше, в січні 2009 року, Лісабонський MBA International, в партнерстві з MIT Sloan, вітає його перший клас.

Ось те, що ви можете отримати від Лісабонського MBA:

Де Talent і ринок зустрічаються

Лісабонський MBA перетворить вас, професійно і особисто. Коли ви переслідуєте Лісабонської MBA ви будете частиною динамічного співтовариства, яке вірить в прийнятті позитивного впливу в світі через чуйне керівництво і інноваційні ідеї. Наші програми МВА призначена для талановитих професіоналів, які хочуть, щоб зробити наступний крок у своїй кар'єрі, і ми допоможемо привести вас до вашої кар'єри амбіцій, тому що ми прагнемо до успіху.

Ви приєднаєтеся до елітної програмі МВА

Наше спільне підприємство між двома провідними бізнес-школами в Португалії - Nova SBE і Католицький-Лісабон - міжнародне визнання і ми є частиною елітної групи бізнес-шкіл - менше 1% в світі - який містить потрійну акредитацію (AACSB , EQUIS і АМВА).

Лісабонський MBA Міжнародна програма повний робочий день вважається одним з кращих програм MBA в Європі по 2016 Financial Times Top 100 Global MBA Rankings - двадцятий кращих в Європі - і перший в світі в категорії «Міжнародний курс досвід».

Ви будете помічені і бути частиною нашої сім'ї

У Лісабонський MBA не буде «інший гвинтик в машині» - наш унікальний бутік-концепція МВА призначена, щоб зробити ваш досвід MBA занурення і персоналізованих.

Класи в Лісабонському MBA мають такі розміри, щоб максимізувати свій досвід навчання, створюючи інтимну обстановку в класі, де студенти мають можливість взаємодіяти з кращими викладачами і побудувати глибокий зв'язок з однокласниками, співробітники MBA і гості ми привозимо з корпоративних світ наших класів і подій.

Ми даємо вам практичні і відповідні знання

Програми Лісабона MBA побудовані в партнерстві двох провідних бізнес-шкіл в Португалії - Католицький-Лісабоні і Нова SBE - і у співпраці з MIT Sloan School управління -, об'єднуючим престижне тілом факультету, стажувалися в кращих школах світу , з сильною реальної бізнес-хваткою, пропонуючи інноваційне, повне і перетворює освіту, яке підготує вас до успіху.

Ви зможете практикувати те, що ви дізнаєтеся, з реальними бізнес-проектами, тому що ми вважаємо, що наш практичний підхід є найкращим способом для отримання нових академічних навичок і досі бути пов'язані з діловим світом. Вам також буде піддаватися впливу ряду міжнародних перспектив, різних галузей промисловості і особисто визнати прогрес вашої трансформації, накопичення ваших знань, аналітичних знань і критичне мислення по ходу програми.

Ми робимо Ваше розвиток лідерства інноваційними і особистим

Ми вважаємо, що лідери повинні мати глибоке розуміння себе, і ми постійно працюємо в напрямку найбільш інноваційних, творчих і надихаючих методів, щоб допомогти вам розвинути навички керівництва, які дозволять вам добитися успіху зараз і в майбутньому. Фокус і персоналізація є ключовими, так що ми будемо працювати в тісному контакті з вами, щоб допомогти вам розробити план розвитку кар'єри, підвищити самосвідомість, зрозуміти свій потенціал і як його досягти.

Ми сприяємо вашим мережам

Ми гарантуємо, Лісабонський MBA має міцні зв'язки з корпоративним світом і ці зв'язки виходять за рамки структурного присутності компаній, що безпосередньо беруть участь в програмах МВА. Ми поставляємо кілька ексклюзивних лідерських сесій з зовнішніми гостей, сприяють регулярні заходи з підприємцями і топ-менеджерів з різних галузей промисловості, а також створювати мережеві можливості для всіх Лісабонський MBA спільноти - студентів, випускників, викладачів і співробітників.

Люди, яких ви зустрінете під час вашого MBA в Лісабонський MBA буде мати сильний вплив на ваше життя і ми інвестуємо у виборі наших студентів з різних професійних, академічних та міжнародних фон, люди, які кинуть виклик вам і дозволяють цінний досвід рівний-рівному.

Від колег в своєму класі, Full Time International і виконавчих студентах, наша мережа випускників поширилися по всьому світу і працює в різних галузях промисловості, на наш факультет і корпоративні відносини, ми забезпечимо вас з мережею ділових зв'язків, які допоможуть ви рухаєтеся в своєму професійному житті.

Ми раді вітати Вас у велике місто, щоб насолоджуватися і надихатися

Лісабон є господарем міста для наших програм - якщо ви це знаєте, то ви знаєте, як гостинні це, і якщо ви цього не зробите, ми закликаємо Вас відвідати нас!

З динамічного ритму сучасного центру міста до натхненним вібрації наших історичних пам'яток, Лісабон є містом, повним енергії і захоплюючих можливостей, об'єднуючи традицію з Європи, Америки, Африки та Азії. І з більш ніж 200 сонячних днів в році і в декількох хвилинах ходьби від прекрасних пляжів і один з кращих з пошуку місць в світі, немає ніякого іншого місця в Європі, як Лісабон! Насправді, Лісабонський МВ зайняв перше місце розташування, якість і вартість житла в останньому опитуванні Financial Times Альтернативи MBA.Скрізь, де ваші цілі можуть прийняти вас, Лісабон є ідеальним середовищем, щоб почати робити ваше майбутнє станеться!

Розташування

  • Lisbon

    Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

Запитання