Keystone logo
© Uni.
Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

Solvay Brussels School of Economics & Management - Executive Education

Введення

Хто ми

Брюссельська школа економіки та менеджменту Solvay (SBS-EM) була створена в 1903 році Ернестом Солвеєм, відомим гуманістом і капітаном промисловості. Сьогодні Школа пишається тим, що є частиною Université Libre de Bruxelles (ULB), який тепер має серед своїх факультетів високоякісний факультет, присвячений економіці та менеджменту.

Як завжди, SBS-EM дотримується головних цілей, поставлених засновниками, а саме: навчання лідерів, які прагнуть до ідеалу «Homo Universalis», підкреслюючи через свої програми необхідність мати міждисциплінарну перспективу та зосереджуючись на кількісних і наукових підходах .

Школа також поділяє спільні цінності з ULB, особливо принцип вільного дослідження, підхід, заснований на критичному мисленні, і фокус на дослідженнях.

Брюссельська школа економіки та менеджменту Solvay добре відома своєю суворою та вимогливою системою навчання, яка зосереджується на досконалості на кожному рівні. Це бачення та спосіб мислення, як і його дуже міжнародна мережа випускників, дозволяють Школі навчати лідерів суспільства завтрашнього дня.

Місія

Наша місія полягає в тому, щоб мати вирішальний і позитивний вплив на те, як вирішуються економічні та бізнес-проблеми. З великим наголосом на кількісних методах ми проводимо новаторські дослідження та навчаємо жінок і чоловіків, щоб вони стали справжніми лідерами та підприємцями у своїй галузі.

Бачення

Бути найкращою європейською школою економіки та менеджменту, інтегрованою в дослідницький університет, поєднуючи унікальне поєднання наукової точності, контекстної взаємодії та навичок вирішення проблем із амбітним глобальним охопленням.

Цінності

SBS-EM плекає певні основні цінності, які є основою для його освітніх і дослідницьких місій. Вони також надихають її філософію щодо внутрішнього управління, стратегічного планування та педагогічних методів.

 • Безкоштовне дослідження: ми закликаємо наших студентів і зацікавлених сторін відкрити свій розум для широкого спектру перспектив і прийняти критичне ставлення.
 • Досконалість: ми всі прагнемо до найвищих стандартів продуктивності.
 • Підприємницький дух: ми очікуємо, що всі наші зацікавлені сторони продемонструють ініціативу, інновації та лідерство.
 • Мультидисциплінарність: ми спираємося на повне поєднання університетських дисциплін і нашого досвіду в економіці та менеджменті.
 • Рівні можливості: ми надаємо доступ студентам із будь-яким соціально-економічним становищем.
 • Демократичне управління: Практики, науковці, дослідники, студенти та співробітники мають право голосу в нашому управлінні.
 • Суспільна відповідність: ми плекаємо давні традиції корпоративної соціальної відповідальності, етики та різноманітності в державних установах і діловому світі.

Чому Solvay Brussels School of Economics and Management є правильним вибором

Ми знаємо перше запитання, яке ви поставили собі: «Чому я маю навчатися в Школі економіки та менеджменту Solvay Brussels?» Звичайно, у нас є відповіді для вас, тому ось усі причини, чому ви повинні навчатися в SBS-EM!

Школа надає передові навички кількісних та аналітичних методів, а видатні випускники відомі своїми чудовими записами про розміщення.

Школа Solvay Brussels має чудову світову репутацію. Це означає, що після закінчення навчання у вас на руках буде високоякісний диплом, визнаний у всьому світі! Репутація школи за досконалість і суворість налічує понад сто років тому.

Будучи студентом Solvay, ви є частиною величезної студентської спільноти, і після закінчення навчання ви можете приєднатися до великої мережі випускників, що налічує понад 30 000 членів, включаючи генеральних директорів і відомих підприємців. Ці спільноти завжди будуть поруч з вами на всіх етапах вашого життя!

