Keystone logo
The Chinese University of Hong Kong, Faculty of Business Administration Executive MBA-Азіатсько-Тихоокеанського регіону (APEMBA)
The Chinese University of Hong Kong, Faculty of Business Administration

Executive MBA-Азіатсько-Тихоокеанського регіону (APEMBA)

2 Years

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд програми

Executive MBA (Азіатсько-Тихоокеанський регіон) Програма спрямована на забезпечення високої якості освіти для керівників для менеджерів, які можуть скористатися можливостями, створюваними зростання інтеграції та створення мереж в Китаї, Тайвані та Гонконгу. Програма пропонується в Тайбеї в співпраці з коледжем управління, Національної Сунь Ят-сіном університет і коледж управління, Chang Gung університет. Перший клас з 49 студентів була прийнята в серпні 2005 року.

Програма пропонує в загальній складності 48 одиниць, звичайно, робота, яка охоплює всі найважливіші знання для успішного менеджера. Методи навчання включають традиційні аудиторні лекції, тематичні дослідження та польові дослідження, таких як житлові тижня в Гонконзі і два один тиждень ознайомчі поїздки до Китаю. Курси викладають кращі професори з Китайського університету в Гонконзі і наших партнерів у Китаї і на Тайвані.

&nbsp

&nbsp

Завдання програми

EMBA (Азіатсько-Тихоокеанський регіон) Програма спрямована на надання високоякісних бізнес-освіти, з метою надання учасникам ринку можливості досягнення наступних цілей:

  • Ретельне розуміння теорії та методології сучасного менеджменту, з тим щоб підготувати їх до адміністративної відповідальності на високому рівні виконавчої влади.
  • Нові перспективи на концепції управління в районі Великого Китаю та здатності вирішувати проблеми і можливості в постійно мінливій динамічному середовищі бізнесу.
  • Розширені вирішення проблем і прийняття рішень можливостей для розширення конкурентних переваг своїх підприємств.

З збалансованого акцент на теорії і практики, програма призначена для підвищення аналітичного та стратегічного мислення учасників і піддавати їх кращі практики управління. У зв'язку з характером програми, особливу увагу буде приділено розвитку в інтеграції більшого китайського ринку і методів управління.

&nbsp

&nbsp

Навчальний план

Програма складається з 21 курсів в загальній складності 48 одиниць охоплює 2-х років. Один житловий тиждень і дві поїздки поля організовані для учасників під час їх навчання. Нормальний термін навчання складає 2 роки, максимальний термін навчання складає 4 роки.

&nbsp

Програма буде прийняти всеосяжний режим навчання. Для курсу 3-х одиниць, учасники збираються два рази на місяць протягом двох вихідних, які підходять для виконавчої учасників напружений графік.

&nbsp

&nbsp

Метод навчання

&nbsp

Мовою навчання є путунхуа, основна мова в Китаї. Всі курси розроблені з урахуванням балансу між теорією і практикою. Крім лекцій, тематичних досліджень, семінари, комп'ютерне моделювання та проектів, учасники повинні провести дві екскурсії в Гонконгу та Китаї в ході дослідження.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси