University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

Введення

Стратклайд MBA в Швейцарії

З 1996 року Університет Стратклайда пропонує Стратклайд МВА як Executive MBA у своєму навчальному центрі в Швейцарії.

Трикратна акредитована AACSB , AMBA та EQUIS , наша міжнародно визнана програма МВА означає подальшу освіту в бізнесі на найвищому рівні. Орієнтуючись на стратегічне корпоративне управління , протягом останніх кількох років ми постійно входили до десятки кращих МВА в усьому світі у сфері корпоративної стратегії.

Програма EMBA, яка гнучко розроблена як заочна програма протягом 2 років, може бути повністю відвідана в Цюріху або частини програми можуть бути завершені в наших 7 інших навчальних центрах в Азії, регіоні Перської затоки і Європі, а також Головний кампус в Глазго. Так само, як дозволяє ваш особистий розклад.

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб Ви супроводжували Вас у Вашій навчальній подорожі!

Акредитація потрійної корони

Акредитація EQUIS

EQUIS є провідною міжнародною системою оцінки якості, удосконалення та акредитації вищих навчальних закладів у сфері управління та ділового адміністрування. Це найновіше з трьох великих органів акредитації і має найменше членство. Вона була створена для вирішення європейської проблеми різноманітних національних систем акредитації, але набуває чинності за межами Європи.

Акредитація AMBA

Виходячи у Великобританії, Асоціація МВА є єдиним з трьох основних органів, що акредитують курси МВА, а не приймаючі установи.

Акредитація AACSB

Асоціація для розвитку університетських шкіл бізнесу є найвідомішим органом акредитації США. Незважаючи на дуже американське членство (кілька бізнес-шкіл за межами США мають цю нагороду), вона залишається набором для будь-якої бізнес-школи з амбіціями світового класу. Лише 5 шкіл, які працюють у Швейцарії, акредитовані, IMD, Univ. Санкт-Галлен, Унів. Цюріхської та Стратклайдської бізнес-школи.

114984_Strathclyde.jpeg

Відгуки

"Як студент МВА Стратклайда у швейцарському центрі, мені сподобалися викладачі з їхнім досвідом та різними знаннями, я познайомився з новими ідеями та концепціями, а також з практичними знаннями бізнесу.

Я відчував, що студентський корпус дуже різноманітний на етнічному, соціальному, професійному та культурному рівнях. Це дало мені уявлення про себе і про інших, це зробило мій світ більшим і більш глобальним.

Я любила гнучкість програми та підтримку адміністрації швейцарського центру - оскільки я керую своїм бізнесом, будучи гнучким, - це велика перевага ».

Віолета Найденова

Співзасновник Poushe AG - Poushe Strudels

"Стратклайд МВА була прекрасним доповненням до мого наукового обґрунтування і збільшила мою кар'єру, щоб очолити глобально активну фармацевтичну компанію".

Доктор Пітер Кауфман

Генеральний директор

Selectchemie AG

"Стратклайд Executive MBA була інтенсивною, компактною, практично орієнтованою і високоцінною для мене при розгляді стратегічних завдань з глобальної перспективи".

Urs Brütsch

Керуючий директор Flugplatz Dübendorf AG

114983_shutterstock_1024092049.jpg

Розташування

  • Zürich

    Prime Center 1 South, 8060, Zürich

    Запитання