Keystone logo
Sustainability Management School MBA в галузі стійкого управління модою
Sustainability Management School

MBA в галузі стійкого управління модою

12 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 27 800 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* плата за навчання | витрати і матеріали: 600 євро

Введення

Прямі зміни галузі за допомогою креативних рішень і відповідального керівництва

Ваш MBA з першого погляду

MBA в галузі стійкого управління модою зосереджується на відповідальному лідерстві, що застосовується до сектора моди. Ви навчитеся мистецтву стійкої моди з творчим фокусом і критичним усвідомленням, щоб стати активним гравцем в індустрії сталої моди.

Ваші курси проводяться викладачами академічних експертів високого рівня, які мають великий практичний досвід для поєднання теорії та застосування. Основою вашої програми MBA є комплексний набір бізнес-курсів, включаючи операції, фінанси, бухгалтерський облік, маркетинг і комунікації. Ще п’ять спеціалізованих курсів складають обрану вами спеціальність у сфері стійкого управління модою.

Базові академічні основні концепції поєднуються з професійними проектами з галузевими партнерами, а також з гостьовими лекціями та візитами на сайт.

Ваш MBA завершується нашим CEO Challenge, конкурентоспроможним галузевим моделюванням для перевірки ваших знань і застосування змісту курсу. Цей досвід також сприяє вашому особистому та професійному зростанню, прискорюючи вашу подорож до досягнення ваших наступних кар’єрних цілей поза межами SUMAS.

Як студент MBA, ви також маєте можливість взяти участь у факультативному експериментальному таборі, призначеному для того, щоб ви відчули стійку практику в новій культурі та навчилися у інноваторів галузі та лідерів країни.

Наприкінці програми ви можете продовжити свій досвід навчання на другий рік із необов’язковим стажуванням у Швейцарії чи Італії.

Будь зміною: приєднуйся до класу майбутніх менеджерів

Допитливі, адаптивні, інноваційні, підприємливі: наших кандидатів на програму SUMAS MBA легко впізнати за їхнім бажанням рухати та керувати змінами. Незалежно від вашої галузі, національності чи попереднього досвіду роботи, вас запрошують приєднатися до нашої міжнародної аудиторії та взяти з собою наявні навички та досвід, щоб розвивати, вдосконалювати та ділитися з однокласниками.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання