Keystone logo
Simon Fraser University - Beedie School of Business Управління технологіями MBA
Simon Fraser University - Beedie School of Business

Управління технологіями MBA

Vancouver, Канада

24 Months

Англійська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 37 900 / per year *

На кампусі

* домашні студенти - громадяни та постійні жителі Канади

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Перший подібний вид в Канаді, МВА MBA за сумісництвом за сумісництвом, 24-місячне управління технологіями (МОТ) - це суворе ділове навчання, розроблене спеціально для технологій. Навчальна програма формується з урахуванням потреб технологічного сектору, для потреб технологічного сектору.

Ви отримаєте досвід з перших вуст в галузі та побудуєте глибоку мережу лідерів галузі. Зрештою, ви навчитеся використовувати технологію для розвитку бізнесу, і навпаки.

Для кого це?

MOT MBA призначений для працюючих фахівців галузі, які працюють в галузі науки та техніки, в інших функціональних областях в технологічних компаніях або мають відповідний попередній досвід.

Формат неповного робочого часу, який розповсюджується на 24 місяці, означає, що вам не потрібно відступати від своєї кар’єри. Відвідуйте заняття у центрі Ванкувера два вечори на тиждень, плюс у вихідні вихідні.

Що ти навчишся

Очікуйте інтенсивну, але керовану навчальну програму, розроблену для людей з вимогливою кар'єрою та напруженим графіком. У нашій програмі MOT MBA ви будете використовувати дослідження, орієнтовані на клієнтів, щоб інформувати стратегію та процеси розвитку продуктів, розвивати навички управління проектами та людьми, використовувати фінансовий аналіз для створення ділової справи для ваших проектів та багато іншого.

Куди це може вас відвезти

Деякі з наших випускників MOT MBA продовжують відкривати власні підприємства. Інші вступають у більш просунуту роль у своїй нинішній організації. Всі вони використовують технології в бізнесі по-своєму.

Розклад

Наш MOT MBA працює на неповний робочий день, тому ви можете продовжувати працювати під час навчання. Це означає, що ви можете взяти те, що ви дізнаєтесь у класі сьогодні, щоб працювати завтра. Ви навіть можете принести свої завдання в реальному бізнесі в класі, щоб скористатися досвідом та знаннями своїх інструкторів та колег.

Більшість ваших вечорів та вихідних будуть безкоштовними, щоб ви могли підтримувати баланс роботи / навчання / життя.

 • 24 місяці, неповний робочий день
 • Вечір понеділка та четверга, плюс випадкові вихідні
 • Дата початку вересня

Фото надано з Simon Fraser University - Beedie School of Business

Місцезнаходження

В самому центрі міста Ванкувера знаходиться кампус випускних класів Segal Gradued School SFR Beedie, банк спадщини, перетворений на 60 000 квадратних футів, орієнтований на житловий клас, кімнати для нарад та навчальні приміщення.

Він розташований в центрі міста з легким доступом до громадського транспорту, що робить виїзд на клас та з нього надзвичайно зручним.

Крім того, ви оточені кафе, магазинами та ресторанами. Це сусідство, таке ж яскраве, як і будь-яке.

Вимоги до прийому

 • Чотирирічна ступінь бакалавра з середньою оцінкою балів принаймні 3,33 / 4,33 (B +) на основі останніх 60 кредитів бакалаврських курсів. Невелика кількість претендентів, що мають великий досвід роботи, може розглядатися без бакалаврату.
 • Нам потрібен мінімальний бал GMAT 550. Ми також приймаємо іспит GRE (мінімальний бал 155 у кожному розділі). Винятки GMAT доступні.
 • Кандидати повинні мати як мінімум чотири роки професійного досвіду після закінчення ступеня бакалавра. Ми надаємо пріоритет заявникам, які працюють у технологічних компаніях або технологічних ролях.
 • Усі претенденти повинні вільно володіти англійською мовою. Якщо ваша основна мова - це не англійська, ви повинні продемонструвати достатнє володіння англійською мовою за допомогою одного з двох прийнятних тестів: TOEFL або IELTS.
 • Ми не можемо розглянути заявників, які наразі не працюють або не пропонують роботу на повний робочий день у Ванкувері чи околицях.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Університет Цзінань, Сінгапур, китайська програма MBA
  • Singapore, Сінгапур
 • Спеціалізація MBA, присуджена Американським університетом Гірне
  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • Lagos, Нігерія
  • + 1 Більше
 • Магістр міжнародного бізнесу
  • Sharjah, Сполучені Арабські Емірати
  • Lagos, Нігерія
  • + 16 Більше