Keystone logo
Southern Cross University Магістр інженерного менеджменту, магістр ділового адміністрування
Southern Cross University

Магістр інженерного менеджменту, магістр ділового адміністрування

Bilinga, Австралія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 28 000 *

На кампусі

* 3300 доларів за одиницю, іноземні студенти.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ведучий величезного інфраструктурного проекту приймає величезний рівень кваліфікації та досвіду як в бізнесі, так і в інженерних дисциплінах - від розуміння фінансових показників до управлінського персоналу та ресурсів, все з неймовірно ефективним спілкуванням.

Цей унікальний 2-річний подвійний ступінь пропонується на нашому пляжному кампусі Голд-Кост - на порозі міжнародного аеропорту - і викладаються експертами галузі, щоб підготувати вас як новатора та лідера.

Ви навчитеся вдосконалювати свої навички в проекті та стратегічному управлінні активами, залученні зацікавлених сторін, обліку та економіки та управління цифровими підприємствами. Ви також проведете науково-дослідне дослідження і завершите значний проект по темі, яку ви можете застосувати до реальних проблем.

Випускники магістра інженерного менеджменту, магістр ділового адміністрування будуть визнані експертами, з навичками, що є надзвичайно привабливими в різних галузях, як у державному або приватному секторі, так і в якості консультанта.

Карєрні можливості

Випускники матимуть розширені можливості для працевлаштування в організаціях, які шукають інженерів з високими навичками управління, технології та вирішення проблем. Курс готує студентів до старших інженерних ролей, а також керівників, керівників або консультантів ролей в різних галузях промисловості.

Професійне визнання

Підрозділи, які беруть участь у цьому курсі, можуть враховувати вимоги щодо постійного підвищення кваліфікації (CPD) з Інженерами Австралією або відповідним професійним органом реєстрації.

Випускники мають право подати заявку на членство в Австралійському інституті менеджменту (AIM).

Професійне розміщення

Професійне розміщення не є обов'язковим для цього курсу.

Основні напрямки вивчення

Основні галузі дослідження включають управління активами стратегічної інфраструктури, залучення зацікавлених сторін, інжиніринг для сталого майбутнього, управління проектами, а також керівництво та управління.

Методи оцінки

Одиниці, як правило, включають письмові та / або усне призначення, які відповідають завданням у реальному житті: звіти, огляди літератури, посади колегій, тематичні дослідження, презентації, дослідження та плани. Ми підтримуємо вашу продуктивність завдяки діяльності, яка допомагає навчанню і є репетиційним центром оцінок.

Методи навчання

Студенти, які навчаються на кампусі, відвідують різноманітні методи навчання, включаючи лекції, навчальні посібники, онлайн-заняття та віртуальні класи, пов'язані з відеороликами або подкастами. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Наш варіант навчання в Інтернеті дуже інтерактивний та прагне сприяти співпраці та почуттю громади. Студенти можуть отримати поєднання підкастів або відео-лекцій, електронних навчальних матеріалів, семінарів, онлайнових дискусійних форумів та віртуальних класів. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • MBA в інженерному менеджменті
  • Online
 • MBA в інженерному менеджменті
  • Berlin, Німеччина
 • Магістр інженерного менеджменту Магістр ділового адміністрування
  • Sydney, Австралія
  • Moore Park, Австралія
  • + 2 Більше