Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Місяць DBA! Знижка 30% на наші онлайн-програми DBA!

Не чекай! Скористайтеся можливістю отримати 30% знижку на плату за навчання на онлайн-програмах DBA SSBM Geneva!

Введення

Про ССБМ

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM - це глобальна, інноваційна та унікальна школа, в якій навчаються студенти з усього світу. Наші програми були розроблені з понад 30 галузевими партнерами. Ми гарантуємо швейцарську якісну освіту та досконалість.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva акредитована ACBSP і сертифікована EduQua. ACBSP (Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм) є провідним спеціалізованим органом з акредитації бізнес-освіти, який вважається однією з найкращих акредитацій для бізнес-шкіл.

EduQua — швейцарський знак якості для закладів додаткової освіти (EduQua) (німецькою мовою: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen “EduQua”), є швейцарським національним органом із забезпечення якості та першим швейцарським знаком якості, орієнтованим на безперервну освіту дорослих. EduQua є органом з акредитації , визнаним і підтримуваним урядом Швейцарської Конфедерації; це перша сертифікація якості для державних і приватних навчальних закладів у Швейцарії. EduQua — це провідна схема акредитації органів із забезпечення якості для безперервної освіти. Швейцарська конференція кантональних міністрів освіти (EDK) схвалює eduQua як офіційно визнану схему забезпечення якості.

Знак якості EduQua можна отримати лише через визнаний інспекційний орган Швейцарського бюро акредитації SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) при Державному секретаріаті Швейцарії з економічних питань SECO, який є частиною Федерального департаменту економічних справ, освіти та досліджень.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Наше бачення

Наше БАЧЕННЯ - бути унікальною, інноваційною та міжнародною школою бізнесу та менеджменту, яка пропонує преміальні дослідження, практику та освіту.

Наша місія

Ми прагнемо постійно забезпечувати досконалість освіти та наш досвід у бізнес-освіті за допомогою наших інноваційних передових технологій і нашого високоякісного навчального досвіду, підкріпленого відповідними дослідженнями. Ми заохочуємо різноманітність і глобальні зв’язки між нашими студентами, викладачами та діловими партнерами, водночас приділяючи велике значення перевагам, які наш бізнес може принести суспільству, а також навколишньому середовищу.

Відповідна освіта

SSBM допоможе вам набути звичок рефлексії та критичного мислення, які є вирішальними для розуміння сучасного суспільства. Визнаючи той факт, що особистий успіх переплітається з більшим світом, ми заохочуємо студентів брати участь у вдосконаленні свого критичного мислення.

Чому варто вибрати SSBM?

 • SSBM - це дійсно інноваційна та провідна школа бізнесу та менеджменту, яка прагне вивести освіту на новий рівень!
 • Ми прагнемо забезпечити чудовий досвід навчання , який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток.
 • За допомогою наших унікальних програм ви зміцните своє стратегічне бачення, ефективність і лідерство для управління сучасними організаціями.

134557_Promo5.png

Наші програми

Наші програми були розроблені в партнерстві з понад 30 міжнародними компаніями!

Ми віримо, що знання приходять завдяки міцним зв’язкам із лідерами галузі. Саме тому ми співпрацюємо з деякими провідними міжнародними компаніями, щоб розробити програми, адаптовані до реалій бізнесу.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Наш факультет

Наш факультет є всесвітньо відомим , і в середньому більшість із них працювали більше 15 років у різних міжнародних компаніях. Цей факт допомагає нам досягти нашої мети — забезпечити чудовий досвід навчання , який матиме прямий вплив на ваш професійний розвиток.

Базується в Женеві, Швейцарія

Swiss School of Business and Management знаходиться в центрі бізнесу жвавого міста Женева, Швейцарія. Розташована на берегах Женевського озера біля підніжжя Альп, Женева виблискує як одне з найкрасивіших міст Європи.

Женева є глобальним містом, фінансовим центром і всесвітнім центром дипломатії завдяки присутності численних міжнародних організацій, включаючи штаб-квартири багатьох компаній і міжнародних агентств.

Діловіпартнери

Викладацький склад і співробітники SSBM надали консультаційні, навчальні та проектні послуги більш ніж 70 міжнародним і національним компаніям.

Ми віримо, що академічні знання мають бути тісно пов’язані з галуззю, яка є рушійною силою кращих знань у сучасному середовищі, яке швидко змінюється.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Особливості кампусу

  Відгуки учнів

  Розташування

  Розташування
  • Geneva

   Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

   • facebook
   • linkedin
   • instagram
  • Zagreb

   Savska cesta 106, 10000, Zagreb

   • Petit-Lancy

    Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

    Запитання