Keystone logo
Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Введення

Зі свого скромного початку, як держави другої педагогіки - заснований в 1869 році з десяток наукових відділів і першому класі 143 - Університет Південного Іллінойсу Карбондейл зараз входить в число найбільш повних державних університетів Іллінойсу. Кожен рік ми вітаємо студентів з усіх 50 штатах і більш ніж 100 країн, які користуються видатних академічних програм, як вони переслідують співробітником, бакалавра, магістра, докторські та професійні ступені в галузі права та медицини.

Подумайте про спеціальності та є хороші шанси, ми пропонуємо ступінь бакалавра в цій темі. Магістратура програми включають в себе права, медицини та багато іншого.

Місія та Область

СЗГ охоплює унікальну традицію доступу і можливостей, включно передового досвіду, інновацій в галузі наукових досліджень і творчості, і видатний педагогічний зосереджені на вихованні успіх студентів. Як національному місце громадського дослідницького університету та регіонального економічного каталізатора, ми створюємо і обмін знаннями для формування майбутніх лідерів, поліпшити наші громади, і перетворити життя.

Розташування

  • Carbondale

    Southern Illinois University Carbondale

    Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання