Keystone logo
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University Global MBA в галузі сталого розвитку - онлайн
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

Global MBA в галузі сталого розвитку - онлайн

Online

3 Semesters

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 449 / per month *

Дистанційне навчання

* flex 1

Введення

Ви стаєте спеціалістом із сталого розвитку та налаштовуєте свою організацію на стале майбутнє.

Ви берете на себе соціальну відповідальність і хочете формувати майбутнє.

Як менеджер зі сталого розвитку, ви будете закріплювати багатовимірний порядок денний сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй на основі 17 Цілей сталого розвитку ООН у вашій організації. Ви формуєте майбутнє тут і зараз, розробляєте та реалізуєте корпоративну стратегію сталого розвитку. Роблячи це, ви сприяєте процесу стійких змін у бізнесі та суспільстві в цілому.

Детальний зміст вашої програми

Ви займатиметеся соціальною відповідальністю компаній.

Для цього ви дізнаєтесь про теоретичні та історичні основи міжнародних питань сталого розвитку. Ви отримаєте необхідні компетенції для застосування всього спектру порядку денного сталого розвитку до таких організацій, як приватні компанії та державне управління. Як менеджер зі сталого розвитку ви зможете розробляти цілі, заходи та відповідну внутрішню та зовнішню звітність для стратегій сталого розвитку. Ви навчитеся аналізувати різні інтереси груп зацікавлених сторін, таких як співробітники, клієнти та інвестори компанії, щодо сталого розвитку та враховувати їх у вашій стратегії. Завдяки цій програмі, орієнтованій на бізнес, ви отримаєте всі знання та навички, необхідні для виконання управлінської відповідальності в компаніях.

Ви поєднаєте управлінські навички, такі як управління змінами, лідерство, а також цінності та конфлікти з темами сталого розвитку. Вони варіюються від Основ управління сталим розвитком до Цілей і стандартів сталого розвитку та комунікації про сталий розвиток. Також розглядаються екологічні, соціальні та економічні аспекти сталого розвитку.

Завдяки нашим факультативним модулям ви твердо стежите за своєю ціллю та спеціалізуєтесь у сфері менеджменту чи сталого розвитку.

* В межах наших моделей Flex

Прийом

Плата за навчання програми

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Рейтинги

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання