Keystone logo
Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Введення

Історія бізнес-освіти Шанхайського університету фінансів та економіки (SUFE) можна простежити до 1917 року, коли програма торгівлі була створена в Нанкін Вищої Нормальної школі. ЯН Xingfo, відомий громадський діяч і патріотичне демократичне персонаж, був директором програми. У 1921 році програма була передана на схід в Шанхай і став Шанхайський університет комерції. Цей університет був першим університетом комерції в історії освіти Китаю. ГУО Bingwen, відомий педагог, був першим канцлером. М. Yinchu, відомий економіст, став першим директором академічних справ.

Як перший вищий навчальний заклад в Китаї бізнес-досліджень, SUFE запропонував, оскільки він був створений ", щоб навчати і розвивати ті таланти, які мають керівництво та організаційні можливості і можуть взяти на себе провідну роль в промисловості і торгівлі." Дотримуючись цієї традиції і духу, кілька поколінь SUFE в чудових педагогів були зобов'язавшись бізнес-досліджень, досліджуючи правду і вносить свій вклад в суспільство зі своїми науковими та освітніми досягненнями шляхом формування тісних партнерських відносин із суспільством.

Після кількох поколінь невпинних зусиль бізнес-педагогів, SUFE став багатопрофільний університет, який зосереджується на прикладної економіки та управління наукою і підтримує узгоджене розвиток фінансів, економіки, менеджменту, права і науки. У 1981 році, SUFE став першим фінансовим університет отримав право надавати докторський ступінь. У 1992 році, SUFE був одним з перших шкіл, щоб встановити мобільні станції. У 1996 році, SUFE приєднався до "211 проекту", програму для створення 100 ключових університетів. У 2000 і 2007 році, SUFE отримав "видатний" Вузівський оцінити з Міністерства освіти. В університеті вступив до національних університетських програм високого рівня (985 проекту) в 2007 році.

В університеті в даний час має 3 національних ключових дисциплін - бухгалтерський облік, фінанси і історія економічної думки, 1 національний ключ виховання дисципліни - фінансів, 4 ключових дисциплін Міністерства фінансів і 6 дисциплін ключовими Шанхай. Університетські будинку 3 національних баз, які тренувальна база національної економіки талантів, національна база освіту культурні якості для студентів, і ключ дослідна база гуманітарних і соціальних наук Міністерства освіти - Інститут бухгалтерського обліку та фінансів. SUFE тепер 4 докторських програм ступеня дисциплін першого рівня, які теоретичні економіка, прикладна економіка, бізнес-адміністрування та управління науки і техніки, 3 мобільні станції для пост-докторських досліджень з теоретичної економіки, прикладної економіки та бізнес-адміністрування, відповідно, 44 докторських Навчальні програми дисциплін другого рівня, 6 майстер-програми ступеня дисциплін першого рівня, 74 магістерських програм ступеня дисциплін другого рівня і 36 програм бакалаврату.

Відповідно до орієнтацією розвитку університету "бути багатопрофільний дослідницький університет з відмінними фінансовими функціями", загальна мета "побудови першого класу соціалістичного університету під модернізованої, інтернаціоналізувати і informationized рамки розвитку», концепція відкритих дверей, і міжнародні тенденції бізнес-освіти, SUFE відновив бізнес-коледжу на початку 2011 року, щоб об'єднати сили і переваги дисциплін ", побудувати флагманський проект бізнес-освіти, поліпшення змісту і якості в області бізнес-освіти, і зобов'язання високого рівня і інноваційних бізнес-лідерів "вирощування для Китаю і світу. Ми вважаємо, найближчим часом, Коледж бізнесу, Шанхайський університет фінансів та економіки буде чудовою силою, щоб внести свій внесок для зростання та інтеграції Китаю в світову економіку.

Бачення Коледж бізнесу

Будучи одним з найбільш передових установ для бізнес-досліджень в Китаї і однозначно перебуває в Шанхаї, центр торгівлі і транспорту країни, а також фінансовий центр Східної Азії, бізнес-коледжу, Шанхайський університет фінансів та економіки прагне повною мірою скористатися його чудовою місці, щоб служити в якості бізнес-лабораторія і внести свій вклад в суспільство з його науково-дослідних і освітніх досягнень шляхом формування тісних партнерських відносин із суспільством і доповнюючи один одного.

Місія коледжу бізнесу

Коледж бізнесу, Шанхайський університет фінансів та економіки, прагне, з глобальним баченням, розробці бізнес-талант, проведення інноваційних бізнес-досліджень, спрямовуючи бізнес-лідерів, а також сприяння бізнес-цивілізації.

Розташування

  • Shanghai

    369 North Zhongshan 1 Road, Shanghai, 200083 People's Republic of China , 200083, Shanghai

    Запитання