Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA Executive mba (emba)
S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

Executive mba (emba)

Singapore, Сінгапур

18 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

SGD 35 310 *

На кампусі

* Загальні комісії

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Огляд програми

SP Jain Executive MBA (EMBA) - це інтегрована програма, призначена для задоволення потреб робочих фахівців, які хочуть продовжити MBA, не перериваючи свою кар'єру. Курсова робота строга і вимоглива; результатом є перетворення перспективних менеджерів у генеральних менеджерів у глобальній перспективі.

Чому SP Jain Executive MBA?

 • ПРОГРАМНІ ПОЇЗДИ ВАШИЙ ДУМАТИ ТА ПРАКТИЧНИЙ ЗАСНУВАННЯ ЗАГАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР

Наші студенти EMBA беруть участь у ряді передових мультимедійних моделювань, які навчають їх робити розумні, вирішальні рішення. Ці симуляційні вправи, проведені в наших сучасних центрах імітації, унікальні тим, що вони приносять студентам стикальні зустрічі з діловими проблемами в режимі реального часу та дозволяють їм практикувати і посилювати їхнє реальне життя та прийняття рішень навички найновішим способом, а також в умовах без ризику.

 • ПРОГРАМА дозволяє вам додавати безпосередню вартість у вашу організацію

Наша навчальна програма EMBA включає в себе унікальну методологію проблем праці (PAW), метою якої є дозволити студентам приносити актуальні трудові питання до класу, обговорювати з колегами та розробляти інноваційні рішення. Підготовлений під керівництвом досвідчених фахівців та наставників, PAW довели, що вони допомагають студентам додавати величезну (і негайну) цінність на роботі, що призводить до визнання, нагород та кар'єрного росту.

 • ПРОГРАМА РОБОТЬ БАЛАНСУ РОБОТИ-ЖИТТЯ

Наша EMBA програма, призначена для зайнятих професійних професіоналів, як ви, використовує гнучкий формат навчання, який мінімізує ваш час від роботи від роботи та сім'ї та одночасно допомагає вам розвивати навички, необхідні для прискорення роботи на роботі.

Багато хто з наших сучасних студентів EMBA мають партнерів та дітей вдома, і вони розповідуть вам про те, як наша програма дозволила їм взяти на себе більшу відповідальність на роботі, приймати вирішальні рішення та отримати неперевершений кар'єрний ріст, все це при успішному управлінні своїм часом і сім'я

 • ПРОГРАМА ФОСТЕРСЬКОГО ГЛОБАЛЬНОГО МИНДЕСА У СТУДЕНТІВ

Незважаючи на те, що ступінь EMBA може бути завершена повністю на нашому студентському містечку Сінгапуру, ви також можете брати участь у зарубіжних навчальних закладах у наших сучасних кампусах в Дубаї, Мумбаї та Сіднеї. Ви можете витратити лише тиждень на будь-якому з наших зарубіжних центрів і отримувати кредити на свої предмети EMBA. Розпочавши навчання за кордоном, ви зможете надати вам ще більше атрибутів, які прагнуть роботодавці.

 • ПРОГРАМА - це ваша стартова точка на шляху до МЕРЕЖІ

Наша класна кімната EMBA є плавильною базою для культур, досвіду, досвіду роботи та професійних знань. Програма надає вам платформу для спілкування з людьми різних галузей та створення контактів, які можуть бути використані як особисто, так і професійно, крім того, що вони є навчальним ресурсом один до одного.

 • Ви вивчаєте один із кращих бізнес-шкіл у світі

За останні п'ять років нашої короткої, але прикрашеної дванадцятирічної історії, ми оцінили три рейтинги провідних бізнес-шкіл у світі - Forbes, Financial Times та The Economist. У кожному з цих рейтингів ми є наймолодшим вищим навчальним закладом - досягнення, яке ми притаманне нашій унікальній та інноваційній моделі бізнес-освіти.

Навчальний план

Мета нашої програми EMBA є нареченому 'Загальні' Менеджери здатні взяти на себе різні ролі і досягнення кількох цілей організації. З нашого дослідження тенденцій в галузі, ми визначили важливі навички і компетенції, які повинні володіти Генеральні менеджери, і вони формують основні напрямки нашої програми.

ДНК ГЕНЕРАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА ПОВИННІ включати навички, як:

 • Особиста ефективність
 • Здатність використовувати технологію
 • Критичне мислення та вирішення проблем
 • Творчість та інновації

ДНК ГЕНЕРАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА ПОВИННІ включати компетенції, як:

 • Розуміння глобального бізнес-середовища
 • Фінансовий інтелект для зростаючої цінності зацікавлених сторін
 • управління вартістю клієнтів і розширення ринків
 • Провідні команди і організації
 • лідерство і перевагу операції Вартість
 • Інтегративної інтелект для стійкості

60445_pexels-photo-313691.jpeg

Архітектура програми

Для виконання вимог програми EMBA необхідно заповнити 36 кредитів.

Предмети, викладені в програмі, поділяються на три фази: Основи управління, Практика управління та Крос-функціональне управління.

 1. Етап 1: Основи управління, зазвичай проведеного протягом 10 місяців, допомагає набути основних концепцій бізнесу та менеджменту.
 2. ФАЗА 2: Практика управління, зазвичай проведена протягом 6 місяців, дозволить вам спеціалізуватися в певній функціональної області управління.
 3. ЕТАП 3: Хрест-функціональне управління, яке зазвичай займає 2 місяці, є заключним сегментом, в якому навчаються кожен предмет, використовуючи серію складних бізнес-моделей.

Основні курси

У початковий період дії програми, студенти спиратися на свій досвід і отримати міцний фундамент в бізнесі за рахунок основних курсів в загальних темах управління як економіки, фінансів, статистики та маркетингу. Ці курси є загальними і є обов'язковими для всіх студентів, незалежно від їх областей спеціалізації.

Спеціалізації

Галузеві експерти вважають, що управління здійснюється на двох рівнях: крос-функціональних і вертикальних, і ми відображаємо це, пропонуючи студентам широкий спектр спеціальностей, які оснащують їх знаннями і конкретними інструментами, які їх майбутня кар'єра вимагатиме.

Наступні спеціалізації пропонують студентам EMBA:

 • Маркетинг
 • фінанси
 • Операції або
 • Можливість загального управління

Вибір правильного акцент може впливати на свою кар'єрного росту в майбутньому. Ці факультативи були розроблені з урахуванням вимог кожній області фокусування. Багатий за змістом і якістю, ці передові факультативів ідеально підходять для керівників, які прагнули здобуття перевага в сьогоднішній конкурентній економіці.

Як студент EMBA у SP Jain, ви також маєте гнучкість у виборі загальної MBA, вибираючи факультативи з усіх чотирьох майорів.

Прикладне бізнес-дослідження

Унікальною особливістю програми EMBA є проект Applied Business Research, що проводиться студентами в контексті власних організацій.

Проект ділиться на два етапи:

Етап 1:

Створення дослідницької пропозиції На цьому етапі студенти повинні проводити великі вторинні дослідження. Вони активно беруть участь у огляді літератури, а також збирають дані з журналів, білих доповідей, новинних статей та веб-сайтів. Студенти повинні будувати ділову справу, визначити бізнес-проблеми / можливість та досягти чітких цілей дослідження, щоб відповідати бізнес-завданням. Дослідницькі пропозиції оцінюються та затверджуються групою, до складу якої входять наставники факультету та індустрії, перш ніж перейти до другого етапу.

Етап 2:

Проведення досліджень та прийняття корпоративних рекомендацій Студенти починають цей етап шляхом вдосконалення своїх дослідницьких пропозицій та проведення первинних досліджень. Кожен учень проводить поглиблений аналіз, використовуючи різноманітні інструменти та методи дослідження, щоб отримати стратегічні рекомендації з управлінськими наслідками.

Після завершення своїх досліджень учні подають свої висновки своїм організаціям, що призводить до більшого визнання та успіху.

Факультет-студент співвідношення

Середній показник співвідношення викладачів та студентів: 8.15

Будь ласка, зверніть увагу, що ця цифра спирається на щорічну інформацію, надану TEQSA стосовно студентів та викладачів на денній і заочній формі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси