The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

Введення

Лісабон

вітальне повідомлення Діна

Це з великою гордістю і ентузіазмом, що ми вітаємо вас в Лісабонський MBA.

Лісабонський MBA є спільним підприємством між Католицького-Лісабон і Nova SBE - два провідних бізнес-шкіл в Європі.

Це партнерство включає в себе два роки Виконавчий неповний MBA і Міжнародний повний робочий день MBA в партнерстві з престижної Sloan School Массачусетського технологічного інституту менеджменту.

За даними 2017 року Рейтингу Financial Times Top 100 Global MBA, Лісабонський MBA Міжнародний Full Time є двадцятим найкраща програма MBA в Європі. Ми також ознаки, як 1-й MBA в Європі в галузі міжнародного курсу Досвід, один з наших ключових пріоритетів.

Лісабон MBA Executive вважається 52-й кращим Executive MBA в Європі, за даними 2016 року Financial Times європейських бізнес-школі Рейтингу.

Лісабонський MBA надає платформу, де талановиті, амбіційні і честолюбні студенти з усього світу можуть зустрічатися і брати участь в активному навчанні, взаємодії з високопрофесійних викладачів.

Чому ви повинні розглянути платформу Lisbon MBA як ваш вибір для MBA:

 • Обидві програми має престижний корпус факультету, навчений в кращих школах світу, глибоко залучених в високоякісних наукових дослідженнях і в гармонії з останніми розробками в області теорії і практиці управління;
 • Обидві програми є високий рейтинг португальських МВА в Financial Times Ранжування MBA;
 • Обидві програми показують інноваційний навчальний план, стимулюючи ретельний аналіз, використання емоційних навичок розвідки, соціально відповідальна поведінка і практичне навчання. Навчальна програма, яка є сполучною ланкою між науковими колами та корпоративним світом, між теорією і практикою, між прибутком і людьми, між лівою і правою півкулями мозку і між географії світу.
 • Ми забезпечуємо міцні зв'язки з корпоративним світом, з великими компаніями тісно залученими в управлінні і спонсорів забезпечення мережі стажувань і з'єднань.
 • Обидві програми пропонуються в затишній і в той же космополітичний оточенні гарної і приємної Лісабон. Тут студенти можуть змішувати роботу і задоволення, як і в дуже небагатьох місцях в світі.

Деніел Трака - Дін Nova SBE і Франсіско Велозу - Дін Католицький-Лісабонбізнес

Перевага Лісабон MBA

Якщо ви плануєте робити МВА в Португалії, ви, ймовірно, були розглянуті основні бізнес-шкіл в країні, і ви не зрозуміли, що Católica і Nova більше не пропонують окремі програми МВА.

Давайте ділитися, як все починалося ... Проект почався в 2006 році, коли MIT Sloan School управління відвідав Португалію з метою встановлення партнерських відносин і почати міжнародний MBA. Лісабонський MBA народився в 2007 році як спільне підприємство між Католицьким-Лісабоном і Нова SBE, два верхніми-школами в Португалії. Обидва об'єднали свої зусилля, щоб конкурувати на світовому ринку, починаючи пропонуючи неповну програму на той же рік. Пізніше, в січні 2009 року, Лісабонський MBA International, в партнерстві з MIT Sloan, вітає його перший клас.

Ось те, що ви можете отримати від Лісабонського MBA:

Де Talent і ринок зустрічаються

Лісабонський MBA перетворить вас, професійно і особисто. Коли ви переслідуєте Лісабонської MBA ви будете частиною динамічного співтовариства, яке вірить в прийнятті позитивного впливу в світі через чуйне керівництво і інноваційні ідеї. Наші програми МВА призначена для талановитих професіоналів, які хочуть, щоб зробити наступний крок у своїй кар'єрі, і ми допоможемо привести вас до вашої кар'єри амбіцій, тому що ми прагнемо до успіху.

Ви приєднаєтеся до елітної програмі МВА

Наше спільне підприємство між двома провідними бізнес-школами в Португалії - Nova SBE і Католицький-Лісабон - міжнародне визнання і ми є частиною елітної групи бізнес-шкіл - менше 1% в світі - який містить потрійну акредитацію (AACSB , EQUIS і АМВА).

Лісабонський MBA Міжнародна програма повний робочий день вважається одним з кращих програм MBA в Європі по 2016 Financial Times Top 100 Global MBA Rankings - двадцятий кращих в Європі - і перший в світі в категорії «Міжнародний курс досвід».

Ви будете помічені і бути частиною нашої сім'ї

У Лісабонський MBA не буде «інший гвинтик в машині» - наш унікальний бутік-концепція МВА призначена, щоб зробити ваш досвід MBA занурення і персоналізованих.

Класи в Лісабонському MBA мають такі розміри, щоб максимізувати свій досвід навчання, створюючи інтимну обстановку в класі, де студенти мають можливість взаємодіяти з кращими викладачами і побудувати глибокий зв'язок з однокласниками, співробітники MBA і гості ми привозимо з корпоративних світ наших класів і подій.

Ми даємо вам практичні і відповідні знання

Програми Лісабона MBA побудовані в партнерстві двох провідних бізнес-шкіл в Португалії - Католицький-Лісабоні і Нова SBE - і у співпраці з MIT Sloan School управління -, об'єднуючим престижне тілом факультету, стажувалися в кращих школах світу , з сильною реальної бізнес-хваткою, пропонуючи інноваційне, повне і перетворює освіту, яке підготує вас до успіху.

Ви зможете практикувати те, що ви дізнаєтеся, з реальними бізнес-проектами, тому що ми вважаємо, що наш практичний підхід є найкращим способом для отримання нових академічних навичок і досі бути пов'язані з діловим світом. Вам також буде піддаватися впливу ряду міжнародних перспектив, різних галузей промисловості і особисто визнати прогрес вашої трансформації, накопичення ваших знань, аналітичних знань і критичне мислення по ходу програми.

Ми робимо Ваше розвиток лідерства інноваційними і особистим

Ми вважаємо, що лідери повинні мати глибоке розуміння себе, і ми постійно працюємо в напрямку найбільш інноваційних, творчих і надихаючих методів, щоб допомогти вам розвинути навички керівництва, які дозволять вам добитися успіху зараз і в майбутньому. Фокус і персоналізація є ключовими, так що ми будемо працювати в тісному контакті з вами, щоб допомогти вам розробити план розвитку кар'єри, підвищити самосвідомість, зрозуміти свій потенціал і як його досягти.

Ми сприяємо вашим мережам

Ми гарантуємо, Лісабонський MBA має міцні зв'язки з корпоративним світом і ці зв'язки виходять за рамки структурного присутності компаній, що безпосередньо беруть участь в програмах МВА. Ми поставляємо кілька ексклюзивних лідерських сесій з зовнішніми гостей, сприяють регулярні заходи з підприємцями і топ-менеджерів з різних галузей промисловості, а також створювати мережеві можливості для всіх Лісабонський MBA спільноти - студентів, випускників, викладачів і співробітників.

Люди, яких ви зустрінете під час вашого MBA в Лісабонський MBA буде мати сильний вплив на ваше життя і ми інвестуємо у виборі наших студентів з різних професійних, академічних та міжнародних фон, люди, які кинуть виклик вам і дозволяють цінний досвід рівний-рівному.

Від колег в своєму класі, Full Time International і виконавчих студентах, наша мережа випускників поширилися по всьому світу і працює в різних галузях промисловості, на наш факультет і корпоративні відносини, ми забезпечимо вас з мережею ділових зв'язків, які допоможуть ви рухаєтеся в своєму професійному житті.

Ми раді вітати Вас у велике місто, щоб насолоджуватися і надихатися

Лісабон є господарем міста для наших програм - якщо ви це знаєте, то ви знаєте, як гостинні це, і якщо ви цього не зробите, ми закликаємо Вас відвідати нас!

З динамічного ритму сучасного центру міста до натхненним вібрації наших історичних пам'яток, Лісабон є містом, повним енергії і захоплюючих можливостей, об'єднуючи традицію з Європи, Америки, Африки та Азії. І з більш ніж 200 сонячних днів в році і в декількох хвилинах ходьби від прекрасних пляжів і один з кращих з пошуку місць в світі, немає ніякого іншого місця в Європі, як Лісабон! Насправді, Лісабонський МВ зайняв перше місце розташування, якість і вартість житла в останньому опитуванні Financial Times Альтернативи MBA.Скрізь, де ваші цілі можуть прийняти вас, Лісабон є ідеальним середовищем, щоб почати робити ваше майбутнє станеться!

Розташування

Розташування
 • Lisbon

  Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • instagram
  • youtube

Програми

Запитання