We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Введення

115513_SIBE_Verbundlogo_2019_schwarz_transparent.png

У липні 2013 р. Німецька ректорська конференція реєструє 392 офіційно визнані вищі навчальні заклади в Німеччині, з яких 110 мають право надавати докторську дисертацію. градуси. І хоча більшість цих установ є державними, лише 11 є приватними. Університет Штайнбайса є одним із цих 11. (Hochschulrektorenkonferenz (HRK), Hochschulkompass 2013) Він був заснований у 1998 році під впливом Європейського Болонського процесу та розуміє себе як постачальник кваліфікації для працюючих спеціалістів для студентів, аспірантів та аспірантів. І хоча деякі люди прагнуть отримати доступні дипломи, доступні за неповним робочим днем, які якомога менше заважають робочому графіку та особистим зобов’язанням, інші прагнуть присвятити більше часу та зусиль, щоб глибше зануритися в предмет і отримати більш відомі ступені. , що оптимально сприяє кар’єрному росту, що виправдовує більш високі ціни.

У SUB ці різні групи обслуговуються різними школами. Школа міжнародного бізнесу та підприємництва ( SIBE ) - це аспірантуру факультету лідерства та менеджменту в SUB, яка проводить освітні програми для вимогливих, амбітних, мобільних професіоналів, які бажають мати можливість краще вносити свій вклад в успіх своїх роботодавців. або володіти компанією і отримувати винагороду завдяки кращим кар’єрним можливостям та успіху.

Хто надає печатку акредитації магістерській програмі SIBE

Програми SIBE ступеня SIBE регулярно переглядаються та оцінюються Фондом міжнародної акредитації ділового адміністрування (FIBAA) у звичайній акредитації. FIBAA є європейським, міжнародно орієнтованим агентством із забезпечення якості та розвитку якості вищої освіти. Критерії та методи оцінювання, що використовуються FIBAA для оцінки, сертифікації та акредитації курсів навчання та навчальних закладів, розробляються міжнародними комітетами. FIBAA підтримує глобальну мережу та тісно співпрацює з міжнародними органами з таких питань, як порівнянність стандартів якості та процедур управління якістю. SIBE контролюються та оцінюються FIBAA з 2003 року. Курси в кілька разів перевищили вимоги FIBAA для магістерських програм. За темою «Забезпечення якості та розвиток університету» FIBAA нагородила відзнакою «Відмінно». 13 травня 2015 року SIBE вперше пройшли курси магістра з загального менеджменту та магістерських наук. в галузі міжнародного менеджменту були нагороджені печаткою Premium. Таким чином, програми SIBE є двома з 3% магістерських програм з преміальною акредитацією.

Розташування

 • Herrenberg

  Kalkofenstr. 53

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання