Keystone logo
Stockholm School of Economics in Riga

Stockholm School of Economics in Riga

Stockholm School of Economics in Riga

Введення

Одним з Європи Finest бізнес-шкіл

Вам не потрібно йти далеко від будинку, щоб навчатися в одному з найкращих Бізнес Школи в Європі, Місія SSE Riga є надання державою з найсучасніших економічну освіту та бізнес, який вносить свій вклад в економічний і соціальний розвиток регіону, зокрема, в країнах Балтії.

Перший клас студентів була прийнята в SSE Riga в 1994 році З тих пір більше 1800 студентів вступили через двері в стилі модерн Школи по Strelnieku IELA 4а.

"Надаючи освіту, яке є конкурентоспроможним на європейському рівні, SSE Riga дає талановитим Балтійського студентам можливість, залишаючись« на дому », а не збирається вчитися за кордон. В іншому випадку, найталановитіший може покинути регіон, і як тільки вони це зробили, це буде важко, щоб заманити їх назад ", каже Андерс Paalzow, SSE Riga ректор.

Місія

Місія SSE Riga був, з моменту її створення в 1994 році, щоб забезпечити держава-оф-мистецтво освіту у сфері бізнесу та економіки, що вносить свій вклад в економічний і соціальний розвиток регіону, зокрема, Естонії, Латвії та Литві.

Місія також включає в себе дослідження, і SSE Riga повинні виробляти держава-оф-мистецтво дослідження актуальності в країни Балтії, і школа повинна активно брати участь і сприяти суспільній дискусії в областях своєї компетенції.

Створення

Стокгольмська школа економіки в Ризі (SSE Riga) була заснована в 1994 році Стокгольмської школи економіки (SSE) за підтримки шведського уряду, і Латвійського Міністерства освіти від імені Латвії.

З 2010 SSE Riga належить фонду, створеного SSE, Латвійського університету та SSE Riga Асоціації випускників. Операції SSE Riga регулюються Статутом ГСП Ризького фонду, які були узгоджені всіма засновниками, і один з найважливіших задач нового фонду є збір коштів для школи.

Головна будівля SSE Riga знаходиться в Стрелніеку IELA 4а. Будівництво є чудовим структура і архітектурний пам'ятник національного значення в центрі модерн (ар-нуво) району Риги. Район включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

По-перше SSE Riga президент

Встановлення SSE Riga був значною мірою однієї людини зір - Стаффан Burenstam Ліндер (1930-2000). Він займав пост президента SSE і, будучи людиною далекоглядною, він був батьком-засновником SSE Riga.

На початку 1990-х, коли країни Балтії (Естонія, Латвія і Литва) здобула незалежність після майже 50 років радянської влади, Стаффан Burenstam Ліндер, колишній шведський депутат парламенту і міністр торгівлі, займав пост президента SSE. Він просунув ідею, що школа економіки має бути створена, виступаючої прибалтійські країни і дає інтенсивну підготовку до нового покоління Балтії менеджерів, з англійської мови як мови навчання. Шведське уряд підтримав ідею і так же латвійська влада. Міжурядова угода була підписана в 1993 році між SSE, діючи від імені уряду Швеції та Латвії Міністерства освіти. Стаффан Burenstam Ліндер Фонд був створений сім'єю і друзями в 2001 році в пам'ять засновника і благодійника ГСП Риги. Щороку дві стипендії в розмірі до SEK 100 000 (приблизно 7000 євро) нагороджуються підтримувати SSE Riga випускників, які збираються в північній країні для подальших майстрів або досліджень Докторська рівня.

Перші роки

11 липня 1994, перший клас бакалавра. Студенти вітали перший ректор школи, Ян-Ерік Vahlne. Ремонтні роботи на будівлі школи в Strelnieku IELA 4а не була завершена, так що перші місяці були витрачені на Латвійському університеті, на факультеті географії. На 8 листопада 1994 будівлю школи на Стрелніеку Йели був відкритий у присутності Його Величності короля Карла XVI Густава Швеції та президента HE Гунтіс Улманіс Латвії.

Перший клас складався з 56 студентів, всі вони з Латвії. Рік по тому там були студенти з усіх трьох країн Балтії і розмір класу розширених до 100, а через кілька років до 115. Бакалавр. Програма розпочалася в дворічною програмою з класами, починається на початку липня і триває практично без перерв. У 1998 році ступінь бакалавра. програма була розширена в три роки програми, що сьогодні відповідно до Болонської рамках вищої освіти Європейського Союзу.

Розширення

Паралельно з розвитком КБС. Програма, школа розробила свою Виконавчий апарат Освіта. З самого початку, блок служив освітніх потреб латвійських і шведських ділових кіл, а також латвійського уряду в галузі бізнесу, управління та економіки.

Перше десятиліття 21-го століття відбувся ряд важливих подій: запуск програми SSE Riga Executive MBA в 2003 році, який відкрив в SSE Riga досвід нової групи студентів; Вступ країн Балтії до Європейського Союзу, що значно збільшило обміну студентами можливості через програми Erasmus; збільшення науково-дослідницької діяльності в Школі і створення незалежного дослідницького центру біцепс (Балтійського міжнародного центру досліджень економічної політики), з яким школа тісно співпрацює як з точки зору науково-дослідних та професорсько-викладацького складу призначень. Крім того, науково-дослідний потенціал школи ще більш зміцнилася в 2004 році, коли TeliaSonera інститут в SSE Riga було засновано. У 2009 році школа створений Центр медіа-досліджень в SSE Riga. Центр сталого бізнесу в SSE Riga була заснована в 2012 році.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Riga

    Strelnieku iela 4a, LV 1010, Riga

    Запитання