Keystone logo
Stanton University

Stanton University

Stanton University

Введення

Університет

Stanton University (SU) був заснований в 1996 році як академічний вищий навчальний заклад, який фокусує ті підходи вищої освіти, які ведуть до успіху студентів. Щоб задовольнити потреби своїх студентів, університет організований у систему освітніх послуг, що базується на демократичному процесі, в якому студент є головним завданням. У пошуках академічної якості Університет має зобов'язання збільшувати та зміцнювати якість викладання у класі, намагаючись різноманітні моделі навчання, ретельну оцінку та зворотній зв'язок.

Stanton University є приватним, некомерційним, суспільно корисним навчальним закладом, який надає послуги, що сприяють зусиллям студентів у навчанні, професійному та особистому успіху. Щоб виконати свою місію, Університет прагне забезпечити високий рівень освіти, наймаючи добре підготовлених і досвідчених викладачів і співробітників; підтримуючи оновлену установу, яка сприяє зростанню освіти у приємному та безпечному середовищі з використанням сучасного обладнання для класів та бібліотеки; а також надаючи чудові консультативні послуги, щоб допомогти студентам успішно завершити свої програми навчання.

Campus Community

Головний кампус Stanton University розташований в самому серці округу Оріндж, Каліфорнія, в місті Садовий гай, який має різноманітне багатоетнічне та багатокультурне населення. Університет знаходиться в декількох хвилинах від Діснейленду, Каліфорнійської пригоди Діснея, Беррі Ферма, професійної бейсбольної та хокейної гри, а також безлічі розважальних, мистецьких, театральних та рекреаційних можливостей. Близькість до шосе Санта-Ана, Hwy 5; San Diego Fwy, Hwy 405; Автострада Garden Grove, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57 і Orange Fwy, Hwy 55 - це доступність більшості округів Оранж і Лос-Анджелес.

На додаток до головного кампусу, розташованого на бульварі 9618 Garden Grove, Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Університет також пропонує заняття в супутникових класах університету (допоміжні аудиторії / навчальні сайти), розташовані на бульварі 3700 Wilshire, Suite # 100 , Лос-Анджелес, Каліфорнія 90010.

Наше бачення

Stanton University буде провідним вищим навчальним закладом у Каліфорнії, який надає професійну освітню підготовку та цілеспрямоване, дбайливе та стимулююче середовище, де всі студенти визнають і досягають свого максимального потенціалу, готуючись зробити свій кращий внесок у суспільство.

Наше завдання

Місія Stanton University полягає в тому, щоб забезпечити студентів доступною та якісною освітою в культурно різноманітному середовищі, щоб допомогти їм розвинути знання та навички, які підвищать їх потенціал для успіху в їхній поточній і майбутній кар'єрі.

Освітня філософія

Якість освітнього досвіду в Stanton University сприяє тісним людським та інтелектуальним відносинам між студентами та викладачами, а також відкритим обміном ідеями. Університет дотримується підходу до навчання, орієнтованого на студента, який сприяє розвитку всієї людини. Ми закликаємо наших студентів продовжувати життя в лідерстві та служінні, надаючи їм навчальні програми, які є релевантними, індивідуалізованими та підтримуючими у підтримці життєвої любові до навчання та особистої кар'єри.

Цілі

 • Підтримувати розробку та впровадження програмних планів оцінки, які визначають, вимірюють та оцінюють цілі та результати навчання студентів.
 • Забезпечити відповідні приміщення та обладнання.
 • Забезпечити видатних викладачів, які займаються викладанням, наукою та творчою діяльністю, а також обслуговувати університет та його громаду.
 • Сприяти самодисципліні та мотивації, щоб студенти могли насолоджуватися успіхом у своїй професійній кар'єрі.
 • Заохочувати та підтримувати навчання протягом усього життя та залучення громади як основний елемент професійного успіху.
 • Пропонуйте студентам доступні та якісні програми для студентів, які забезпечують всебічну загальну освіту, а також спеціалізовану підготовку до кар'єри для все більш універсальної глобальної економіки.
 • Надання студентам швидкого, ввічливого та поважного служіння

Особливості кампусу

Stanton UniversityГоловний кампус розташований у місті Гарден-Гроув, у північній частині округу Орандж, штат Каліфорнія, де проживає різноманітне багатоетнічне та багатокультурне населення. Університет розташований за кілька хвилин від Діснейленду, Ноттс Беррі Фарм і спортивних арен. Близькість до автостради Санта-Ана, Hwy 5; Сан-Дієго Fwy, Hwy 405; автострада Garden Grove, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57, та Orange Fwy, Hwy 55 означають легкий доступ до більшості округів Orange та Los Angeles.

На додаток до основного кампусу, розташованого за адресою 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Університет також пропонує заняття в сателітних аудиторіях університету (допоміжні аудиторії/навчальні місця), розташованих за адресою: 3700 Wilshire Boulevard, Suite #100, Los Angeles, CA 90010.

  Розташування

  • Garden Grove

   Garden Grove Boulevard,9618, 92844, Garden Grove

  Запитання