Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Введення

Стокгольмська школа економіки в Росії (SSE Росія) була заснована в 1997 році. Ідея створення SSE Russia полягала в тому, щоб сприяти розвитку сталого бізнесу в Росії шляхом сприяння досягненню здорової, довгострокової, справедливої та соціально відповідальної діяльності. ділова практика.

Сьогодні SSE Росія - єдина міжнародна бізнес -школа, яка акредитована для викладання на території Росії та пропонує повну європейську програму вищого ступеня МВА для досвідчених менеджерів, відкриті програми для лідерів різного рівня досвіду та спеціально налаштовані програми як для російських, так і для міжнародних. компаній. Це означає унікальну можливість отримати всередині російських кордонів якісну європейську освіту від міжнародних викладачів, конкурентоспроможну як на внутрішньому, так і на світовому ринку.

Маючи глобальну мережу з більш ніж 500 іноземних та російських викладачів, що спеціалізуються на різних галузях науки та бізнесу, ми покладаємось на найкращих та найбільш відповідних експертів для кожного курсу. Педагоги, яких ми залучаємо для наших програм, мають досвід з академічного світу, і багато з них є досвідченими керівниками бізнесу або експертами -консультантами.

З кожним роком SSE Росія стає все більш популярним серед іноземних студентів із Західної Європи та СНД: Казахстану, Білорусі, Азербайджану, України. Ми навчаємо їх узгоджувати прийнятне спільне рішення у будь-якій ситуації, досягати консенсусу та своїх заздалегідь поставлених цілей.

Тісна співпраця з нашими студентами та випускниками-керівниками та спеціалістами з персоналу компаній з усіх галузей економіки гарантує, що ми надали сучасні та якісні освітні програми, призначені для досягнення ваших цілей та досягнення успіху у сучасному світі.

Близько 1300 випускників до 2021 року є нашим надійним ресурсом, до складу якого входять люди, яких навчання у Стокгольмській школі економіки в Росії стало трампліном для подальшого зростання.

Місія

Мета Stockholm School of Economics Russia -бути взаємозбагачуючим культурне середовище бізнес-освіти, яке надихає людей на навчання, створює можливості для зростання та розвитку свого потенційного внеску у довгостроковий сталий розвиток суспільства.

Бачення

Бачення Stockholm School of Economics Russia має стати найкращим вибором для тих, хто прагне отримати освіту для керівників у унікальному інтелектуальному поєднанні культур, реалізуючи можливості, не відкриті іншими, відтворюючи таким чином форму лідерства бізнесу, яка конструктивно кидає виклик своєму часу.

Цінності

Stockholm School of Economics Russia прагне бути спільнотою, об’єднаною почуттям взаємної довіри, одночасно прагнучи до досконалості, поважаючи інших у прозорій цілісності.

Освітня місія - БЕЗКОШТОВНА

Загальні освітні цілі SSE беруть за вихідну точку зору те, що успішний, хто приймає рішення майбутнього, підійде до світу з цікавістю та впевненістю, і який, як сказав філософ, Інгемар Геденіус: «вільний і живий по відношенню до невідомого». Цей ухвалювач рішень цілком може перевершити когнітивно за допомогою штучного інтелекту, роботів або машин. Але основна компетенція людей - це бути людьми, і освітні цілі SSE сприймають цю рекламу. Успішний керівник у майбутньому максимально збільшить потенціал людини. Отже, SSE сформулював свої загальні освітні цілі за допомогою абревіатури БЕЗКОШТОВНО. Це означає:

  • Факти та науково обґрунтоване мислення
  • Рефлексія та самосвідомість
  • Емпатія та культурна грамотність
  • Підприємництво та відповідальність лідерів перед своїми громадами

Розташування

  • 1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

Запитання