Випуск SBS-EM дає вам міцні зв’язки з корпоративним та інституційним світом через шкільну програму стажування з кредитами, корпоративні заходи та конференції, адаптовані до кожної програми Solvay.

Брюссельська школа Solvay: міжнародна перспектива

Брюссельська школа економіки та менеджменту Solvay, розташована в космополітичному центрі Бельгії та Європи, була міжнародною школою з самого початку. Наш міжнародний охоплення та визнання тісно пов’язані з нашою міжнародною мережею зацікавлених сторін, членів якої ми вважаємо справжніми партнерами у спільній творчості. Наші видатні та міжнародно акредитовані дослідницькі та освітні програми стали можливими завдяки цим партнерам і призначені для них.

Як школа та університет, ми прагнемо створювати суспільну цінність і робити внесок у глобальне процвітання. Процвітання для всіх: солідарність, справедливість і свобода у відкритому, глобальному та різноманітному суспільстві.

Міжнародні зацікавлені сторони мають на увазі наших студентів, випускників, адміністративний персонал і викладачів, які не є громадянами Бельгії. Наша мета полягає в тому, щоб збільшити рівень інтернаціоналізації цих зацікавлених сторін, який і так є відносно високим порівняно зі світовими стандартами. Більше 20% наших студентів з-за кордону, але це співвідношення набагато вище для MBA, Ph.D. програми та магістра з мікрофінансування, де принаймні 60% студентів приїжджають з-за кордону. Крім того, 35% викладачів і 50% нашого адміністративного персоналу є з-за кордону.

Наявність міжнародних та мультикультурних зацікавлених сторін є необхідною умовою для установи, яка прагне досягти міжнародних стандартів якості.

Інтернаціоналізація є основою бачення та місії нашої школи. З Брюсселя ви можете доїхати менш ніж за 2 години до Парижа, Амстердама та Кельна, а трохи більше ніж за дві години ви будете в Лондоні. Стратегія інтернаціоналізації школи базується на трьох стовпах: міжнародні зацікавлені сторони, глобальне охоплення наших студентів та міжнародна видимість. Завдяки обов’язковим програмам обміну з 140 партнерами по всьому світу, трьом подвійним дипломам і зарахованим стажуванням ми забезпечуємо глобальне охоплення наших студентів.

З 1990 року наші студенти мають можливість виїжджати за кордон у рамках розробленої програми міжнародного обміну. Щороку 300-350 студентів виїжджають за кордон і понад 150 студентів приїжджають до Брюсселя. Угоди про обмін підписані з більш ніж 140 університетами та бізнес-школами в 40 країнах. Програма обміну дозволяє студентам розвивати свою здатність адаптуватися до нового середовища, дізнаватися про різні академічні системи та вивчати конкретні предмети, розвивати свої мовні навички та розширювати свій кругозір та вивчати нові культури та спосіб життя.

Чому Брюссель?

На запитання про Брюссель багато людей скажуть вам те ж саме: він маленький. Це в двох словах брюссельський парадокс. Потрійна столиця (Європи, Бельгії та регіону Фландрії), де розташовані штаб-квартири НАТО та ЄС, європейська база для великої кількості міжнародних корпорацій (у тому числі понад 1000 лише зі Сполучених Штатів), з населенням понад 300 000 експатів, неймовірно космополітичне середовище... І все ж Брюссель залишається дуже спокійним і невимушеним містом, якому вдається зберегти людський масштаб.

Наповнений усіма зручностями та розвагами, які можна очікувати від столиці, від готелів, барів і ресторанів до музеїв і відомих пам’яток, Брюссель все ще легко пересуватися. Поза годиною пік ви можете перетнути місто всього за 20 хвилин. Сам центр міста легко пройти. І останнє, але не менш важливе, зелені зони міста (парки – ліси – ліси) становлять 13,8% його площі.

Історично закріплена в серці цього великого мегаполісу, Брюссельська школа економіки та менеджменту Solvay використовує геостратегічні переваги міста, щоб дати можливість своїм студентам стати справжніми міжнародними професіоналами з високим потенціалом для спілкування.

Дослідження в Брюссельській школі економіки та менеджменту Solvay

Видатні міжнародні дослідження мають вирішальне значення для SBS-EM. Не лише тому, що це розвиває наше розуміння економічних та управлінських явищ, що згодом уможливлює практичні дослідження, спрямовані на вдосконалення ділової та громадської практики, а й тому, що воно повертається в наші класи, оскільки заохочує наших викладачів робити цінні нові відкриття. і методи їх навчання. Яскравим прикладом останнього є наші дві успішні Ph.D. програми (одну з економіки та одну з менеджменту), які надають докторантам найновіші інструменти, що дають їм змогу зробити внесок у наукові дослідження у своїх галузях спеціалізації.

Наш факультет отримав широке міжнародне визнання за свої дослідження. Серед наших викладачів – лауреат премії Франкі («бельгійська Нобелівська премія»), лауреат премії Йрьо Янссона, двоє співробітників Економетричного товариства, вісім колишніх керівників Франкі, почесний член Американської академії мистецтв і наук. , і більше. Наша школа також отримала численні конкурсні гранти, у тому числі шість від Європейської дослідницької ради.

Окрім цих престижних академічних нагород, досвід наших викладачів також визнається на практиці, про що свідчать численні посади експертів, які займають наші викладачі, зокрема у Вищій раді статистики, Індексній комісії, Infrabel у Бельгії. та Бельгійським комітетом корпоративного управління, а також з ОЕСР, Європейською комісією, Європейським економічно-соціальним комітетом та OXERA в Європі. Наших викладачів також регулярно консультують з різними компаніями та державними адміністраціями.

Брем Де Рок і Ніколас Ван Зібрук

Заступник декана та екс-заступник декана, відповідальний за дослідження SBS-EM

Про акредитації

Equis

Брюссельська школа економіки та менеджменту Solvay (SBS-EM) акредитована Європейською системою покращення якості (маркування EQUIS), провідною світовою системою акредитації бізнес-шкіл. Кожні 3-5 років школа піддається найвимогливішому незалежному оцінюванню. Дослідження, викладачі, якість програм та інфраструктури, прихильність до інновацій, бачення школи, партнерство та залучення ділового світу до управління школою, EQUIS перевіряє кожен аспект того, що робить найкращу бізнес-школу. EQUIS також направляє та заохочує бізнес-школи-кандидати до вдосконалення, де це необхідно, і в усьому світі допомагає підвищити стандарти управлінської освіти.

Для студентів і аспірантів EQUIS є еталоном, з яким вони можуть порівнювати досягнення школи.

AMBA

MBA школи акредитовано Асоціацією МВА (AMBA) , найкращим незалежним міжнародним авторитетом у сфері післядипломної бізнес-освіти.

Так само, як акредитація EQUIS, етикетка AMBA є свідченням якості на кожному рівні для нашої MBA.

Qfor

Solvay Lifelong Learning акредитована європейською незалежною аудиторською організацією Qfor.

Аудит Qfor визначає якість і професіоналізм навчальних закладів і консалтингових фірм. На національному рівні акредитація Qfor визнається у Фламандському та Валлонському регіонах.

Школа: член AACSB

Брюссельська школа економіки та менеджменту Solvay (SBS-EM) є членом AACSB Business Education Alliance , глобальної некомерційної асоціації, яка об’єднує викладачів, студентів і бізнес для досягнення спільної мети: створити нове покоління чудових лідерів.

AACSB надає послуги із забезпечення якості, бізнес-освіти та професійного розвитку для понад 1600 організацій-членів і понад 800 акредитованих бізнес-шкіл по всьому світу.

Коли освітні, професійні та бізнес-організації стають членами Альянсу бізнес-освіти AACSB, вони стають частиною руху, об’єднаного для покращення якості бізнес-освіти в усьому світі.

Особливості кампусу

  • Інновації та підприємництво

  Акредитації

  Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

  Розташування

  • Brussels

   Avenue Franklin Roosevelt 42, 1050, Brussels

  Запитання