We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

Введення

У сінгапурському кампусі переважає дуже приємне та приємне середовище. Розкішний кампус, розташований серед буйної зелені та листя, складається з декількох відремонтованих будівель, що поширюються по сніг на сім гектарів, і розташована недалеко від центру Сінгапуру. Легко дістатися дорогою, із зупинки автобуса тільки поза кампуса, він знаходиться в безпосередній близькості від інших місцевих шкіл, медичних установ і лікарень, 24-годинних фуди, як 7-11 і гіпермаркетів, а також рекреаційних, торговельних і корпоративних центрів. І програми, що проводяться в Сінгапурі кампусу Global MBA, BBA, МГБ і виконавчий МВА. Різні будівлі на території кампуса будинку класних кімнат, навчальних центрів, бібліотеки і ряду інших об'єктів. Кабінети ярусами, і обладнані з державою в найсучасніших аудіо і відео equipment.There 7 лекційні зали (чотири будучи 157 sq.mt., дві з яких 80 sq.mt. і один 58 sq.mt.). Два семінарів (один з 114,5 sq.mt. а інший з 75,5 sqmt) також використовуються для лекцій від часу. Кафетерій пропонує різноманітні багатонаціональної кухні обслуговує вимогам харчової студента community.There також сендвіч-бар на території кампуса для швидкого укусу. Після занять студенти мають можливість відновити і омолодити, здійснюючи в тренажерному залі в будинку, віддаючись в різних ігор, таких як баскетбол і настільний теніс або просто тривалі прогулянки навколо кампуса або на Mt. Фабер Небо Прогулянка розташований недалеко від кампуса.

Рейтинг та розпізнавання

Економіст в даний час займає Повний Time MBA програму SP Jain як # 95. Форбс зайняв посаду генерального директора компанії SP Jain Global MBA № 5 в Азії: Кращі міжнародні бізнес-школи 2013 Програма глобальної MBA в Школі глобального менеджменту SP Jain була визнана однією з 20 найкращих програм МВА у світі у найкращих бізнес-школах Forbes (International) Рейтинги 2013 року. SP Jain займає перше місце # 11 в світі в категорії "Кращий міжнародний 1 року програми МВА і № 19 в світі в категорії" Кращий міжнародний програм МВА, що займає як один рік і два роки програми МВА. Наша рейтингу в регіонах ми працюємо:

 • Азія: # 5
 • Індія: # 1 (Ми єдина школа індійського походження, щоб бути у списку)
 • ОАЕ: # 1 (ми єдина школа буде у списку)
 • Сінгапур: # 3 (INSEAD і Національний університет Сінгапуру попереду нас)
 • Австралія: # 1 (Університет Нового Південного Уельсу, єдиний австралійський школа знаходиться на # 24 у списку)

Всі студенти очного SP Jain живуть і навчаються в не один, а як мінімум в трьох різних містах. Як ви робите бізнес у Дубаї, це не те, як ви робите бізнес у Сінгапурі, Австралії та навіть Сполучених Штатах. Ви можете мати великий успіх у вашій рідній країні, але прикра помилка в іншому, якщо ви не зрозуміли, що ділова практика, політичні системи і споживчі переваги можуть відрізнятися. Допомогти студентам зрозуміти, це те, що ми, в SP Jain, зробити однозначно через наш мульти-кампуса моделі навчання. Всі студенти очного SP Jain живуть і навчаються в не один, а як мінімум в трьох різних містах. У нас є філії в Дубаї, Мумбаї, Сінгапурі і Сіднеї. Таким чином, на додаток до вивчення різних інструментів бізнесу (як і більшість студентів), студенти SP Jain розуміють глобальний характер бізнесу в найбільш переконливим способом - шляхом фактичного впливу різних культур, політичних переконань, традицій і технологічних інновацій.

Акредитація

Австралійське агентство якості та стандартів освіти, Австралія SP Jain акредитовано в Агенції якості та стандартів освіти в третій освіті (TEQSA), Австралія. В кінці програми, студенти зустрічався з австралійською ступеня. Це значно підвищує міжнародне визнання ступеня, тим самим даючи поштовх до вищої освіти і кар'єрі, в глобальному масштабі. Орган знань та розвитку людського потенціалу (KHDA), уряд Дубая, ОАЕ, SP Jain отримав ліцензію від Управління знань і розвитку людського потенціалу (KHDA), уряду Дубая, ОАЕ. Академічні кваліфікації, надані SP Jain та сертифікованими KHDA, визнані в Еміраті Дубая всіх державних та приватних організацій для всіх цілей.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Singapore

  Singapore, Сінгапур

  Програми

  Запитання