We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

SPEGEA Business School

SPEGEA Business School

SPEGEA Business School

Введення

SPEGEA | Бізнес - школа, компанія , контрольована Exprivia SpA, каже компетентно престижну роль , яку вона відіграє в навчальній діяльності відповідно до бізнес - світу і державного управління.

Spegea, визнана в Апулії , який більш уповноважений представник для вирішення нових поколінь на ринок праці, він звертає увагу на молоді фахівець, пропонуючи їм дуже конкурентоспроможні навчальні курси , спрямовані на придбання професійних навичок. Наше прагнення приділяти пріоритетну увагу професійному розвитку і людського зросту, через факультет підвищення кваліфікації, що складається з старших викладачів, фахівців і менеджерів з кращих консалтингових фірм і промисловий пейзаж.

Наша головна мета полягає в тому, щоб надати студентам з початком блискучої кар'єри в світі бізнесу, перше забезпечення чергування навчання в класі з стажування в компаніях.

Розташування

  • Bari

    Via Amendola 172/c - Executive Center, 70126, Bari

    Запитання