Keystone logo
Stockholm School of Economics

Stockholm School of Economics

Stockholm School of Economics

Введення

Stockholm School of Economics

Stockholm School of Economics - це академічний центр для амбітних студентів та дослідників з усього світу. Тісно співпрацюючи з корпоративними партнерами та суспільством в цілому, SSE створює можливості для своїх випускників понад 100 років.

Унікальна бізнес-школа

Ми є однією з провідних європейських бізнес-шкіл, що мають унікальну мережу бізнес-спільноти. Наші дослідження мають міжнародне визнання, і багато наших дослідників є одними з провідних діячів у своїх галузях.

Історія

Stockholm School of Economics відкрила свої двері для своїх перших учнів 110 років тому, в 1909 році.

Швеція потребує бізнес-школи

Десятиліття на рубежі дев'ятнадцятого століття були роками швидкої промислової експансії у Швеції, що, у свою чергу, призвело до необхідності у кваліфікованих менеджерах та персоналі. Провідні діячі шведської промисловості та торгівлі визнали, що таким людям потрібна буде спеціальна освіта в галузі ділової практики та теорій. Ці лідери галузі (К. А. Валленберг, Олоф А. Сьодерберг та Джозеф Нахмансон та ін.) Об'єднали бізнесменів та керівників Стокгольма, і в 1906 р. Вони створили Асоціацію Stockholm School of Economics , організацію з єдиною метою зробити мрію про Шведська бізнес-школа реальність.

Через три роки (у 1909 р.) Завдяки підтримці міста Стокгольма, державному фінансуванню та пожертвам приватних фондів Stockholm School of Economics вперше відчинила свої двері. Початкова навчальна програма, яка прийняла 110 студентів, діяла протягом двох років і охоплювала економіку, торгівлю та поєднання політичних наук та права.

Десятиліття зростання

Stockholm School of Economics розпочала свою подорож у Брункебергсторзі в центральній частині Стокгольма, у комерційній будівлі, відомій як готель Брункебергс. Здаючи в оренду весь третій поверх готелю, викладання продовжувалось у приміщенні майже два десятиліття. Однак з часом SSE переросла ці приміщення і доручила шведському архітектору Івару Тенгбому розробити нові споруди. У 1926 році Школа урочисто відкрила ці нові квартали, розташовані за адресою Sveavägen 65, за адресою нашої головної будівлі донині. Щедрі пожертви протягом багатьох років дали SSE можливість розширити дизайн Тенгбома, а оригінальна споруда оточена новішими будівлями, а поряд розміщено кілька додаткових приміщень.

Наступні десятиліття були захоплюючим періодом зростання для ССЕ. У 1929 році, лише через кілька років після переїзду до Свеавягена, школа заснувала свій перший науково-дослідний інститут. Він був названий Економічним науково-дослідним інститутом і був заснований з метою проведення провідних досліджень у галузі економіки та комерції. Незабаром підуть інші інститути, включаючи IFL (Institutet för Företagsledning). Спочатку лише частково пов’язаний з ДНЗ, ІФЛ пропонував освітні програми з бізнесу, управління та лідерства. Після їх успіху ІФЛ зрештою стане асоційованим виключно зі школою.

Інтернаціоналізація та інновації

Після успіху на національному рівні існувала амбіція створити SSE як провідну бізнес-школу у світовому масштабі. У 1991 році школа приєдналася до CEMS, Глобального альянсу в галузі управління освітою, символу якості у світі управління освітою. Лише кілька років потому, у 1999 році, SSE забезпечила акредитацію EQUIS, ще раз довівши, що всі програми та дослідження продемонстрували досконалість на міжнародному рівні.

У 2007 році відбулися значні зміни для університетів усієї Європи після угоди про Болонський процес, єдиного стандарту якості та порівнянності по всій Європі. Структура програм SSE була замінена на звичні нам сьогодні програми бакалавра та магістра. Через рік після цієї зміни SSE розширив асортимент програм, взявши на озброєння роздрібну програму від Detajhögskolan I Norrtälje. Перейменована на програму бакалавра в галузі управління роздрібною торгівлею, ця програма повністю фінансується роздрібною торгівлею, що робить її унікальною в академічному середовищі Швеції.

Хоча більша інтернаціоналізація була (і залишається) головним напрямком діяльності школи, так само як і інновації. SSE Business Lab, стартовий інкубатор, що поєднує перспективні стартапи для студентів та випускників з галузевими експертами, був запущений вже в 2001 році. Підтримуючи ідею від задуму до впровадження, SSE Business Lab допомогла запустити широкий спектр успішних компаній через роки.

Перше століття і далі

Рік святкування минулого та багатообіцяючого майбутнього, 2009 рік відзначив 100-річчя SSE. З високими очікуваннями наступне десятиліття продовжуватиме підштовхувати школу до нових вершин. У 2011 році SSE зайнявся спільним підприємством з Інститутом фінансових досліджень. Результатом став Шведський дім фінансів, національний дослідницький центр з метою посилення фінансових досліджень у Швеції.

2015 рік був надзвичайно насиченим подіями для SSE, і він запустив безліч захоплюючих проектів. MISUM (Mistra Center for Sustainable Markets), міждисциплінарний дослідницький центр, орієнтований на пошук стійких бізнес-рішень, був започаткований з метою навчання та підготовки студентів до вирішення деяких найактуальніших проблем нашого часу. Одне з їхніх починань, «Глобальний виклик», - це зусилля Школи включити цей спосіб мислення щодо стійкості до традиційної навчальної програми.

