Keystone logo
© SSBM Geneva
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Квітень 2024 р. Прийом на кампус у Женеві SSBM!

Скористайтеся цим шансом, щоб розпочати шлях академічного та професійного зростання. Забезпечте собі місце на квітневий прийом у SSBM Geneva – 10 квітня – останній день реєстрації.

Введення

Про SSBM

SSBM - це глобальна , інноваційна та унікальна школа з учнями з усього світу. Наші програми були розроблені з більш ніж 30 галузевими партнерами . Ми гарантуємо швейцарську якість освіти та досконалість.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva акредитована ACBSP і сертифікована EduQua. ACBSP (Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм) є провідним спеціалізованим органом з акредитації бізнес-освіти і вважається однією з найкращих акредитацій для бізнес-шкіл.

EduQua — швейцарський знак якості для закладів додаткової освіти (EduQua) (нім. Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weitebildungsinstitutionen «EduQua») — це швейцарський національний орган із забезпечення якості та перший швейцарський знак якості, спрямований на безперервну освіту дорослих. EduQua є органом з акредитації, визнаним і підтримуваним Урядом Швейцарської Конфедерації; це перша сертифікація якості для державних і приватних навчальних закладів у Швейцарії. EduQua — це провідна схема акредитації органу із забезпечення якості для безперервної освіти. Швейцарська конференція міністрів освіти кантонів (EDK) схвалює eduQua як офіційно визнану схему забезпечення якості.

Знак якості EduQua може бути отриманий лише через визнаний інспекційний орган Швейцарським бюро акредитації SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) при Швейцарському державному секретаріаті з економічних питань SECO, який входить до Федерального департаменту економічних питань, освіти та досліджень.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Наше бачення

Наше БАЧЕННЯ – бути унікальною, інноваційною та міжнародною школою бізнесу та менеджменту, яка пропонує першокласні дослідження, практику та освіту.

Наше завдання

Ми прагнемо постійно забезпечувати досконалість освіти та наш досвід у сфері бізнес-освіти за допомогою наших інноваційних передових технологій та нашого високоякісного досвіду навчання, підкріпленого відповідними дослідженнями. Ми заохочуємо різноманітність та глобальний зв’язок між нашими студентами, викладачами та діловими партнерами, приділяючи велике значення перевагам, які наш бізнес може принести суспільству, а також навколишньому середовищу.

Відповідна освіта

SSBM допоможе вам придбати звички до роздумів та критичного мислення, які мають вирішальне значення для розуміння сучасного суспільства. Визнаючи той факт, що успіх особистості переплітається з ширшим світом, ми заохочуємо учнів брати участь у вдосконаленні свого критичного мислення.

Чому вибирають SSBM?

 • SSBM - це справді інноваційна та провідна школа бізнесу та менеджменту, яка має на меті підняти освіту на новий рівень!
 • Ми прагнемо забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток.
 • За допомогою наших унікальних програм ви зміцните своє стратегічне бачення, ефективність та лідерство в управлінні сьогоднішніми організаціями.

134557_Promo5.png

Наші програми

Наші програми були розроблені у партнерстві з понад 30 міжнародними компаніями !

Ми вважаємо, що знання походять від міцних зв’язків з лідерами галузі. Ось чому ми співпрацювали з деякими провідними міжнародними компаніями для розробки програм, адаптованих до реалій бізнесу.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Наш факультет

Наш факультет всесвітньо відомий, і в середньому більшість з них працювали понад 15 років у різних міжнародних компаніях. Цей факт допомагає нам у нашій меті забезпечити передовий досвід навчання, який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток .

Базується в Женеві, Швейцарія

Swiss School of Business and Management знаходиться в самому серці бізнесу в яскравому місті Женева, Швейцарія. Розташований уздовж берегів Женевського озера біля підніжжя Альп, Женева виблискує як одне з найкрасивіших міст Європи.

Женева - це глобальне місто, фінансовий центр та всесвітній центр дипломатії завдяки присутності численних міжнародних організацій, включаючи штаб-квартиру багатьох компаній та міжнародних агентств.

Бізнес PARTN ERS

Викладачі та співробітники SSBM надали консультаційні, навчальні та проектні послуги для понад 70 міжнародних та національних компаній.

Ми вважаємо, що академічні знання повинні бути тісно пов'язані з галуззю, яка є рушійною силою для кращих знань в умовах швидко мінливого середовища.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Статистика

 • Іноземні студенти:

  100%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  18 до 1

Особливості кампусу

Наші кампуси

SSBM Женева пропонує освітні програми в 4-х локаціях: Женева (Швейцарія), Загреб (Хорватія), Шанхай (Китай) та Москва (Росія).

134554_DSC_0283-Small.jpg134546_2.jpg134546_2.jpg
134548_DSC_0281-Small.jpg134547_DSC_0267-Small.jpg134551_DSC_0284-Small.jpg

  Статистика випускників

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Geneva

   Avenue des Morgines 12, 1213, Geneva

  • Petit-Lancy

   Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

   Запитання