Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Swiss UMEF (University of Applied Sciences Institute)

Введення

SWISS UMEF був заснований у Женеві 26 квітня 1984 року професором Марком-Франсуа Маре, раніше відомим як Institut Supérieur de Gestion et Communication (ISGC), з метою розвитку менеджерів з передовими лідерськими навичками в складному робочому середовищі.

SWISS UMEF був заснований відповідно до швейцарського законодавства як вищий приватний навчальний заклад у Женеві та інституційно акредитований Швейцарською радою з акредитації відповідно до Закону про вищу освіту (HEdA).

SWISS UMEF пишається тим, що був першим приватним федерально акредитованим закладом як Інститут Університету прикладних наук у кантоні Женева.

SWISS UMEF зосереджує свою пропозицію в менеджменті та міжнародних відносинах, включаючи бакалавра, магістра та безперервну освіту. SWISS UMEF наразі прийняв понад дві тисячі студентів різних національностей, які мали привілей навчатися з висококваліфікованими викладачами, які володіють передовою теорією та бізнес-світом у своїх галузях.

SWISS UMEF сумісна з Болонською європейською системою передачі кредитів (ECTS) і нормами Європейського простору вищої освіти, має програмну акредитацію: Міжнародна рада з акредитації бізнес-освіти (IACBE) і сертифікована EduQua. Серед них IACBE визнано Радою з акредитації вищої освіти (CHEA), найбільшою організацією з акредитації в США, яка спеціалізується на якості вищої освіти. UMEF знаходиться на завершальній стадії подання заявки на акредитацію Ради з акредитації програм бізнес-шкіл (ACBSP).

SWISS UMEF є історичною спадкоємністю видатного університетського середовища Європи з кампусом, розташованим у шато (замку) 15-го століття в Женеві, пропонуючи на своєму об’єкті площею два гектари надзвичайно приємне та красиве середовище, яке дозволяє студентам навчатися в ідеальному оточенні.

SWISS UMEF має низку партнерських відносин з державними та приватними університетами, з якими він організовує академічні обміни, такі як дослідження, семінари та обмін викладачами та студентами.

Наше бачення:

Бачення SWISS UMEF полягає в тому, щоб зберегти свою позицію як першого вибору досконалості у своїй галузі.

Місія:

Щоб виконати цю місію, ми прагнемо зробити наступне:

  • Забезпечення вищої освіти в середовищі, яке зосереджується на всіх аспектах прикладного навчання – знання, розуміння, навички, поведінка, цінності та ставлення.
  • Створюйте та поширюйте знання щодо важливих питань за допомогою опублікованих досліджень, інноваційного досвіду навчання та взаємодії з клієнтами, яких ми обслуговуємо.
  • Служити суспільству через незалежний обмін ідеями та практиками.

Розташування

  • Geneva

    185-187 Route d’Aïre, 1219, Geneva

Запитання