Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

Введення

Хто ми

Іскра Єгипту для навчання та розвитку

Навчання - це не просто курс, а інформація, яку дає, але річка, що розвивається та покращується, спрямована на те, щоб потішити свій розум, годувати своє майбутнє і утилізувати спрагу удосконалення. Люди відрізняються і змінюються за смаками та менталітетом. Проте, Іскра зацікавлена ​​обслуговувати та задовольняти свого клієнта відповідно до своїх вимог щодо майбутнього навчання через своїх добре навчених співробітників. Зараз

Наша мета - розробити фірми та підприємства, а також забезпечити повну турботу клієнта та його майбутні потреби у навчанні. Шукаючи нову еру в управлінні, Spark For Training and Development, Кембриджський міжнародний коледж, філія, дарує свої знання, навички та досвід на Близькому Сході бізнес-світу.

Наша юридична сильна форма (акціонерне товариство, що спеціалізується на навчанні та освітніх послугах) дає можливість Іскра обслуговувати авторитетних кандидатів та організації в арабському світі з 2000 року.

Іскра була нагороджена ексклюзивним філіалом зі школи бізнесу в Кембриджському Інституті, Великобританія з 2003 року, а також зробила свій внесок та допомогу тисячам членів, студентів та слухачів у всьому арабському світі, африканському світі, зокрема Нігерії за останні 15 років.

Наше бачення

Наше бачення полягає у впровадженні програм сталого тренінгу та людського розвитку, які покращують і підвищують навички, навички, витривалість, впевненість у собі та повагу людей, а також досягти прогресу у всіх життєвих аспектах.

Наша місія

SPARK надає велику увагу зображення, яке він залишає після завершення навчального курсу. Місія SPARK - це не просто пропонування навчальних курсів, які тривають лише один раз. Проте ми дуже дбаємо про те, щоб продовжувати відносини, щоб мати довгострокові відносини з нашими клієнтами. Компанія SPARK призначена як одна з провідних навчальних закладів, знаючи, що це нелегке завдання, але ми піклуємося про підтримку на вершині, як ми зараз. Таким чином, наші співробітники не тільки є власниками кандидатських дисциплін, але й щорічно подорожують до різних країн, щоб оновити свої знання, відвідуючи навчальні курси та знаючи найновіші інструменти, щоб вони могли застосовувати його в реальних випадках при читанні лекцій. Основна місія SPARK - це задоволення кожного клієнта завдяки тому, що він / вона отримує найкращу якість, яку вони заслуговують, і це дійсно робить SPARK унікальним та різним серед інших. Ми цінуємо та піклуємось про клієнтів, тому що ми дбаємо про те, як підтримувати SPARK на вершині, як завжди, і завжди залишатиметься. Ми говоримо, що ми точно робимо, тому що ми залежимо від дій, а не лише кажемо слова. Місія SPARK полягає в тому, щоб збільшити та максимізувати як місцеві, так і загальні сектори, а також масові громадські, бізнес-організації Саудівської Аравії:

1) Розробка шляхів управління.
2) Модернізація та розширення навичок філософії та мов верхнього управлінського керівництва.
3) Розширення максимального рівня знань у рівнях управління, яке має бути зазначене наступним чином:

 • Розширюйте та розширюйте самі знання топ-менеджменту, що покращить рівень свого мислення, щоб змінитись на краще його інституту.
 • Щоб полегшити та допомогти керівникам рішень у будь-яких саудівських інститутах, точно знати, як боротися з різними проблемами та вирішити їх
 • Оновлення топ-менеджерів з останніми питаннями, що стосуються обговорень в управлінні, які поділяють аналогічні проблеми на ринку
 • Оновити рівень освіти для керівних посад у нашому суспільстві для кращого штрафу на роботі для дипломів, магістрів та докторантури

Унікальні видатні цілі

При спілкуванні з різними клієнтами, SPARK концентрує увагу на наступних аспектах:

 • Виконайте повну відповідальність за роботу в межах тих самих освітніх систем, які встановлюються для кожного інституту в їх навчальному відділі
 • Представте найкращі інструменти та методи вищого керівництва та уникайте шляхів використання стандартів
 • Налаштуйте кожний пакет, представлений конкретній організації, щоб він відповідав їхнім точним вимогам, щоб максимально задовольнити їх
 • Повна участь кожного клієнта на всіх рівнях у поданні будь-якої навчальної програми, яка для кращого довгострокового майбутнього
 • Ми піклуємося про максимальне задоволення клієнтів, пропонуючи те, що ми, SPARK, точно обіцяє робити
 • Наша місія далі полягає в тому, що, надаючи лише клієнтам послуги, вона все глибше йде до успішної практики, переконавшись, що кожен випадок маніпулюватиметься правильно, щоб мати найкращий результат
 • Консультація з керівництвом і навчання є нашою головною місією

Чому іскра?

1) SPARK готує реєстраційні документи та надсилає їх до Кембриджського міжнародного коледжу.

2) SPARK організовує та сплачує вартість відправлення до Кембриджського міжнародного коледжу через UPS або DHL.

3) СПАРК організовує нагляд за навчаннями фахівців з бізнес, адміністрації та інших предметів.

4) SPARK створює професійний план навчання для кожного зарахованого члена для своєї програми Кембриджського міжнародного коледжу.

5) Якщо потрібно, SPARK може організувати кілька індивідуальних або групових підручників, щоб пояснити більше про предметів та допомогти в стратегіях проведення іспитів.

6) SPARK є ексклюзивним ініціатором для всіх програм Кембриджського міжнародного коледжу в Єгипті.

7) SPARK є ексклюзивним уповноваженим Центром випробувань для програми Кембріджського міжнародного коледжу в Єгипті.

8) SPARK організує та координує час і дату кожного іспиту Кембриджського міжнародного коледжу з Кембриджським міжнародним коледжем згідно з вимогами членів.

9) Компанія SPARK надає ексклюзивний сервіс системи арабської мови для іспитів міжнародного коледжу Кембрідж, а також резюме матеріалів дослідження.

10) SPARK організує відправку екзаменаційних відповідей до Кембриджського міжнародного коледжу через DHL або UPS для оцінки та маркування.

12) SPARK повідомляє учасників свого результату, як тільки їх випустить Кембриджський міжнародний коледж.

13) SPARK надає стенограми членам для іспитів, в яких вони були успішними, коли вони отримали від Кембриджського міжнародного коледжу, або поради та повторної посадової документації, коли потрібна повторна сесія.

14) SPARK виносить нагороди, видані Кембриджським міжнародним коледжем, після того, як член завершив усі вимоги Кембриджського міжнародного коледжу.

15) SPARK несе відповідальність за надання додаткових послуг по штампуванню своєю командою через британські влади, якщо це вимагається зарахованим членом. Член повинен сплачувати витрати, пов'язані з цією послугою.

16) SPARK організовує всі платежі, що сплачуються через свої банківські рахунки безпосередньо до Кембриджського міжнародного коледжу в Джерсі, Великобританія.

17) SPARK запрошує всіх своїх членів на щорічну випускну церемонію.

18) SPARK є високопрофесійною та дуже досвідченою установою, що забезпечує найвищий рівень обслуговування та догляду, а SPARK є ексклюзивним партнером Кембриджського міжнародного коледжу для Єгипту.

Розташування

 • Giza

  80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

  Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання