Keystone logo
SRH Berlin University of Applied Sciences MBA - загальний або кадровий, або охорона здоров'я чи підприємництво
SRH Berlin University of Applied Sciences

MBA - загальний або кадровий, або охорона здоров'я чи підприємництво

Berlin, Німеччина

3 Semesters

Англійська, Німецький

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 1 100 / per month *

На кампусі

* Громадяни ЄС/ЄЕЗ, включаючи Західні Балкани та Швейцарію: 1100 євро на місяць | Громадяни не членів ЄС/ЄЕЗ: 7200 євро за семестр | Executive MBA General Management повний робочий день: громадяни ЄС/ЄЕЗ, включаючи Західні Балкани та Швейцарію: 1200 євро на

Введення

Новий, вимогливий, складний

Нові виклики вимагають нових відповідей. Наші інноваційні програми МВА підкреслюють як економічну доцільність, так і соціальну відповідальність, надаючи велике значення розвитку ваших м’яких навичок та інших компетенцій, таких як комунікативні та міжкультурні навички.

Залежно від професійної кар’єри та вашого досвіду управління ви можете

  • виберіть класичну доріжку загального управління або зосередьтеся на
  • Управління охороною здоров’я, управління персоналом або Сталі інновації та підприємництво

Усі програми МВА орієнтовані на випускників університетів, які мають принаймні пару років професійного досвіду, які бажають розширити свої бізнес-знання в певній галузі та розвинути особисті навички. Приєднуйтесь до нас: майбутнє чекає на вас.

Міжнародне управління людськими ресурсами

Вирішуйте проблеми управління персоналом у все більш глобальному та складному робочому середовищі. Отримавши ступінь MBA в галузі HR, ви отримаєте вигоду від інноваційного підходу до навчання на основі проектів, який зміцнює ваш досвід та лідерські навички.

Чого ти навчишся

Програма МВА з міжнародного управління людськими ресурсами готує вас до поточних і майбутніх завдань у цій галузі. Ви займаєтеся специфічними для HR темами, такими як набір та відбір, розвиток персоналу, управління різноманітністю та аналітика кадрів, і пов’язуєте їх із класичними сферами управління, такими як фінанси та бухгалтерський облік, економіка чи маркетинг.

Завдяки нашій концепції, що ґрунтується на навичках, ви навчитеся застосовувати новітні методи управління персоналом у міжнародному контексті та зможете розвивати свої комунікативні, міжкультурні навички чи навички ведення переговорів.

Управління охороною здоров'я

Допоможіть формувати майбутнє охорони здоров’я! Наша програма MBA в галузі менеджменту охорони здоров’я готує вас до непростих глобальних завдань у цій галузі менеджменту. Зміцнюйте свої навички та досвід та отримайте кваліфікацію на керівні посади.

Менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік

Ви отримуєте комплексні знання з управління та стійке та всебічне розуміння проблем сучасної системи охорони здоров’я. На додаток до класичних тем менеджменту, таких як економіка, маркетинг або бухгалтерський облік, ви отримаєте галузеві знання в таких областях, як управління якістю, лікарнями та державною охороною здоров’я.

Завдяки факультативним модулям та проектно-орієнтованому підходу ви можете розширити свій професійний кругозір, зміцнивши свою командну роботу, комунікативні та міжкультурні навички.

Сталі інновації та підприємництво

Жорстока конкуренція, вимогливі клієнти та екосистема, що постійно змінюється – є багато проблем. Розробляйте нові рішення з обмеженими ресурсами та зміцнюйте свій підприємницький і творчий настрій за допомогою нашого MBA Sustainability Management.

Чого ти навчишся

Навчіться думати по-іншому. Поєднуйте креативність, інновації та підприємницький настрій з відомими теоріями та стратегіями менеджменту. Навчальна програма включає класичні модулі менеджменту, а також курси з управління інноваціями, підприємництва та сталого розвитку. Виберіть факультативні предмети, щоб розширити свій кругозір і обговорювати з однокласниками-міжнародниками актуальні теми, як-от циркулярна економіка, організаційна поведінка або управлінська етика.

Завдяки нашому підходу до навчання, заснованому на досвіді та навичках, ви можете застосувати свій новий досвід у концепціях і проектах і розвивати свої навички ведення переговорів, міжкультурних та лідерських навичок.

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання