Keystone logo
Southern Cross University Майстер ділового адміністрування
Southern Cross University

Майстер ділового адміністрування

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 27 600 *

На кампусі

* 3300 доларів за одиницю, вартість навчання в Gold Coast для іноземних студентів. 28 000 доларів США (3500 доларів за одиницю) у Мельбурні, Перті та Сідней для іноземних студентів.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ви хочете бути натхненними і змушеними дивитись на бізнес-проблеми та розробляти інноваційні рішення?

Майстер ділового адміністрування (МВА) - це всесвітньо визнана та цінна кваліфікація, яка дасть вам навички та знання для вирішення складних питань та стане лідером у бізнесі.

Південний Крос МВА розвиватиме свої знання у таких основних сферах бізнесу, як глобальний бізнес, корпоративне управління та управління людьми, а також у сфері обліку та фінансів та маркетингу.

Ви також матимете можливість розвинути спеціалізацію у сфокусованій сфері бізнесу та провести прикладний дослідницький проект з теми, що вас цікавить, під керівництвом галузевого експерта.

Як випускник МВА, ви відкриєте двері для майбутнього в галузі лідерства в галузях, що охоплюють весь спектр.

Карєрні можливості

МВА забезпечує випускників управлінських ролей у широкому спектрі галузей державного та приватного секторів.

Випускники можуть знайти роль керівників у таких сферах, як облік, інформація та управління знаннями, управління людськими ресурсами, управління охороною здоров'я та управління туризмом та готелями.

Основні напрямки вивчення

Студенти повинні вивчати чотири основні підрозділи, вісім основних одиниць та вибрати спеціалізацію, яка включає в себе промисловий дослідницький проект, або два виборні одиниці на додаток до промислового дослідницького проекту. Вивчаючи спеціалізацію, кандидати складають значний та спеціалізований досвід для доповнення загальних програм управління, які вони вивчають у основних підрозділах. Спеціалізації:

 • Облік *

 • Керівні та провідні люди *

 • Управління туризму та гостинності

 • Дослідження

* Ці спеціалізації також доступні міжнародним студентам у Сіднеї, Мельбурні та Перті.

Методи оцінки

Курс включає прогресивну оцінку та іспити. Студенти оцінюються в кожній одиниці на основі письмових та усних призначень. Це можуть бути бізнес-звіти, тематичні дослідження, презентації, дослідження та / або плани.

Методи навчання

Студенти, які навчаються на кампусі, мають різноманітні методи навчання, включаючи лекції, підручники, онлайн-заняття та віртуальні класи подкастів. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Лекції можуть транслюватися в реальному часі або попередньо записані; У будь-якому випадку, студенти можуть завантажити запис у їх зручності.

Кожного тижня студенти проходять навчання, виконуючи наступні дії, читання та тематичні дослідження, викладені поетапно на веб-сайті для кожного підрозділу. Коли вони рухаються за підсумками навчання, вони можуть обговорити свій прогрес на он-лайн форумах та задавати питання своїм одноліткам, викладачам або викладачам.

Це все ще сувора ступінь, вимагає до 150 годин навчання для кожної одиниці.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Masters in Business Administration (Fulltime)
  • Darmstadt, Німеччина
 • Майстер ділового адміністрування
  • Alba Iulia, Румунія
 • Майстер ділового адміністрування
  • Muscat, Оман