We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Введення

Живий досвід навчання

Вітаємо в Швейцарському коледжі готельного менеджменту Ленк

ШМЛ, зареєстрована швейцарська компанія в кантоні Берн, - це перша в Швейцарії перша в Швейцарії Бутік-готель Школа, яка була розроблена та розроблена для підготовки студентів до перспективної кар'єри гостинності, заснованої на діючих філософіях розкішних міжнародних бутик-готелів та курортів. Ці гостинність дорогоцінні камені можна знайти у всьому світі, починаючи від розкішних двох спальних курортів до двохсот плюс кімнатних житлових одиниць, і представлені такі відомі компанії, як "Ведучі готелі світу", "Малі готелі", Готелі "Relais"

Щоб забезпечити суворі академічні програми та зміст, наш коледж управління гостинності уклав керовану угоду про прогрес з Університетом Глостершир для отримання додаткової ступінь бакалавра (Hons) в Стратегічному управлінні гостеприимством у своєму кампусі в Челтнем (Великобританія).

Наш коледж SHML розташований у винятково безпечному Бернському Оберланд та працює в справному бутик-готелі, який відкритий для гостей в зимовий сезон. Приміщення пропонують ідеальне середовище, щоб стимулювати операції, як це відбувається в комерційних об'єктах бутик-готелів у всьому світі, включаючи образотворче мистецтво виробництва та сервісу продуктів харчування та напоїв, поділ приміщень, процедури нагляду та управління. ШМЛ прагне зберегти доведені часом основи швейцарських готельних операцій, а також підтримує швейцарська культура, яка за останні два століття отримала відмінні знаки як унікальні у світі. Швейцарська культура означає цілісність, нейтралітет, єдність, неупередженість, повагу один до одного та особисту відповідальність перед навколишнім середовищем.

Наші навчальні програми не відрізняються від інших навчальних програм, за винятком того, що його зміст та фактичний переклад студентам вирішуються професійними готельними організаціями, які протягом багатьох років придбали навички роботи та управління кращими готелями та курортами світу.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в нашому спеціальному коледжі менеджменту гостинності.

Чому SHML?

Що означає Школа управління Бутік Готель?

Наші бутіки означають індивідуальну освіту на малих класах. Студенти живуть, навчаються та практикують у повністю обладнаному готелі. Наші викладачі, які живуть в університетському містечку, доступні майже цілодобово; наші програми були розроблені готельєрами для готельєрів і доставляються викладачами з багаторічним досвідом роботи в міжнародних готелях.

Що таке наші USP?

 • Висока взаємодія з викладачами в університетському містечку з прямими знаннями та мережею - "безкоштовний консалтинг" від викладачів,

 • Високоякісний досвід - пропускна спроможність студентів є низькою, що дозволяє проводити більш персоналізовану освіту; Розмір класу невеликий;

 • Високий рівень сервісу: час і вміння допомогти студентам вирішити, що потрібно робити, підтримувати пошук відповідної роботи

 • Безпечне середовище для студентів, їх добре доглядають

 • Тренінг для міжнародного гостинності;

 • Інноваційне мислення на основі традиційного стилю готеля

 • Програма адаптована до потреб галузі (вона близька до галузі):

 • Практичний тренінг, підготовка студентів до реального життя в промисловості (потрапляє в грунт - студенти працюють після закінчення навчання, щоб зробити наступний крок у кар'єрі):

 • Програма, що базується на зміні потреб промисловості через розуміння ради директорів, мережі директорів та досвіду викладачів;

 • Стажування призначене для відкриття міжнародних робочих місць та академічного прогресу (примітка: з огляду на обмеження на швейцарському ринку, другі стажування міжнародні та призначені для того, щоб допомогти студентам забезпечити робочі місця за межами Швейцарії)

 • (Capstone) проект дозволяє студентам розробляти бізнес-план, який відображає їхні інтереси (сімейний бізнес, фактичні наміри роботи / ідеї створення);

Опис місії

SHML навчить і поєднувати в рамках справжнього бутік-середовища гостинності традиційні основи швейцарських операцій з сучасним ноу-хау для міжнародного менеджменту, викриваючи всіх студентів під час навчання та після закінчення курсу, щоб безпосередньо знаходитись у професійних готельних господарствах, для справжньої та кваліфікованої взаємодії для успіху. Професійне майбутнє кожного студента є основою місії для власників, факультету та персоналу компанії SHML.

Ми прагнемо створити навчальну атмосферу, яку навчаться студентам. Наші програми спрямовані на те, щоб давати студентам змогу вирішувати проблеми та брати досвід, який може бути новим для них. У SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk , ми постійно прагнемо зробити навчання весело і динамічно, щоб всі наші студенти могли досягти своїх цілей.

Наші цілі

Як перейти на наступний рівень

Ми прагнемо покращити наших студентів через навчальний досвід як у класі, так і поза ним. ШМЛ - Швейцарська школа готельного менеджменту "Ленк" прагне створити притулок, де студенти відчувають себе в безпеці, щоб вирішувати свої страхи та досягти всіх своїх цілей. Ми пропонуємо різноманітні послуги, призначені для того, щоб допомогти учням бути найкращою версією самих, а також весело провести час.

Наша філософія

Ми поважаємо індивідуальні потреби всіх наших студентів і віримо, що з правильним керівництвом та напрямком вони можуть все це досягти. Наш освітній підхід дає змогу нашим учням ставити під сумнів традиційне мислення та переслідувати своє академічне розуміння з присвятою та оригінальністю.

Вірте в виховання, керівництво та розвиток студентів, щоб вони стояли високими, коли стикалися з майбутніми професійними проблемами, а також у житті, спираючись на моральні цінності та етичні принципи, які несуть на вищому рівні обіцянку та сенс успіху.

Наші цінності

У SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk ми поважаємо наших студентів і розуміємо, що кожен з них має індивідуальні потреби та потреби. Ми віримо, що навчання може сприяти лише почуттю взаємної поваги, керівництва та напрямку, і робимо все можливе, щоб зберегти ці цінності у всьому, що ми робимо. Наш унікальний підхід забезпечує наших студентів відповідною системою підтримки, яка допоможе їм досягти успіху.

Наші стандарти

Маючи багаторічний досвід роботи в якості викладачів, ми знаємо, що потрібно для залучення студентів. Наш унікальний підхід до навчання дозволяє нашим студентам почувати себе цінними, поважати та цінувати. У SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk , ми віримо у популяризацію творчого, спільного та привабливого досвіду, щоб допомогти нашим студентам досягти повного потенціалу та допомогти їм переслідувати свої мрії. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатись, що ми можемо зробити для вас.

Розташування

 • Lenk im Simmental

  Rawilstrasse 23, 3775, Lenk im Simmental

Запитання