Keystone logo
Southwest Minnesota State University Майстер ділового адміністрування
Southwest Minnesota State University

Майстер ділового адміністрування

Marshall, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

USD 7 483 / per year *

Купажований

* Навчання

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Майстер ділового адміністрування (MBA) у Southwest Minnesota State University , Маршалл призначений для надання лідерам завтрашнього дня знань та навичок, необхідних для успіху в глобальній економіці бізнесу. Програма підкреслює критичне та стратегічне мислення, розвиваючи управлінські навички, реалістичні програми, етику та керівництво, навчаються в технологічно розвиненому, активному навчанні середовищі. Поряд з концентрацією менеджменту, програма пропонує концентрацію лідерства та концентрацію маркетингу .

МВА також дасть студентам можливість критично та стратегічно мислити, а також мати можливість застосовувати та інтегрувати накопичені знання в конкретних ділових ситуаціях. Програма включає такі теми, як глобальні ринки, етика, вміння спілкуватися, управління різноманітністю та навички керівництва / командної роботи. Ця програма дасть студенту знання та інформацію, необхідну для подолання нашого динамічного, швидко мінливого світу.

Курси три кредитних курси, які відповідають одному вечорами щотижня протягом 16 тижнів. Студент із ступенем бакалавра, який відповідає всім вимогам, може завершити програму приблизно через два роки. Зайняті студенти можуть брати участь у цій програмі, оскільки всі заняття зустрічаються в будні вечора або в Інтернеті.

Дворічний макет класів буде використовувати наступний формат. Кожен семестр, студент буде приймати 6 кредитів на кампусі та 3 кредити в Інтернеті.

71033_1.jpg

Навчання змінюється з кожним навчальним року. Вартість для іноземного студента не сильно відрізняється від вартості вітчизняного студента. Усього за рік (на основі навчального року 2017-2018 рр.) Становить 19 600 дол США.

Повна розбивка витрат полягає в наступному:

 • Навчання

 • Страхування 1 456 доларів США за перший семестр зарахування

 • Житло

 • Особисті витрати $ 2,026 / календарний рік (приблизно)

*** Цифри наближені та можуть бути змінені. Витрати базуються на поточних витратах на навчання, гонорари та витрати на страхування та можуть зрости. Більш точна інформація буде доступна пізніше.

Для отримання додаткової інформації про навчальний план, будь ласка, ознайомтеся з описом курсу, розташованим у

Щоб дізнатись більше про процес подання заявки та фінансової допомоги, відвідайте часті питання.

Для отримання додаткової інформації або розміщення в списку розсилки майбутніх студентів, будь ласка, знайдіть час, щоб подати запит на отримання інформації.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Masters in Business Administration (Fulltime)
  • Darmstadt, Німеччина
 • Майстер ділового адміністрування
  • Alba Iulia, Румунія
 • Майстер ділового адміністрування
  • Muscat, Оман