Keystone logo
Swiss School of Management Dubai MBA в галузі охорони здоров'я та навколишнього середовища
Swiss School of Management Dubai

MBA в галузі охорони здоров'я та навколишнього середовища

Dubai, Сполучені Арабські Емірати

1 Years

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 13 900 *

На кампусі

* денна плата за навчання

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

У швейцарській школі менеджменту ви навчатиметесь по-справжньому міжнародному студентству, оскільки наші студенти приїжджають з усього світу. Ми пишаємось цією різноманітністю, оскільки вона додає вам досвіду навчання. Роботодавці особливо цінують студента, який пристосований до різноманітного робочого місця. За допомогою нашої програми МВА студенти вивчатимуть філософію лідерства, бізнесу, підприємництва та управління, яка може бути застосована до будь-якої ролі управління в різних галузях. Наша бізнес-школа також надає студентам практичний досвід ведення груп та дискусій у класі.

Програма включає міжнародні лекції, корпоративні візити, відвідування спікерів, вправи з самооцінки та консультування щодо резюме / стажування. Наша мета - розпочати розвиток мереж студентів з моменту їх прибуття.

MBA в галузі охорони здоров'я та навколишнього середовища

Цей курс пропонує вступ до систем управління та методів забезпечення якості, що використовуються для підвищення ефективності роботи та ефективності відповідності у відділах та програмах охорони здоров’я, безпеки та охорони навколишнього середовища. Переклад корпоративних проектів з охорони здоров’я, безпеки та охорони навколишнього середовища на управління у діловому форматі через розуміння міркувань витрат, бюджету та рентабельності інвестицій

Що ви можете зробити зі ступенем MBA?

Багато програм МВА пропонують освіту із загального менеджменту разом із більш спеціалізованою навчальною програмою. Ми в SSM оцінюємо студентів і допомагаємо їм здобути спеціалізацію, яка використовує властиві їм таланти. Хоча MBA є дорогим, вимагає великих емоційних вкладень і може відволікти вас від повсякденної роботи, лише MBA може надати різноманітні відповідні переваги за відносно короткий проміжок часу, у всеосяжних рамках та з тривале підтвердження. Це лише MBA, який має відношення до всіх галузей та секторів, він буде цінним незалежно від кар’єри, яку обрали після закінчення університету.

Тому що ти хочеш прогресувати у своїй кар’єрі.

Незважаючи на те, що з роками може бути можливо піднятися в ступінь, MBA вчить вас цілісно розглядати проблеми та можливості. Він також надає аналітичні основи, такі як оцінка ризиків, аналіз витрат та вигод та стратегічні плани, які ви можете застосувати до будь-якої проблеми або можливості, з якою ви стикаєтесь, що дозволяє вам додавати цінності та просувати свою кар'єру. Крім того, є деякі кар’єри, які вимагають MBA для просування. Прикладами можуть бути галузі фінансів, банківської справи та консалтингу.

Тому що ви хочете змінити кар’єру.

Якщо ви зацікавлені в зміні кар’єри, переході на індустрію або зробіть себе товарним співробітником у різних сферах, ступінь MBA може допомогти вам зробити все це. MBA підкреслює ваше бажання вчитися, готовність до напруженої роботи та відданість певній меті. Крім того, досвід MBA змінить мову, яку ви використовуєте в розмові з бізнесменами, і підтвердить, що ви готові до вищої посади або повної зміни. Під час участі в програмі MBA ви матимете можливість вивчити загальний досвід ведення бізнесу та управління, який можна застосувати майже до будь-якої галузі.

Тому що ви хочете взяти на себе роль лідерства.

Не кожен керівник або керівник бізнесу має ступінь МВА. Однак, можливо, буде простіше взяти на себе керівні посади або врахувати, якщо у вас є освіта MBA. Хороша новина полягає в тому, що ви можете розвивати ці риси лідерства, навіть якщо вони не були такими, як ви народилися. Під час участі в програмі MBA ви будете вивчати філософію лідерства, бізнесу та управління, яку можна застосувати майже до будь-якої керівної ролі. Бізнес-школа також може надати вам практичний досвід роботи керівниками навчальних груп, дискусіями в класі та шкільними організаціями

Тому що ти справді зацікавлений у вивченні бізнесу.

Однією з найкращих причин отримати MBA є те, що ви справді зацікавлені у вивченні різноманітних складових бізнесу. Якщо вам подобається тема і ви відчуваєте, що можете збільшити свої знання та знання, здобуття ступеня МВА заради простої освіти - це, мабуть, гідна мета.

Ми обіцяємо вам:

Ми обіцяємо, що наша програма університетського диплому МВА неодмінно змінить ваше життя. Ви не будете такою ж людиною. Ви будете дивитись на світ і своє оточення іншими очима. На роботі люди помітять, що ви різні. Ви опинитесь на шляху успіху, задоволення та створення багатства.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Сассекс МВА
  • Brighton, Великобританія
 • MBA з управління міжнародними проектами
  • Barcelona, Іспанія
  • Online
 • Магістр бізнес-адміністрування MBA
  • Berlin, Німеччина
  • Iserlohn, Німеччина
  • + 2 Більше