Keystone logo
The German University In Cairo

The German University In Cairo

The German University In Cairo

Введення

The German University In Cairo , GUC, є Єгипетським приватним університетом, заснованим указом президента 27/2002, згідно із законом № 101/1992 та його виконавчим розпорядженням № 355/1996.

Німецький університет у Каїрі / Deutsche Universität у Каїрі був створений у 2002 році у співпраці з Університетами Ульма та Штутгарта під патронатом Єгипетського міністерства вищої освіти, Міністерства науки, досліджень та мистецтв, штат Баден-Вюртемберг , Німеччина, за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), посольства Німеччини в Каїрі, Арабсько-німецької промислово-торгової палати (AHK), Федерального міністерства освіти і досліджень, Німеччина, Тюбінгенського державного університету, Державний університет Мангейма та Академія образотворчих мистецтв Лейпциг.

The German University In Cairo - це незалежна некомерційна єгипетська приватна установа, якою керує консорціум німців та єгиптян з баченням побудови провідного центру передового досвіду у навчанні та наукових дослідженнях, який буде ефективно сприяти загальному добробуту на національному та міжнародному рівнях. і прагнути до науково-технічного, економічного та культурного співробітництва між Єгиптом та Німеччиною.

Розташування

  • ثالث القاهرة الجديدة

    ثالث القاهرة الجديدة, Єгипет

    Запитання