We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

St.Gallen Institute of Management in Asia

St.Gallen Institute of Management in Asia

St.Gallen Institute of Management in Asia

Введення

193286_MBSTitlePicture.jpg

Будучи дочірньою компанією Університету Сент-Галлена, SGI інституціоналізує Сінгапурський центр. SGI займається дослідницькою та освітньою діяльністю.

Бачення

SGI повністю дотримується бачення свого материнського університету та намагається втілити його в життя. Бачення Університету Сент-Галлена підкреслює, що спрямоване на заохочення інтелектуальної відкритості до питань нашого світу, культивування інтегративного мислення та заохочення духу підприємництва, а також прийняття відповідальності.

Опис місії

У той час як Бачення вказує на загальний напрямок, заява про місію Університету Сент-Галлена згадує конкретні переваги, якими повинні керуватися організація та поведінка дослідників, викладачів та адміністраторів.

У заяві про місію згадується довіра та повага, конструктивна співпраця, об’єднання в різноманітному світі, пошук досконалості, заохочення особистих ініціатив і прагнення синергії. Місія також зазначає про важливість створення надихаючої інфраструктури, в якій прості, небюрократичні структури повинні дозволяти внутрішню спеціалізацію.

Конкретні цілі

SGI засвоює це бачення та повністю приймає його місію. Крім того, SGI має дуже конкретні цілі щодо досліджень, освіти та послуг, виражені як основні сфери компетенції. Крім того, статті SGI вимагають прагнути досконалості та підтримувати репутацію в цих основних сферах.

Тривалий досвід академічної діяльності в Сінгапурі

Університет Сент-Галлена має довгий досвід наукової діяльності та зв’язків із Сінгапуром. Програми обміну між Санкт-Галленом і Сінгапуром є взаємовигідними. Викладачі з Санкт-Галлена відвідують Сінгапур, щоб викладати та проводити дослідження. Так само професори з Сінгапуру регулярно читають лекції в Санкт-Галлені.

Крім того, жваві контакти з місцевими компаніями дозволяють здійснювати різноманітні проекти, в яких наші студенти беруть активну участь і сприяють. У той же час, вони пропонують нашим студентам можливість поспілкуватися з керівниками віч-на-віч і дізнатися про їхній бізнес-досвід. Крім того, спільнота випускників HSG у Сінгапурі є великою та динамічною.

Сінгапур є центром країн АСЕАН

Сінгапур, який отримав широке визнання за величезний успіх у розбудові процвітаючої країни протягом останніх 52 років, утворює серце АСЕАН (Асоціації держав Південно-Східної Азії). Багато західних і азійських компаній і установ мають свої регіональні та глобальні штаб-квартири в Сінгапурі. Сінгапур розвинув свої порівняльні переваги у сферах банківської справи, охорони здоров’я, освіти, досліджень і туризму та прагне до якості та інновацій світового рівня.

Сінгапур: англосаксонський діловий світ і динаміка Азії

Сінгапур може похвалитися відкритою, багатонаціональною культурою, що включає як англосаксонський діловий світ, так і динамічний регіон Азії. Молоді вчені не повинні втрачати можливість отримати практичний досвід навчання в такому динамічному місці, де американський і британський стиль зустрічається з азійською швидкістю розвитку. З цієї причини багато інших західних університетів встановили контакти з установами Сінгапуру, а деякі навіть створили там кампус.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Singapore

    110 Amoy St, #03-01, Singapore 069930, 069930, Singapore

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання