Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Введення

Ви готові до створення та впровадження інновацій, до глибокого вивчення даних та тенденцій, до застосування обчислювальних навичок для вирішення аналітичних задач та планування наступної великої справи. Ми віримо в те, що ми надамо вам можливості розширити можливості для вдосконалення вашого набору навичок, необхідних на світовому ринку.

 • Єдина команда США у Всесвітньому конкурсі мереж міжнародних бізнес -шкіл 2018 року.
 • Навчальна програма з управління людськими ресурсами, схвалена Товариством управління людськими ресурсами.
 • 6-кратні загальнодержавні чемпіони зі спільних змагань з кіберзахисту штату Міссурі.
 • Бізнес-факультет здійснює понад 30 навчальних поїздок за кордон по всьому світу.
 • Спеціалісти моди подорожують до всесвітньо відомих ринків моди Нью-Йорка в рамках навчальної програми.
120748_2017-Кібербезпека-DempsterExterior-MP-0406-001_full003.jpg

Виконуйте роботу своєї мрії перед тим, як отримати роботу своєї мрії

Навчання на основі досвіду, активне навчання, навчання на практиці. На Південно -Сході ми вважаємо, що ваша освіта покращується, відчуваючи те, що знають і від вас очікують професіонали у вашій дисципліні. Ось чому тут у вас буде можливість відкрити власний бізнес, спроектувати та створити безпечні програмні рішення, створити інтерактивні ігри з штучним інтелектом або керувати реальним фінансовим портфелем. Ви можете брати участь у змаганнях найвищого рівня, співпрацювати з викладачами та однокурсниками над дослідницьким проектом, розробляти маркетингову комунікаційну кампанію або брати участь у глобальному аналітичному центрі.

Початок надзвичайної кар’єри

 • 92% наших випускників бізнесу та обчислювальної техніки працюють або закінчують навчання через рік після закінчення навчання.
 • Понад 20 000 зв'язків випускників коледжу бізнесу та обчислень Harrison чекають у всьому світі.
 • Більше 88% наших випускників кажуть, що їхні курси дали їм навички/знання, необхідні у своїй галузі.
 • Майже 550 корпоративних партнерств, що пропонують роботу та стажування.
 • Акредитацію AACSB мають лише 5% установ, що пропонують ступінь бізнесу у всьому світі.
120749_2013-CL-Загальний-1028-014_full002.jpg

Навчання у досвідченого та інноваційного факультету

Теорія є важливою частиною навчання, але те, що робить наш факультет таким чудовим, - це те, що вони застосували теорію на практиці: у власних бізнесах, у корпораціях, у некомерційних організаціях, у реальному світі. І вони готові поділитися з вами своїми випробуваннями, помилками та успіхами. Вони залишаються актуальними у своїх галузях, шукаючи галузевих партнерств та вивчаючи найкращі практики. Керуйтесь викладачами у викликах інновацій на південному сході, конкурсі стартапів або хакатоні зі штучним інтелектом. Крім того, коледж співпрацює з корпоративною консультативною радою, що базується у Сент-Луїсі, та членами районних торгово-промислових палат, щоб підтримувати актуальність своєї навчальної програми. Який би шлях ви не пройшли, вас будуть наставляти з того часу, як ви почнете з нами, доки не завершите основний проект.

Створення навчальних просторів світового класу

Наш найсучасніший зал Dempster Hall надає вам доступ до сучасних технологій та середовищ, щоб залучити вас до більш глибокого рівня навчання. Будівля багата експериментальними навчальними лабораторіями: презентаційними лабораторіями, лабораторією продажів, дослідницькою лабораторією фокус -груп, а також декількома комп’ютерними лабораторіями, включаючи навчальну лабораторію з кібербезпеки, що підтримується приватною хмарною інфраструктурою. Цієї осені вийде Cyber Range - це освітня віртуальна обчислювальна платформа, яка дозволяє студентам, викладачам та дослідникам отримувати доступ до обчислювальних ресурсів у безлічі конфігурацій навчальних, експериментальних та протидіючих структур. Все це покликане підготувати вас до професійного світу бізнесу.

Неподалік від кампусу знаходиться Творчий будинок Catapult, який надає можливість студентам та викладачам з різних дисциплін створювати бізнес -підприємства або запускати новий продукт чи послугу. Дух підприємництва живий у Catapult і підтримується програмуванням та конкурсами за підтримки Центру інновацій та підприємництва Дугласа Сі.

120751_2016-BS-Професіоналізм-1118-MP-MP-1118-001_full003.jpg

Фінансування освіти

Ось кінцевий результат вашого результату: Південно -Східний - один із двох найкращих закладів у Міссурі за акредитацією, і він входить до топ -5 найнижчих університетів штату! Це означає, що ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну освіту за доступною ціною. Крім того, ми щороку присуджуємо 20 мільйонів доларів академічних стипендій та 1600 стипендій, щоб надалі допомогти вам у визначенні вартості вашого ступеня. Коледж може бути складним, ми працюємо над тим, щоб платити за нього простіше.

Створення глобальної мережі

У нас є мережа з майже 20 000 випускників, які працюють по всьому світу в деяких найбільших корпораціях світу над деякими з найбільш інноваційних стартапів сьогодні. Дізнайтеся більше про те, що роблять наші випускники.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

Запитання