Keystone logo
© The Emirates Academy of Hospitality Management
The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

Введення

Місія та бачення

Бачення

Бути світовим лідером у сприянні університетському навчанню, стипендіям і прикладним дослідженням у сфері туризму та готельного менеджменту.

Місія

Забезпечувати інноваційну, галузеву освіту та дослідження світового рівня в сучасному мультикультурному середовищі, щоб надати наступному поколінню лідерів гостинного бізнесу компетенції для досягнення успіху в динамічному світі.

Інституційна мета та завдання

Метою EAHM є сприяння академічній досконалості в професійному контексті. Завданнями закладу є: 1. Програми, які орієнтовані на застосування та випускають випускників гостинності, подорожей і туризму, які можуть застосовувати теорії на практиці; 2. Дослідження прикладного характеру, пов’язані з промисловими, комерційними та громадськими потребами секторів гостинності та туризму; 3. Інтелектуальний та всебічний розвиток студентів сфери гостинності та туризму в дбайливому середовищі; 4. Цілеспрямоване партнерство з бізнесом гостинності, подорожей і туризму, промисловістю та іншими освітніми закладами; 5. Розвиток учнів у ефективних і рефлексивних учнів, які навчаються протягом усього життя.

У серці гостинності

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) спеціалізується на наданні ступенів менеджменту бізнесу з акцентом на гостинність і прагне стати провідною у світі школою менеджменту гостинності.

Завдяки міжнародно визнаним навчальним програмам, високоповажним викладачам із усього світу, найсучаснішій інфраструктурі, сучасному обладнанню, міцним партнерствам у індустрії гостинності та безпосередній близькості EAHM до деяких із найкращих готелів у світі, EAHM справді є в The Heart of Hospitality.

Ключові факти

 • 10 найкращих шкіл гостинності
 • Перша готельна школа на Близькому Сході
 • Мультикультурний студентський колектив
 • 53% жінки та 47% чоловіки
 • Потрійне визнання
 • 100+ партнерів індустрії гостинності

Три органи акредитації

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) визнається органами вищої освіти в ОАЕ, Великобританії та Австралії.

Міністерство освіти (МО) ОАЕ

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM), розташована в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати, отримала акредитацію через Комісію з академічної акредитації Міністерства освіти на наступні ступені: бакалавр ділового адміністрування в галузі міжнародного готельного менеджменту; Асоційований ділового адміністрування в міжнародному готельному менеджменті; Магістр ділового адміністрування в галузі міжнародного гостинного менеджменту.

Інститут гостинності

IOH, що базується у Великобританії, є міжнародним професійним інститутом, який просуває високі стандарти в індустрії гостинності. Усі академічні програми, які проводяться в EAHM, акредитовані IOH відповідно до його рамок гостинності.

Міжнародний центр передового досвіду в галузі туризму та гостинності

Австралійський міжнародний орган з акредитації THE-ICE оцінив процес розробки та перегляду навчальних програм; підхід до викладання та навчання; кадрових ресурсів і засобів EAHM і визначив, що він відповідає міжнародним критеріям стандартів якості. Будучи акредитованим членом, EAHM приєдналася до ексклюзивної групи закладів, яка включає державні університети, приватні готельні школи та професійно-технічні коледжі з більш ніж 10 країн.

Всесвітнє визнання

The Emirates Academy of Hospitality Management визнано низкою міжнародних організацій, які гарантують якість і стандарт освіти, яку отримують наші студенти.

Асоціація розвитку університетських шкіл бізнесу

The Emirates Academy of Hospitality Management є членом Асоціації розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB). AACSB – це некомерційна глобальна асоціація, яка має на меті обмінюватись знаннями та передовим досвідом для подальшої бізнес-освіти. Студенти EAHM можуть бути впевнені, що отримана освіта відповідає провідним світовим методам і практиці, встановленій цим глобальним органом.

Китайський сервісний центр для наукового обміну

Міністерство освіти Китаю через Китайський сервісний центр наукових обмінів додало EAHM до офіційного списку міжнародних постачальників освіти. Це визнає EAHM надійним закладом для китайських та іноземних студентів.

Рада міжнародних шкіл

EAHM є членом Ради міжнародних шкіл (CIS). CIS — це глобальна спільнота шкіл, коледжів та університетів у 116 країнах. Як некомерційна організація CIS прагне допомогти забезпечити високоякісну освіту з акцентом на міжнародні та міжкультурні перспективи.

Хоско

Hosco надає членство закладам гостинності та кулінарії по всьому світу, що має на меті зв’язати школи та університети з індустрією. Студенти EAHM отримують переваги від цієї розгалуженої мережі для стажування та кар’єрних можливостей.

Особливості кампусу

  Стипендії та фінансування

  Для кожного вступу доступна обмежена кількість стипендій, які базуються на успішності в середній школі та мотивації працювати в індустрії гостинності. Щоб дізнатися більше про стипендії, будь ласка, зв’яжіться з нами

  Campus Life & Facilities

  Студентські послуги включають цілодобову охорону, команду технічного обслуговування на кампусі та регулярне прибирання.

  У студентів є повністю обладнаний тренажерний зал, приватний басейн, а також тенісні та баскетбольні майданчики.

  Базові потреби подбали про міні-маркет на території кампусу, а також пральні та хімчистки.

  Вечеряйте на кампусі з великою кількістю ресторанів. У кафе є The Cafe, якщо вам потрібен легкий сніданок або обід у формі шведського столу, The Pool Cafe, де пропонують гамбургери, піцу тощо, Attibassi, де пропонують чай і каву, а також ресторан Icon, якщо ви шукаєте кулінарний досвід, щоб справити враження.

  Регулярні заходи, такі як фестивалі їжі, регіональні змагання, екскурсії містом і ексклюзивні ціни для студентів у аквапарку Wild Wadi Waterpark™, доступні для тих днів, коли ви хочете відпочити.

  Для тих, хто хоче зайнятися повсякденною роботою, візьміть участь в одній із регулярних мережевих подій на кампусі або влаштуйте роботу на неповний робочий день, поки ви тут.

  Розташування

  • Dubai

   Building 69, Al Saqool Street, , Dubai

  Chat with students

  Запитання