Продовжуючи цей насичений подіями рік, він також започаткував Мистецьку ініціативу SSE. Відображаючи віру школи, що мистецтво може допомогти нам покращити критичне мислення та саморефлексію, Мистецька ініціатива SSE визнає мистецтво законною базою знань, яка може зробити як SSE, так і суспільство в цілому більш наукомістким.

Ці останні кілька років були настільки жвавими, з деякими особливо захоплюючими змінами в програмі бакалавра в галузі управління роздрібною торгівлею. Станом на 2015 рік програма покинула свій старий кампус в Норрталлі, щоб приєднатися до головного кампусу SSE у Стокгольмі, остаточно об’єднавши всі програми під одним дахом. Лише через три роки програма бакалавра з управління роздрібною торгівлею зробила ще один захоплюючий крок, ставши першою програмою, яка повністю викладається англійською мовою. Нарешті, найновішим досягненням SSE є запуск нового дослідницького будинку - Будинку інновацій. Це міждисциплінарне науково-освітнє середовище фокусується на інноваціях, підприємництві та цифровізації та буде прагнути розширити межі сучасних досліджень.

Місія та бачення

Діяльність Stockholm School of Economics ґрунтується на чіткій місії та баченні.

Місія

Посилити конкурентоспроможність Швеції за допомогою наукових досліджень та науково-освітньої освіти.

Бачення

Міжнародна школа бізнесу світового класу, що базується у Швеції.

Освітня місія - БЕЗКОШТОВНО

Всеохоплюючі освітні цілі SSE ставлять своїм вихідним пунктом те, що успішний ухвалюючий рішення майбутнього буде підходити до світу з цікавістю та впевненістю, і хто, як сказав філософ, Інгемар Хеденій, «вільний і живий по відношенню до невідомого». Цього, хто приймає рішення, цілком може перевершити когнітивний рівень завдяки штучному інтелекту, роботам або машинам. Але основна компетенція людини - бути людиною, і освітні цілі SSE беруть це до уваги. Успішний орган, який приймає рішення в майбутньому, максимально збільшить потенціал бути людиною. Отже, SSE сформулював свої загальноосвітні цілі через скорочення БЕЗКОШТОВНО. Це означає:

  • Факти та науково обгрунтований спосіб мислення

Ми є фундаментально науковою установою, і факти є основою для всього критичного та аналітичного мислення. Випускник SSE буде приймати рішення на основі фактів і матиме можливість розрізняти типи знань. Ця здатність стає особливо важливою у світі альтернативних фактів, "фейкових новин" та фільтрування бульбашок.

  • Відображає і усвідомлює себе

Майбутнє вимагатиме більшої рефлексії та самопізнання. Особи, які пройшли підготовку до ДСП, зможуть обміркувати, яку роль вони відіграють у світі, зрозуміти вплив, який вони мають на інших, оцінити свої особисті уподобання та бути обізнаними, як визначається їх вибір.

  • Емпатійний і культурно грамотний

Емпатія та культурна чутливість поки що - те, чого штучний інтелект не може досягти. Ми впевнені, що співчутлива людина стає кращим лідером та особою, що приймає рішення; таким чином ми сподіваємось, що наші студенти зможуть повністю розглянути перспективу інших. Культурна грамотність також має вирішальне значення. Взаємодія з кимось із іншого походження, досвіду чи професії, відмінної від власної, є необхідною умовою майбутнього.

  • Підприємливий та відповідальний

Студенти, які закінчили SSE, матимуть підприємницький та творчий підхід до світу. Вони будуть прагнути створити зміни відповідально. Вони не повинні приймати статус-кво, а прагнути покращення для суспільства та світу в цілому.

SSE, акредитована EQUIS

З 1999 р. SSE акредитована Європейською системою підвищення якості (EQUIS), що означає, що всі види діяльності - усі програми та дослідження - продемонстрували досконалість на міжнародному рівні.

EQUIS - це міжнародна система забезпечення якості вищої освіти у бізнесі, спрямована на підвищення рівня управлінської освіти у всьому світі. EQUIS управляється Європейським фондом розвитку менеджменту (EFMD), який є незалежною некомерційною мережевою організацією, відкритою для компаній, а також університетів. Stockholm School of Economics була одним із засновників EFMD.

Акредитація EQUIS застосовується до всієї школи, а не лише до окремих програм. У процесі акредитації EQUIS розглядається близько 100 різних показників якості. Одним з таких показників, який важко впливає на рішення щодо акредитації, є інтернаціоналізація - зокрема, наскільки просунулася школа в процесі інтернаціоналізації. Іншими важливими факторами є широка співпраця з діловим світом, видатна науково-дослідна діяльність, а також випередження в галузі етики, відповідальності та стійкості.

Оскільки акредитація EQUIS - це міжнародно визнаний та шанований знак якості, наша мета - щоб Stockholm School of Economics стала ще більш привабливою для студентів, докторантів та викладачів завдяки цій акредитації. Акредитація передбачає систематичну перевірку діяльності бізнес-школи, тому EQUIS також є важливим інструментом постійних зусиль з контролю якості Stockholm School of Economics

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Stockholm

    Stockholm, Швеція

    Запитання